×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Rozālija, Roze
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
9. janvāris, 2018
Drukāt

Horoskopi 10.janvārim. Aizmirsti vārdu “konflikts”!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns

Šodien tev nepārvarami gribēsies palīdzēt visiem trūkumcietējiem. Tu, protams, vari veikt cēlus darbus, taču neaizmirsti padomāt arī par sevi.

Šīs zīmes pārstāvjus šodien gaida veiksme karjerā. Viņu lietišķā reputācija krasi pieaugs. Šodien viņi sajutīs dzīves spēku pieplūdumu, kas spēcīgi pastiprinās viņu vēlmi pēc nopietnām izmaiņām. Taču vērts arī atcerēties par to, ka visus šodien pieņemtos lēmumus mainīt nevajag. Tu šodien samierināsies ar cilvēkiem, ar kuriem nesen bija konflikts. Mājās valdīs miera un savstarpēja sapratne.

Dvīņi

Lai atbrīvotos no skumjām domām, velti sev dāvanu. Pastaigājies pa veikaliem, pasēdi kafejnīcā, piezvani mīļotajam cilvēkam. Diena solās būt labvēlīga visās jomās.

Vēzis

Pacenties neatslābināties, bet pēc iespējās ātrāk uzveikt gurdenumu. Tev nav laika slimot, jo dienas otrajā pusē tu vēlēsies satikties ar mīļoto cilvēku.

Lauva

Lauvām šodien būs jāatrisina ļoti svarīgs uzdevums, no kura atkarīgs daudzu cilvēku darba rezultāts. Zvaigznes iesaka šodien izvairīties no lielas fiziskās slodzes, jo tu riskē sastiept muskuli vai gūt citu nepatīkamu traumu.

Jaunava

Jaunavām šodien gaidāmi daudzi nepatīkami un negaidīti notikumi. Iespējams, radīsies pārpratumi ar mājokļu apsaimniekošanas uzņēmumu. Neļauj šiem apstākļiem izsist sevi no sliedēm. Iespējams, nākamā diena saliks visus punktus uz “i”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+