Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 11.janvārim. Liec mierā naudu, šis ir jūtu laiks! 16

Foto – Fotolia

Auns
Pirkums, ko jūs plānojāt veikt, draud neizdoties. Nebēdājaties, tajā ir pozitīvi momenti. Drīzumā būs lielu atlaižu laiks, un izsapņotā lieta noteikti būs jūsējā!

Vērsis
Ar pozitīvu enerģiju piepildīta diena. Radiet ko jaunu, riskējiet, komunicējiet ar neparastiem cilvēkiem. Jūs daudz ko paspēsiet, ja neslinkosiet un pārāk neiedziļināsieties sīkumos. Šodien fiziskie vingrinājumi labi ietekmēs veselības stāvokli. Veiksmīgs laiks, lai dotos uz randiņu, saderinātos vai slēgtu laulību.

Dvīņi
Jūs gaida saskarsme ar daudziem cilvēkiem. Kāds no jums izlems nodarboties ar politiku, pacentīsies ap sevi pulcēt līdzīgi domājošos, kuri varētu atbalstīt jūsu aizsākumus. Mīlestībā gaida patīkami pārsteigumi un likteņa dāvanas.

Vēzis

Mierīga atpūta šodien nāks Vēžiem par labu. Atsakieties no svarīgām un darbietilpīgām lietām.

Lauva
Darbā un biznesā, kā arī attiecībā pret naudu jābūt ļoti piesardzīgam – pat mazākā neprecizitāte var dārgi maksāt. Turklāt jūsu aprindās ir cilvēks, kurš ir ļoti savtīgs un negodīgs. Viņa darbību dēļ jūs varat ciest lielus finanšu zaudējumus.

Jaunava
Šodien ir jūsu diena – viss, ko jūs tik ilgi plānojāt, šodien var piepildīties. Veiksme ir jūsu pusē. Vēlaties nomainīt darbu, dzīvesvietu, doties ilgā ceļojumā? Bez problēmām! Kas neriskē, tas nedzer šampanieti!

Svari
Mazs padoms – pārskatiet savu ēdienkarti. Šodien atsakieties no pārtikas, kuru uzskatāt par kaitīgu savai veselībai. Labāk ēst vairāk dārzeņu un augļu, kā arī riekstus un žāvētus augļus. Redzēsiet, jums uzreiz būs vieglāk kustēties un parādīsies vairāk enerģijas.

Skorpions
Skorpioni, nodarbojieties ar mājas uzkopšanu. Tas nāks jums par labu. Vairāk atpūtieties, izvairieties no lielas fiziskās slodzes, sargājiet sirds un asinsvadu sistēmu.

Strēlnieks
Jauni projekti šodien var atnest prāvus finanšu ienākumus. Ģimenē valdīs miers, saskaņa ar partneri, izdosies atjaunot pārtrauktas draudzīgas attiecības. Sekojiet zīmēm un centieties tās iztulkot pareizi. Šī diena parādīs, cik lielā mērā tuvākajā laikā mainīsies jūsu plāni.

Mežāzis
Slinkums un lēnīgums ir slikti padomdevēji. Jūs varēsiet daudz ko panākt, ja būsiet čakli un neatlaidīgi. Nereaģējiet uz kolēģu dzēlīgajām piezīmēm un aizrādījumiem, viņi jūs apskauž. Dienas otrajā pusē iespējami negaidīti pārsteigumi.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Intuīcija šodien pateiks priekšā pareizos risinājumus. Lai izdzirdētu tās balsi, pavadiet laiku vienatnē. Pabeidziet vecos darbus, bet nesāciet jaunus. Jūs labi atpūtīsieties, ja apmeklēsiet baseinu vai pirti. Neaizraujieties ar ķīmiskiem zāļu līdzekļiem un atsakieties no pārāk bagātīgas maltītes.

Zivis
Pie horizonta parādīsies jauna mīlestība – cilvēks, kas jums kļūs ļoti dārgs. Soli pa soli jūs tuvināsieties viens otram. Bet jums būs jāizlemj, vai spert pēdējo soli. Vienkārši pārdomājiet savu rīcību.

LA.lv