Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 10.septembrim. Saudzē veselību, tad pārējais sekmēsies! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Aizvadītais gads kopš tavas iepriekšējās dzimšanas dienas bijis raibs, bet interesants, vai ne? Jauki, ka zvaigznes sola veiksmīgu nākamo gadu, kurā varēsi atklāt savas spējas un talantus pilnībā. Vienīgais brīdinājums – saudzē veselību!

Auns

Panākumus nesīs grūts un cītīgs darbs. Daudz jaunu ideju un nodomu, tomēr to īstenošanai būs vajadzīga pacietība. Pārlieks pragmatisms un materiālisms savstarpējās attiecībās var tikai traucēt. Ja Auns dosies ceļojumā, tas būs sekmīgs.

Vērsis

Planētu stāvoklis Vērsi noskaņo optimistiski, un tas dod spēku ar smaidu uzņemt gan veiksmes, gan neveiksmes. Ja vien izdosies izvairīties gan no nevajadzīgiem asumiem, gan no nevajadzīgas lišķības, Vēsis sabiedrībā būs cienīts un mīlēts. Piemērots brīdis rezumēt padarīto.

Dvīņi

Veiksies visi kārtējie darbi, sevišķi tie, kuri saistīti ar zinātni un tehniku. Daudz jaunu ideju, taču šobrīd tām rast apkārtējo atbalstu nebūs viegli. Tomēr var sākt ko jaunu, ja tā īstenošana vairāk saistīta ar paša pūliņiem. Gudri darīs tie Dvīņi, kuri šobrīd mazāk runās, vairāk klausīsies.

Vēzis

Šodien labāk būt vismaz nedaudz konservatīvam, darbā izmantot galvenokārt jau zināmo un pārbaudīto, bet savstarpējās attiecībās ievērot gan rakstītos, gan nerakstītos likumus. Planētas noskaņo uz nevajadzīgiem tēriņiem, no kā labāk izvairīties.

Lauva

Planētas noskaņo uz jaunām idejām, atklājumiem, iespaidiem, taču nodomu realizācijai būs nepieciešams cītīgs darbs un arī prasme atrast katrai lietai tās īsto laiku. Šodien vairāk nāksies paļauties uz paša spēkiem un par saviem plāniem un nodomiem labāk stāstīt tikai sev tuviem cilvēkiem.

Jaunava

Planētas labvēlīgākas draudzībai, mīlestībai, romantikai, un vajadzētu būtu kopā ar ģimeni. Gudri darīs tās Jaunavas, kuras gan nepametīs novārtā kārtējos darbus, tomēr pacentīsies izbaudīt arī cilvēcisko attiecību sniegto skaistumu.

Svari

Planētu stāvoklis piemērots rūpēm par māju un ģimeni. Pārlieks egoisms neatmaksāsies un ilgtermiņā var pat kaitēt. Dienas pirmā puse labvēlīga centieniem veidot karjeru, savukārt tās atlikums vientuļajiem Svariem var izrādīties īstais laiks atrast savu otro pusīti.

Skorpions

Šodien vairāk nāksies paļauties pašam uz saviem spēkiem, taču, tā kā to būs daudz, šo dienu Skorpions, domājams, varēs beigt apmierināts ar dzīvi. Nav izslēgts, ka spēku pietiks, lai arī kaut nedaudz papriecātos par dzīvi… Otrdien var parādīties arī kāda izdevība nedaudz nopelnīt.

Strēlnieks

Strēlnieks grib visu un uzreiz, taču nepacietība, tāpat kā vēlme visu iegūt tikai sev, šoreiz var tikai kaitēt. Zvaigžņu stāvoklis tomēr labvēlīgs pirkšanai un pārdošanai, arī mēģinājumiem nopelnīt. Attiecībās ar apkārtējiem labāk būt diplomātiskam, taču ne lišķīgam.

Mežāzis

Daudz jaunu nodomu un ideju, taču arī kārtējie darbi negaida, tādēļ, iespējams, jauno plānu realizēšanu nāksies nedaudz atlikt. Piemērots laiks attiecību uzlabošanai gan ar tuviniekiem, gan kolēģiem. Pārlieka vēlme pēc taisnības gan var novest pie nesaskaņām un strīdiem…

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Arī Ūdensvīram daudz jaunu ierosmju, taču tūlīt realizēt izdosies tikai tās, kam nav nepieciešams gūt apkārtējo atbalstu. No iespējas apnikt visiem ar savu pļāpīgumu vajadzētu izvairīties. Ja ir vēlme nedaudz pabūt vienam un pārdomāt notiekošo, tai vajadzētu ļauties.

Zivis

Zivis visai labi jūt apkārtējo noskaņojumu, un, ja vien viņas rūpīgāk plānos savu rīcību, viņām izdosies izmantot to savā labā. Steiga un neapdomība šajā lietā gan var tikai kaitēt… Labāk veiksies tām Zivīm, kuras centīsies būt pēc iespējas mazāk atkarīgas no citiem.

LA.lv