Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 10.jūlijam. Labā noskaņā veiksies visi darbi! 0

Foto – Fotolia

Auns

Šodien iespējams enerģijas pārtēriņš. Taupi spēkus, netērē tos velti. Centies izvairīties no konfliktiem. Ja tu šodien ar kādu sastrīdēsies, samierināšanās nenotiks ātri. Riskēt šodien nav ieteicams. Īpašu piesardzību nepieciešams izrādīt finanšu jautājumos.

Vērsis

Tu esi nonācis vilcienā, kas joņo trakā ātrumā. Tev nepatīk tavi ceļabiedri un tu gribētu izkāpt, bet…Ir divi varianti: noraut stop krānu vai sagaidīt nākamo pieturu. Izvēle ir tavā ziņā.

Dvīņi

Ja ir iespēja šodien neierasties darbā, tad izmanto to. Risini mājas problēmas, paspēlējies ar bērniem. Nekādā gadījumā neslēdz svarīgus darījumus un neveic dārgus pirkumus. Vakaru pavadi ar ģimeni, paskatieties labu filmu vai paspēlējiet galda spēles.

Vēzis

Daudziem Vēžu zīmes pārstāvjiem šodien var rasties sarežģījumi attiecībās ar draugiem un partneriem. Nepieciešams uzmanīgi sekot līdzi vienošanos izpildei, uzvesties gudri un taktiski. Ja tev izdosies izpildīt šos nosacījumus, diena var izrādīties visai labvēlīga. Šodien var ievērojami nostiprināties tava autoritāte.

Lauva

Visu dienu tu jutīsies mundrs un enerģisks. Parādīsies unikālas darbaspējas, kā rezultātā tu varēsi gūt nebijušus panākumus it visā. Daudziem Lauvām šodien izdosies aizmirst uz zināmu laiku par pienākumiem un atslābināties. Šodien nevajag lietot spirtotos dzērienus, jo tas draud ar smagu alkoholisku atkarību.

Jaunava

Labs noskaņojums – veiksmīgas dienas ķīla. Saglabā mieru un uztver filozofiski visu notiekošo. Ar prieku dari labus darbus, dāvā uzmanību tuviniekiem. Šodien vajag sekot asins spiedienam un saudzīgi attiekties pret acīm.

Svari

Ja tev ir cerība, šodien ir pati piemērotākā diena, lai īstenotu to dzīvē. Tu pilnībā kontrolēsi sevi, un neviens nevarēs tevi izmantot vai izsist no līdzsvara. Veiksmīga diena randiņiem un bērna ieņemšanai.

Skorpions

Tevi gaida vēl viena intensīva darba diena. Tu tā aizrausies ar darbu, biznesu un saimniecības lietām, ka aizmirsīsi par atpūtu. Bet spēcīga pārpūle draud ar veselības pasliktināšanos. Visu vajag darīt ar prātu, arī strādāt. Vakarā atslābinies ar vīna glāzi uz iemīļotā dīvāna.

Strēlnieks

Daudzus šīs zīmes pārstāvjus gaida neplānoti izdevumi. Pacenties šodien nenodarboties ar nekustamā īpašuma iegādi, kā arī nevajag mājoklī sākt remontu. Šodien jāparūpējas par savu veselību. Var saasināties veca slimība. Šodien neaizdod naudu – to var neatdot.

Mežāzis

Ļoti veiksmīga diena, lai padarītu savu mājokli omulīgāku. Zvaigznes tam dāvās ne tikai līdzekļus, bet arī vēlmi. Ļoti laba diena būs arī, lai uzaicinātu pie sevis viesus, uzlabotu attiecības ar tuviem radiniekiem. Turklāt veiksmīga diena intīmajā dzīvē. Droši šodien vari doties ceļojumā vai komandējumā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Neesi pārāk prasīgs pret citiem. Pašlaik nav īstais laiks, lai demonstrētu savas ambīcijas. Izvairies no pārslodzes darbā. Pēc iespējas vairāk atpūties vienatnē.

Zivis

Šodien ir priecīga diena, no kuras var gaidīt patīkamus pārsteigumus. Komunicē ar tiem, kas tev patīk, organizē svētkus, rīko romantiskas tikšanās. Esi patiess un jautrs, izvairies no garlaicības un jebkuras domstarpības pārvērt jokā.

LA.lv