×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
8. februāris, 2013
Drukāt

Horoskopi 11.02.2013. – 17.02.2013.

Auns | Dažādiem jauninājumiem izdevīgs laiks, taču jāizvairās no kārdinājuma, tos ieviešot, rūpēties tikai par savu labumu. Attiecības ar pretējo dzimumu veidosies sekmīgi, taču tikai tādā gadījumā, ja pats Auns nepacentīsies izprovocēt kādu konfliktu. Jāuzmanās, lai nekļūtu par pielīdēju un blēžu upuri.


 

Vērsis | Sekmīga nedēļa gandrīz vai visās jomās, taču pašam Vērsim gūtie panākumi var šķist nepietiekami un tas var iedzīt depresijā. Labi darīs tie Vērši, kuri šādā gadījumā meklēs mierinājumu mīļotā cilvēka sabiedrībā. Vientuļajiem Vēršiem savukārt nav izslēgta kāda romantiska iepazīšanās.

 

Dvīņi | Arī Dvīņus interesē viss jaunais, taču nav izslēgts, ka viņi pārvērtē savas spējas un nodomus realizēt neizdodas. Labi darīs tie Dvīņi, kuri, pirms ķerties pie nodomātā īstenošanas, izvērtēs savus spēkus un arī to, vai gaidāmais ieguvums būs pielikto pūļu vērts. Ja Dvīņi centīsies parādīt sevi plašākai sabiedrībai, viņi gūs sekmes.

 

Vēzis | Priekšplānā izvirzīsies viss, kas saistīts ar māju, ģimeni, tuviniekiem un mīļoto cilvēku. Savstarpējā komunikācijā vēlams izvairīties no nevajadzīgiem negatīvu emociju uzliesmojumiem. Laiks labvēlīgs arī pūliņiem citu labā un izklaidēm, kas saistītas ar kultūru un mākslu.

 

Lauva | Lauva šonedēļ noskaņots uz vienatni, iegrimis savā pasaulē un nav izslēgts, ka viņš tur atradīs daudz noderīgu atziņu. Profesionālajā darbībā arī labāk veiksies lietas, kuru iznākums lielākoties atkarīgs tikai no paša pūliņiem un arī uz darba rezultātu atzīšanu nāksies nedaudz pagaidīt. Izņēmums varētu būt līgumu slēgšana, kam pašreiz planētu stāvoklis labvēlīgs.

 

Jaunava | Jaunavai ieteicams visu darāmo iepriekš labi izplānot un pieturēties pie zināmām un jau labi pārbaudītām metodēm. Jāizvairās pārvērtēt savus spēkus. Daudz kas būs atkarīgs no apkārtējo atbalsta un palīdzības, tādēļ jācenšas iekarot to draudzību un simpātijas.

 

Svari | Svari meklē harmoniju savā apkārtnē un arī to atrod. Planētas labvēlīgas attiecībām mājās, ģimenē un ar pretējo dzimumu, taču vairāk uz draudzības, ne mīlestības pamata. Profesionālajā darbībā labāk turpināt iesākto un godkārīgus plānus nelolot. Priekšplānā var izvirzīties kāds juridisks jautājums.

 

Skorpions | Skorpionam nāksies cītīgi strādāt, taču spēka pietiks un nedēļas beigās ar padarīto viņš varēs būt apmierināts. Visās lietās ieteicama pieturēšanās pie iepriekš nospraustā plāna. Apkārtējās sabiedrības atzinība par paveikto gan nenāks uzreiz. Brīvdienās ieteicams kārtīgi izklaidēties.

 

Strēlnieks | Daudz jaunu ideju un nodomu, taču, pirms sākt tos realizēt, ieteicams visu labi apdomāt – planētas veicina zināmu virspusību un neapdomību un ne visi apstākļi, iespējams, ir ņemti vērā. Pirms parakstīt kādu dokumentu, ieteicams iepriekš to izlasīt rūpīgāk nekā parasti. Zvaigžņu stāvoklis labvēlīgs patīkamām izklaidēm kopā ar mīļiem un tuviem cilvēkiem.

 

Mežāzis | Lai paveiktu kārtējos darbus, nāksies cītīgi strādāt. Savu mērķu sasniegšanai labāk izmantot aplinku risinājumus. Attiecībās ar tuviniekiem un mīļiem cilvēkiem jācenšas izvairīties no nevajadzīgiem strīdiem. Daudzās lietās palīdzēs humora izjūta, kas šonedēļ labāka nekā parasti.

 

Ūdensvīrs | Darba lietās paļauties nāksies galvenokārt tikai uz saviem spēkiem, savukārt attiecībās ar tuviem cilvēkiem par planētu labvēlību žēloties nenāksies. Var gadīties, ka, vērtējot padarīto, Ūdensvīrs būs pārāk prasīgs pret sevi un tāpēc tā īsti izbaudīt prieku par veikumu uzreiz nevarēs. Priekšplānā var izvirzīties finanšu jautājumi.

 

Zivis | Ja Zivis cītīgi strādās, planētas labvēlīgas jau agrāk nodomātā īstenošanai, taču pie jaunām lietām labāk neķerties. Daudzas lietas var izdoties nokārtot privātās sarunās un neformālā atmosfērā. Pārlieks egoisms gan var atmaksāties īstermiņā, taču var traucēt turpmāko plānu realizācijai.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+