Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 10.maijam. Dodies tik uz priekšu! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Šis tev ir viens no gada labākajiem laikiem, lai paveiktu lielas lietas. Pat vismazākā piepūle no tavas puses nesīs lielus rezultātus turpmākajās divās vai trīs dienās, tāpēc padomā, ko ar lielu piepūli varētu sasniegt. Dodies uz priekšu un neapstājies!

Auns

Var nebūt nekā tāda, ko nespēj izdarīt, bet esi uzmanīgs, ka neradi nepareizo iespaidu un neliec citiem domāt, ka esi pavēlošs un augstprātīgs. Ja viņi tā domās, tad, ļoti iespējams, mēģinās tavā ceļā likt šķēršļus, un tas tev galīgi nav nepieciešams.

Vērsis

Tev šodien ir jābūt izlēmīgam. Tev ir jāizvēlas noteikts plāns un jāīsteno tas līdz galam. Ignorē tos, kuri apgalvo, ka kļūdies, un esi stingrs pret tiem, kuri stājas tavā ceļā. Esi nežēlīgs, ja nepieciešams – uz likmes ir pietiekami daudz.

Dvīņi

Lai arī kur tu dotos un ko tu darītu, veiksme tev šodien uzsmaidīs. Taču neizmanto to kā attaisnojumu, lai dotos uz vietām vai darītu lietas, kuras tevi pakļauj kaut kāda veida riskam. Tu esi veiksmīgs nevis neaizskarams.

Vēzis

Šodien visa pasaule varētu būt pret tevi un tevi tas it nemaz neuztrauks – patiesībā, tev tas pat patiks. Tu meklē izaicinājumu, pietam tādu, kurā neviens negaida, ka uzvarēsi. Tev patiks ieraudzīt viņu sejas, kad tev tas izdosies!

Lauva

Viss ir iespējams, ja tu to pietiekami vēlies un saskaņā ar planētām, ir viena lieta, kuru šobrīd vēlies pāri visam. Jupīters tavā zīmē apvelta tevi ar milzīgu ticību saviem spēkiem, tāpēc panākumi ir garantēti.

Jaunava

Tev kādam, kurš tev patīk, ir jāpasaka kaut kas tāds, kas varētu aizskart viņu jūtas. Taču tiec ar to ātri galā. Saki to, kas sakāms, un neapstājies, lai ievilktu elpu. Kādu dienu viņi tev pateiksies par tavu godīgumu un atklātību.

Svari

Lai arī kāda izaicinājumi šodien stātos tavā ceļā, tu ar tiem viegli tiksi galā. Šis ir viens no tiem gadījumiem, kad dzīve tevi pārbauda, kad tevi jāmēģina pārkāpt savām ierastajām robežām. To, ko Svari vēlas, to arī iegūst.

Skorpions

Šodien centies būt izlēmīgāks. Padari cilvēkiem, kuri atrodas pie varas, zināmu, ka neesi no tiem, kurus var grūstīt apkārt. Tev nav jābūt rupjam vai agresīvam, bet tev ir jāpastāv par sevi.

Strēlnieks

Jupitera labvēlīgā ietekme nozīmē, ka pieņemsi pats savus lēmumus un uzņemsies visus nepieciešamos riskus turpmākās diennakts laikā. Tu ne mirkli nešaubīsies, ka rīkojies pareizi. Jo tā arī ir.

Mežāzis

Nav svarīgi, ja citi apgalvo, ka kaut kas nav iespējams – ja tu kaut ko pietiekami stipri vēlies, tu atradīsi veidu, kā to iegūt. Beidz uztraukties par to, kur esi bijis, un sāc skatīties uz priekšu, un plānot, kur tu būsi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Līdz ar Jupitera pārvietošanos un ietekmi uz apgabalu, kurš atbild par tavām partnerattiecībām, tev ir vien jāuzsit knipis, un citi atskries pie tevis. Ko tu esi izdarījis, lai pret tevi tik labi izturētos? Kas zina, bet izmanto to pilnībā – ilgi tas neturpināsies.

Zivis

Tu šodien tiksi galā ar tik lielu darba apjomu, ka daži cilvēki brīnīsies, vai nelieto kaut kādus stimulantus. Nē, protams, nelieto, bet tu noteikti esi noskaņojumā, kad jūties kā pārcilvēks. Dodies uz priekšu un neapstājies!

LA.lv