Horoskopi un mistika
Horoskopi

Labs laiks, lai izrādītu lielāku interesi par sev mīļajiem cilvēkiem! Horoskopi no 21. līdz 27. oktobrim0

Foto: Unsplash

Auns

Nedēļas pirmajā pusē gaidāma koša emocionālā dzīve, pastiprināsies vajadzība pēc intensīviem un krāšņiem pārdzīvojumiem jūtu sfērā, vēlme mīlēt un būt mīlētam. Radoša nedēļa, izņemot ceturtdienu, kas būs vispragmatiskākā diena.

Vērsis

Veiksmīga nedēļa jebkāda veida attiecībām, kļūsi atsaucīgāks, sabiedriskāks un sirsnīgāks. Iespējama arī kāda romantiska tikšanās. Nedēļas otrajā pusē nesāc neko jaunu. Visos darbos nepieciešama piesardzība, sargies no apaukstēšanās.

Dvīņi

Darba vietā pārsvarā būs laba emocionālā atmosfēra, labas attiecības ar kolēģiem. Priecēs arī neliels flirts. Laiks, kad uzlabot veselību. Nedēļas otrajā pusē nedaudz “buksēs” mīlas frontē, arī ar tēriņiem jāpiebremzē.

Vēzis

Nedēļas sākumā vari izjust īpašu iedvesmu un pacēlumu. Pirmdien būsi romantiski noskaņots. Ceturtdiena piemērota, lai noformētu vai savestu kārtībā dokumentus. Nedēļas nogali pavadi ar vistuvākajiem cilvēkiem nesteidzīgā atmosfērā.

Lauva

Labs laiks, lai uzlabotu attiecības ar vecākiem, lai izrādītu interesi par saviem ģimenes locekļiem. Nedēļas sākumā būs lielāka iedvesma padarīt ērtāku un komfortablāku savu mājokli. Nedēļas nogale nav piemērota braucieniem, komandējumiem.

Jaunava

Komunikācijā būsi iejūtīgs, viegli spēsi izjust apkārtējo noskaņojumu un emocionālās vajadzības. Nedēļas otrajā pusē samazināsies vitalitāte, nevajag lieki tērēt enerģiju, darbus labāk saplānot un sakārtot pēc prioritātēm.

Svari

Var rasties iespējas uzlabot savu finansiālo situāciju, jo īpaši nedēļas pirmajā pusē. Nedēļas beigās samazināsies personiskā aktivitāte. Emocijas un vēlmes būs spēcīgas, taču būs grūtības izpausties un realizēt vēlamo praksē. Sarežģījumi ģimenes dzīvē.

Skorpions

Būs svarīgi labi izskatīties, patikt un atstāt par sevi labu iespaidu, jo īpaši otrdien un trešdien. Piektdien labi pavadīt laiku labā kompānijā, jo sestdien un svētdien kļūsi noslēgtāks, kontakti nesagādās gandarījumu.

Strēlnieks

Labs laiks meditācijām, lai lasītu labas, izglītojošas grāmatas, ezoterisko literatūru, detektīvromānus. Svarīgi būt mierā pašam ar sevi, bagātināt savu garīgo pasauli. Nav ieteicams uzņemties jaunus darbus, pabeidz iesākto.

Mežāzis

Pretrunīga nedēļa. Svarīga būs socializēšanās, ideju apmaiņa ar līdzīgi domājošiem. Iespējamas dažādas iedvesmojošas tikšanās, taču jārēķinās, ka profesionālajā vidē būs arī neapmierinātas personas, iespējamas nesaskaņas ar autoritātēm.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Labvēlīga nedēļa karjeras izaugsmei, jo īpaši, ja darbojies radošā lauciņā. Labi izpratīsi citu cilvēku uzvedības un rīcības motīvus. Nelabvēlīga nedēļa tāliem braucieniem, sevišķi nedēļas otrajā pusē. Nevajadzētu ietiepīgi uzstāt uz savu.

Zivis

Labvēlīga nedēļa kultūras jomā strādājošajiem un mācībām. Pastiprināsies garīgās intereses. Nedēļas pirmā puse – sapņaina un romantiska. Nedēļas otrajā pusē labāk jutīsies, ja atradīsi kādu, ar ko padalīties par savām raizēm un uztraukumiem.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Tavā galvā šodien dzims grandiozas idejas! Horoskopi 17. novembrim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Kārosies vairāk brīvības! Horoskopi no 18. līdz 24. novembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pacenties norobežoties no cilvēkiem, kas tevi slikti ietekmē! Horoskopi 16.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Anglijā tādus stāstus nedzirdēsiet. SARUNA ar britu žurnālistu Vinsentu Hantu
Intervija 6 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Es rokas nejūtu! Lūdzu, palīdziet…” Rīgā pēc svētku salūta Daugavā iekrituši divi pusaudži
4 stundas
LL
LETA, LA.lv
Sports
FOTO, VIDEO: Tas ir noticis – Latvijas futbola izlase pārtrauc deviņu zaudējumu sēriju un uzvar Austriju
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Gontarevs: “RNP” valdes atlaišana ir politisks un nepamatots lēmums
7 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Plūdi Venēcijā nodarījuši nopietnu kaitējumu Svētā Marka bazilikai
4 stundas