Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 10.oktobrim. Seko savai zvaigznei! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena
Lai tas, uz kurieni tu dodies nevis, no kurienes esi nācis, ir tava vadošā zvaigzne. Ikviens ierodas pasaulē un pamet to vienādi – tam, ko tu dari pa vidu, ir nozīme. Turpmākajos 12 mēnešos izdari kaut ko tādu, kas rada pozitīvas pārmaiņas un ne tikai tev vienam.

Auns
No iepriekšējās pieredzes tu zini, ka vienmēr vajadzētu klausīties savā iekšējā balsī. Un tā šodien saka, ka kaut kāda veida attiecību problēma nav tik slikta, cik domā. Atvēli tai laiku, un tā sadzīs pats no sevis.

Vērsis
Jo vairāk tu par kaut ko uztrauksies, jo sliktāk kļūs. Bet pretējais arī ir taisnība – jo vairāk tu skatīsies uz gaišo pusi un ticēsi, ka viss nokārtosies, jo labāks viss kļūs. Tev apkārt esošā realitāte atspoguļo tavā prātā notiekošo.

Dvīņi
Tev šodien sev ir jāuzdod jautājums: vai mērķis, par kuru tu cīnies, tiešām ir to pūļu vērts? Varbūt tu jau sāc saprast, ka atbilde ir “nē”. Tādā gadījumā tev ir jāsāk no tā atkāpties. Skaties jaunos virzienos, pasaule ir pilna ar iespējām.

Vēzis
Tu šodien nedrīksti kļūt bezrūpīgs. Tev ir jāsaglabā 100% koncentrācija uz to, ko tu šobrīd dari, pat ja zini visu no galvas. Neptūna maldinošā ietekme var itin viegli likt tev paklupt turpmāko 24 stundu laikā. Esi uzmanīgs.

Lauva
Tu varbūt arī neesi tik enerģisks, cik vēlētos būt nedēļas sākumā, bet varbūt tas nemaz nav slikti. Šodien atsēdies atpakaļ krēslā un skaties, kā pasaule dodas tev garām. Agrāk vai vēlāk izdevība, kuru esi gaidījis, atnāks. Tev ir jābūt pacietīgam.

Jaunava
Attiecības, kuras pēdējo nedēļu laikā ir bijušas nebeidzamu sarūgtinājumu cēlonis, pašas sevi pārveidos par kaut ko daudz jaukāku jau turpmāko pāris dienu laikā. Mēneša beigās tu atskatīsies atpakaļ un sapratīsi, tieši cik ļoti tev ir paveicies.

Svari
Tu šodien nedrīksti uzticēties īsākajiem ceļiem, pat ne tiem, kurus pirms tam bieži esi izmantojis. Planētas pieprasa, lai viss turpmākajās 24 stundās tiktu izdarīts kārtīgi, pat ja tu zini, kā paveikt uzdevumu divreiz ātrāk. Šobrīd vajadzētu censties visu padarīt kvalitatīvi nevis kvantitatīvi.

Skorpions
Tu zini, kas ir jādara, lai uzlabotu savu statusu, tad kāpēc tu atturies? Varbūt tas ir tāpēc, ka dziļi iekšienē apzinies, ka statusam nemaz nav tik lielas nozīmes, it īpaši, ja tev ir jāupurē savi principi, lai to iegūtu. Paliec patiess pret sevi.

Strēlnieks
Tev ir jāuzņemas iniciatīva un jāliek lietām piepildīties. Dažu dīvainu iemeslu dēļ tu pēdējo nedēļu laikā esi bijis pārāk bailīgs, un tieši tāpēc iespējas ir aizgājušas tev gar degunu. Atgūsti pašpārliecinātību, tad ķeries pie savu sapņu īstenošanas.

Mežāzis
Tu varbūt arī esi maza zivs lielā dīķī, bet tava reputācija par godīgumu un izcilību ir tik liela, ka pat lielās zivis tevi respektē. Kāds, kurš atrodas pie varas, šodien meklēs tavu palīdzību. Tu esi svarīgāks nekā apzinies.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Lai arī ko tu darītu turpmākajās 24 stundās, pārliecinies, ka paliec labās attiecības ar cilvēkiem, kuriem pieder vara un autoritāte. Tu pēc dabas varbūt arī esi dumpinieks, bet pienāk laiki, kad arī Ūdensvīram ir jāspēlē pēc noteikumiem, un šis noteikti ir viens no tiem.

Zivis
Kāds, kuram vajadzētu tevi labi pazīt, ir iedzinis sev galvā, ka tev viņš vairs nepatīk un tieši tāpēc šis cilvēks šobrīd uzvedas tik neprognozējami. Dari visu, kas nepieciešams, lai mazinātu viņa bailes. Jūs joprojām esiet draugi un vienmēr būsiet.

LA.lv