×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
30. decembris, 2015
Drukāt

Horoskopi 4. – 11. janvāris (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Auns. Pirmdienā Auniem veiksme sekos pa pēdām, ja uzticies vairāk savai intuīcijai. Karstākās nedēļas dienas gaidāmas otrdien un trešdien, kad dinamisku attiecību kombinācija var provocēt ātrāku iekaišanu strīdos un maldus naudas lietās. Sākot no piektdienas, lielāka nozīme kļūs sakārtotībai, tajā skaitā ar savu pagātni un mīlas dzīvi.

Vērsis. Saspringts nedēļās ievads, kad ne vienam vien Vērsim var attiecībās vairāk liesmot kaisle, strīdi un domstarpības. Neesi sasteigts naudas lietās, tajā skaitā ar pirkšanu un pārdošanu. Šis laiks var Vēršus padarīt apmulsušus un pat neizlēmīgus. Trešdien un ceturtdien neaicini mazpazīstamos savos īpašumos. Nedēļas nogale mudinās cildināt pārbaudītas vērtības. Svētdienā kaldini jaunus mērķus!

Dvīņi. Vairākums Dvīņu mīl jaunas lietas, tajā skaitā – pirmo gada mēnesi, janvāri. Būs jauni impulsi, idejas un vēlēšanās apliecināt sevi gan darba, gan starptautiskā vidē. Otrdien esi lēnprātīgāks – nestrīdies ar vīriešiem, atturies citus kritizēt. Nedēļas vidus aicina būt uzmanīgākam uz ceļa un pie auto stūres. Sākot no 8. datuma, augstāk vērtējamas garīgās vērtības.

Vēzis. Labvēlīga pirmdiena, kad Vēžiem viss izdosies viegli un slaidi – vari plānot svarīgākus darbus. No otrdienas līdz ceturtdienai par atslābšanu jāaizmirst. Tiem, kuri ir īsteni darba rūķi un cīnītāji, ies karsti amata ietvaros. Šajā laikā dažiem Vēžiem var būt pārbaudījumi naudas lietās. Brīvdienās atvēli vairāk uzmanību mājas, īpašumu sakārtošanai.

Lauva. Jauns gads, jaunas apņemšanās. Būs Lauvas, kuras urdīs iekšējs nemiers, ka nevarēs nosēdēt uz vietas, četrās sienās. Uz lielākiem izaicinājumiem var provocēt arī kritika vai kāds strīds. Nekrīti izliktos tīklos! Ne viss būs tā kā izskatās! Trešdien un ceturtdien pārmaiņu vēji plucinās Lauvu kažoku, radot skurbumu. Brīvdienās iespējama skarba, bet taisna tiesa mīlas pavalstī.

Jaunava. Teorētiski jauns gads, praktiski tieši Jaunavām būs uzticēta tā atbildība janvārī tikt galā ar veciem darbiem, nepabeigtām lietām un projektiem, kas citiem nav sanākuši. No pirmdienas līdz trešdienai valdīs lielāka spriedze, kad strīdi (īpaši ar vīriešiem) var šķilties bez iemesla. Nedēļas otrā pusē dzīve aicinās būt lēnprātīgākam naudas un nekustamo īpašumu jautājumos.

Svari. Kaislīgs gada sākums, kas Svaros var rosināt neizlēmību un šaubas. Dažiem aktuālāki kļūs atkarību temati. Nemāni ne sevi, ne citus! Svarīgs laiks, lai savā iekšējā pasaulē tiktu vaļā no traucējošā, atbrīvotu savu dzīvi no liekā. Sākot no piektdienas, akurātāk ievēro noteikumus, likumus, esi godīgs, tādejādi iztiksi bez liekām problēmām. Brīvdienās svarīgi būs atpūsties klusumā.

Skorpions. Pateicoties Marsam, vairākums Skorpionu būs enerģijas un aktivitātes bagāti, kacinās un nerros arī apkārtējos uz lielāku rosību. Esi uzmanīgāks attiecībās ar bērniem, lai iztiktu bez abpusējiem strīdiem un apvainojumiem. Trešdien un ceturtdien vairāk dinamikas būs darbā, sadarbībā ar augstākstāvošām personām. Brīvdienās liktenis rūdīs mīlu, laulības dzīvi.

Strēlnieks. Pirmdien un otrdien Strēlniekiem vajadzētu pietaupīt pulveri un visu mierīgi vērot no malas. Laiks, kad apkārt būs steidzīgie, nervozie un tie, kuri kritizēs tā, ka pēc tam tur zāle neaugs. Trešdien un ceturtdien enerģijas būs vairāk, aktuālāki kļūs jautājumi par un ap ārzemēm. Sākot no piektdienas, zvaigznes iesaka ievērot akurātumu un vairāk rūpēties par savu veselību!

Mežāzis. Patīkama pirmdiena, kad jāpaļaujas uz savu intuīciju. Otrdien neesi pārsteidzīgs lēmumos un spriedumos! Laiks, kad ne viss būs tik skaidrs priekšniecības mērķos un uzstādījumos. Sākot no trešdienas, aktuālākas kļūs sarunas par pagātni, vajadzēs pašam arī sevi izvērtēt un pārvērtēt. Brīvdienās palutini sevi ar labu SPĀ un/vai kultūras programmu.

Ūdensvīrs. Vairākums Ūdensvīru jauno gadu sāks ar apņēmību, ka ir kas jāmaina un kāpēc gan ne darbā? Esi lēnprātīgāks savos vārdos un darba attiecībās! Otrdien un trešdien nemierīgāks laiks attiecībās un sadarbībā, kad vajadzēs psihologa dotības, lai izprastu pasaules daudzveidību. Brīvdienās jāuzņemas vairāk atbildības gan par saimniecību, gan ģimeni.

Zivis. Pirmdienā noderēs pašpaļāvība. Otrdien un trešdien ne tik tīkami var būt uzdevumi attiecībās un mīlā. Uzklausi, uzmanīgi uzklausi un vēlreiz – uzklausi! Dažām Zivīm sākot no trešdienas līdz pat janvāra beigām vajadzēs atvēlēt enerģiju pagātnes sakārtošanai, tajā skaitā arī partnerattiecību un īpašumu jautājumiem. Nedēļas nogalē it visā ievēro lielāku akurātumu un ievēro likumus!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

Draugiem Facebook Twitter Google+