Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 10.janvārim. Aizmirsti vārdu “konflikts”! 16

Foto – Fotolia

Auns

Šodien tev nepārvarami gribēsies palīdzēt visiem trūkumcietējiem. Tu, protams, vari veikt cēlus darbus, taču neaizmirsti padomāt arī par sevi.

Šīs zīmes pārstāvjus šodien gaida veiksme karjerā. Viņu lietišķā reputācija krasi pieaugs. Šodien viņi sajutīs dzīves spēku pieplūdumu, kas spēcīgi pastiprinās viņu vēlmi pēc nopietnām izmaiņām. Taču vērts arī atcerēties par to, ka visus šodien pieņemtos lēmumus mainīt nevajag. Tu šodien samierināsies ar cilvēkiem, ar kuriem nesen bija konflikts. Mājās valdīs miera un savstarpēja sapratne.

Dvīņi

Lai atbrīvotos no skumjām domām, velti sev dāvanu. Pastaigājies pa veikaliem, pasēdi kafejnīcā, piezvani mīļotajam cilvēkam. Diena solās būt labvēlīga visās jomās.

Vēzis

Pacenties neatslābināties, bet pēc iespējās ātrāk uzveikt gurdenumu. Tev nav laika slimot, jo dienas otrajā pusē tu vēlēsies satikties ar mīļoto cilvēku.

Lauva

Lauvām šodien būs jāatrisina ļoti svarīgs uzdevums, no kura atkarīgs daudzu cilvēku darba rezultāts. Zvaigznes iesaka šodien izvairīties no lielas fiziskās slodzes, jo tu riskē sastiept muskuli vai gūt citu nepatīkamu traumu.

Jaunava

Jaunavām šodien gaidāmi daudzi nepatīkami un negaidīti notikumi. Iespējams, radīsies pārpratumi ar mājokļu apsaimniekošanas uzņēmumu. Neļauj šiem apstākļiem izsist sevi no sliedēm. Iespējams, nākamā diena saliks visus punktus uz “i”.

Svari

Diena solās būt ļoti saspringta. Dzīves potenciāls būs augstā līmenī, taču iekšējās enerģijas pārpalikums var tev izrādīties postošs. Iespējami strīdi uz greizsirdības vai aizvainota pašlepnuma pamata. Īpaša uzmanība šodien jāpievērš īpašumam, pastāv zādzības vai ugunsgrēka varbūtība.

Skorpions

Šī diena palīdzēs tev precīzi noteikt mērķi un sākt aktīvu darbību tā īstenošanai. Enerģijas un entuziasma tev netrūks. Šī ir ļoti veiksmīga diena, lai iekarotu lietišķo reputāciju un aizstāvētu savas intereses. Centieni pēc kārtības un zināms pragmatisms emocijās palīdzēs šodien izvairīties no pārpratumiem.

Strēlnieks

Saistītie raksti

Šodien būs ļoti saspringta diena. Uzmanīgi jāseko līdzi situācijai. Nepieciešams stingri nostiprināties sasniegtajās pozīcijās un nevajag pretendēt uz kaut ko vairāk, citādi jūsu vēlme dominēt un pašpārliecinātība var izraisīt tuvinieku protestu.

Mežāzis

Darot labu apkārtējiem, tev būs pacilāts noskaņojums. Šodien nevajag sākt jaunus darbus, un tu arī neizrādīsi interesi par tiem.

Ūdensvīrs

Darbs tevi šodien pilnībā pārņems savā varā. Taču nevajag aizmirst pārsteigt mīļotos ar patīkamiem pārsteigumiem, viņi to ir pelnījuši.

Zivis

Iespējams, dienas negatīvās tendences negatīvi ietekmēs tavu pašsajūtu un uzvedību. Pacenties šodien aizmirst vārdu “konflikts”. Īpaši izvairies no strīdiem ar tuvākajiem cilvēkiem, pat tad, ja esi pārliecināts, ka viņi rīkojas nepareizi. Šodien vairāki Zivju zīmes pārstāvji var saņemt vilinošu piedāvājumu, taču – ja tev ir vismazākās šaubas, uzreiz no tā atsakies. Nejauša trauma vai slimība var liegt īstenot iepriekš sastādītos plānus.

LA.lv