Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 11.decembrim. Iekrāso dienu, palīdzot citiem! 16

Foto – Fotolia

Auns
Pacenties mazāk koncentrēt uzmanību uz materiālām lietām. Šodien pavērsies spīdošas iespējas ātri un salīdzinoši vienkārši kļūt turīgam. Nepalaid garām izdevību.

Vērsis
Vēršiem būs vienkārša, pelēka diena. Lai to nedaudz iekrāsotu, nodarbojies ar labdarību, apmeklē bērnu namus, nosūti naudu slimam bērnam, ziedo baznīcai. Tieši šodien tu atradīsi daudz pozitīvā savā dzīvē, un viss pagriezīsies kājām gaisā. Darba dienas beigas būs pozitīvas, bet vakars labvēlīgs jauniem romāniem.

Dvīņi
Ja darbā kāds pret tevi vērpj intrigas, tava spēja iziet no situācijas, vienkārši izsitīs viņu no sliedēm. Esi ļoti uzmanīgs.

Vēzis
Šodien tev izdosies pabeigt visus sen iesāktos darbus. Tava pārliecība būs augstā līmenī. Tieši šodien zvaigznes piedāvā tev sākt nopietnas lietišķās sarunas, jo tās būs visai veiksmīgas. Šodien šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem, iespējams, palaimēsies parakstīt svarīgu dokumentu un doties neilgā braucienā biznesa interesēs.

Lauva
Šodien labāk atteikties no svarīgiem un darbietilpīgiem darbiem. Pārmērīga slodze var atnest tikai kaitējumu.

Jaunava
Jaunavām šodien vajag pilnībā izbaudīt brīvību. Pacenties doties tālāk no mājām, nokļūt tur, kur tu agrāk nekad neesi bijis. Tā šodien ir tava izdevība.

Svari
Šo dienu tev nepieciešams pilnībā veltīt sev. Visi lēmumi, ko tu pieņemsi, būs pareizi. Personīgajā dzīvē viss pilnībā būs atkarīgs no tevis, ir laba iespēja rast savstarpēju sapratni ar otro pusīti, kas sapratīs tevi no pusvārda un piekritīs visiem taviem priekšlikumiem.

Saistītie raksti

Skorpions
Zvaigznes sniedz Skorpioniem iespēju kardināli mainīt savu dzīvi. Ieklausies tuvu cilvēku padomos un sāc ar frizūru un garderobi. Vairāki šīs zodiaka zīmes pārstāvji šodien, iespējams, saņems ziņu no tāliem radiniekiem vai draugiem, par kuriem sen aizmirsuši. Pacenties šodien nelietot alkoholiskos dzērienus un nedodies naksnīgās pastaigās.

Strēlnieks
Šodien iespējamas nepatikšanas finanšu sfērā. Pamēģini šodien uz laiku aizmirst par visiem pienākumiem un darbiem. Velti vairāk laika bērniem.

Mežāzis
Dzīves potenciāls Mežāžiem šodien būs ārkārtīgi zemā līmenī. Nevajag šodien doties ceļojumā, jo tas noteikti beigsies neveiksmīgi. Šodien iespējamas lielas nepatikšanas, kas saistītas ar nekustamo īpašumu – ugunsgrēks vai laupīšana. Pacenties vairāk laika veltīt tuviniekiem, bērniem, draugiem. Viņi palīdzēs samazināt dienas negatīvās tendences.

Ūdensvīrs
Atturies no atklātības ar kolēģiem. Komunicējot neparedzētos apstākļos, tu var izpļāpāt kaut ko lieku. Šī informācija var tikt izmantota pret tevi.

Zivis
Zivis gaida nelielas grūtības profesionālajā jomā. Pacenties nestrīdēties ar priekšniecību.

LA.lv