×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
23. decembris, 2015
Drukāt

Horoskopi 28. decembris – 4. janvāris

Foto - LETAFoto - LETA

Auns. Spraigs nedēļas sākums, kad Auniem var būt asāka mēle, īpaši darba lietas šķetinot. Dažiem būs pacietības mācību stundas, pateicoties bērniem, jauniešiem. Sākot no 30. datuma, Aunos būs vairāk optimisma un ticības gaišākai nākotnei. Vecgads paies lielā rosībā. Sargi veselību! Nedēļas nogale gaidāma sociāli aktīva.

Vērsis. Pirmdien un otrdien iespējama strīķēšanās attiecībās un Vēršiem nav izdevīgi palikt zaudētājos. Mēģini bez pārmetumiem un kritikas izskaidrot situācijas, kas ir radušās. Šā gada pēdējās dienās tēriņu apjoms strauji pieaug – svētki ir svētki! Lai 31. decembris ir prieka, jautrības un mīlestības bagāts! Nedēļas nobeigumā jau atkal tiks kaldinātas jaunas biznesa idejas.

Dvīņi. Gada pēdējās dienās Dvīņi šķils dzirksteles, ka švīkstēs vien! Esiet lēnprātīgi attiecībās ar vīriešiem, kā arī prātīgāk ar pārgalvīgām, ekstrēmām izklaidēm, sporta rekordiem. Laiks, kad lielāks risks veselības apskādēšanai. Vecgadā vēlams būt ģimenes lokā, baudīt mājas omulību un kopības sajūtu. Nedēļas nogalē vilinās tālāki braucieni, aktīvāka komunikācija un sabiedriskā dzīve.

Vēzis. Nemierīga gada izskaņa, kad troksnis var būt gan mājas četrās sienās, gan sarunās par un ap attiecībām. Krietni vieglāk tiem, kuri vēl steidz veikt remontdarbus un interjera lielākus pārkārtojumus. Vecgadā iesakāms būt sociāli aktīvam, pabūt kopā ar draugiem, radiem, kaimiņiem. Nedēļas izskaņā velti vairāk uzmanības ģimenei.

Lauva. Darbīgs laiks kā vienmēr tad, kad svētki. Ieklausies uzmanīgāk intuīcijā, tā centīsies tev palīdzēt. Otrdien dažām Lauvām var rasties ķibeles ar tehniku, auto. Iespējami papildu tēriņi, arī dodoties izbraukumos, ceļojumos. Vecgads šoreiz būs lielisks – spēks kaulos un enerģija kalnus gāzt. Nedēļas turpinājumā labpatiks grozīties cilvēkos, doties ciemos.

Jaunava. Saspringts nedēļas sākums, kad gribēsies paspēt tik daudz, dažiem steiga var būt kaitēklis. Esi saudzīgāka attiecībās ar vīriešiem – sastrīdēties būs vieglāk nekā salabt. 30. un 31. datumā Jaunavas būs uzmanības centrā. Droši vari īstenot savas lielākās ieceres. Nedēļas nogalē dzims jaunas idejas un darba plāni. Atceries pabūt vairāk svaigā gaisā.

Svari. Gada beigās Svari vēl gribēs paspēt tik daudz. Esi uzmanīgāks steidzoties, lai nerastos ne konflikti, ne traumas vai avārijas situācijas. Sākot no trešdienas, ne viens vien kļūs filozofiskāks. Labs laiks, lai pabūtu radu rokā, īpaši tuvas attiecības uzturot ar māsām, māsīcām. Nedēļas beigās saņemsi vairāk uzmanības un komplimentu.

Skorpions. Nedēļas sākumā arī Skorpionus var piemeklēt nemiera gars. Prātīgāk sarunās, asi vārdi var pasprukt nevietā un nelaikā. Ne pirmdien, ne otrdien nav iesakāms iegādāties jaunu tehniku, telefonus, datorus. 30. un 31. datumā gaidāms labvēlīgs zvaigžņu stāvoklis. Iesakāmi svētki kopā ar domubiedriem un draugiem. Sestdien atpūties, lai ar 3. janvāri sāktu jaunu dzīvi.

Strēlnieks. Vairākumam Strēlnieku gaidāma veiksmīga nedēļa. Tik vien kā pirmdien un otrdien vajadzēs vairāk pacietības attiecībās un darba lietās. Saprotams, ka gada izskaņā visiem tik daudz kas vēl paspējams. 31. decembris Strēlniekiem atnesīs vairāk uzmanības. Lieliski, ja vari apliecināties profesionāli. Nedēļas nogalē gaidāmi ciemiņi un garākas sarunas.

Mežāzis. Labvēlīga nedēļa, kad Mežāžiem būs pacilāta noskaņa. Pirmdien un otrdien uzticies vairāk savai intuīcijai. Dažiem šajās dienās saspringtāka gaisotne iespējama mājās, asākas sarunas. 30. un 31. datums vilinās pabūt citā vidē. Vari doties tālākos braucienos, ceļojumos. Brīvdienas labvēlīgas pirkumiem un randiņiem.

Ūdensvīrs. Pirmdiena būs spoža, ja pievērsīsies attiecībām. Otrdien veiksmīgas zvaigznes spīdēs pār mākslas un kultūras nesējiem. Esi uzmanīgāks pie stūres! Dažiem nedēļas sākumā var būt jauni izaicinājumi komunikācijā ar zelta jaunatni. Vecgadā tēriņi būs oh, bet svētku sajūta arī neizpaliks. Sākot ar 2. janvāri, Ūdensvīri sāks jaunu, aktīvāku dzīvi.

Zivis. Nedēļa, kas ļaus spožāk apliecināt savus talantus un profesionālās spējas. Otrdien dažām Zivīm var būt lielāki izaicinājumi gan partnerattiecībās, gan naudas lietās. Ātrums un steiga nebūs šoreiz labākie draugi. Vecgada plānus iesakāms ciešāk saskaņot ar mīļoto, tad svētki paies izcilā noskaņā. Nedēļas nogalē atvēli laiku sarunām ar ārzemēs dzīvojošajiem draugiem, radiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+