Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 11. jūlijam. Dienas devīze – godīgums! 16

Foto – Fotolia

Auns

Komunicē, joko, izsaki komplimentus un uzslavas visiem apkārtējiem. Nestabila diena radošajā un darba jomā. Iespējams, tu saņemsi palīdzību no radiniekiem. Virzoties uz savu mērķi, neaizmirsti par atpūtu. Vakarā aizej uz sporta zāli.

Vērsis

Tu kā neviens cits proti sagādāt patīkamus brīžus. Pārsteigums, ko tu sarūpēsi mīļotajam cilvēkam, ļaus jums satuvināties vēl vairāk. Šī diena būs piepildīta ar savstarpējas sapratnes un mīlestības atmosfēru.

Dvīņi

Šī diena no tevis prasīs daudz fizisko un emocionālo spēku. Tev jātur sevi rokās un jāseko savai rīcībai un vārdiem. Viena kļūda – un situāciju vairs nevarēs labot. Neiesaisties konfliktos, neparaksti līgumus un darījumus, tie būs neveiksmīgi.

Vēzis

Šodien tev garastāvokli nespēs sabojāt neviens, bet tava jautrība būs lipīga. Sarīko sev un saviem draugiem svētkus, tas jums izdosies. Vakarā dodies romantiskā pastaigā ar otro pusīti, bet tad, ja tādas tev vēl nav, iespējams, drīz parādīsies.

Lauva

Šodien tavā dvēselē un sirdī valdīs īpaša atmosfēra. Tas palīdzēs tev pārvarēt jebkuras grūtības, ko sagatavojis liktenis. Sapnis, kas redzēsi šonakt, būs pravietisks un piepildīsies pēc nedēļas.

Jaunava

Grēku nožēlas, garīgās apgaismības, dziedināšanas diena. Ja tu esi iecerējis lielu pirkumu, zvaigznes iesaka to atlikt uz citu dienu, jo pastāv ievērojamu finanšu zaudējumu vai krāpšanas iespēja. Labvēlīga būs fiziskā slodze, radošais darbs, kā arī var doties ceļojumā. Šodien pievērs uzmanību savai veselībai. Laba diena, lai ārstētos ar tautas medicīnas metodēm.

Svari

Darbā diena būs sarežģīta un mainīga, taču – ja tu turēsi sevi rokās, iespējams, viss nokārtosies. Daudz labākus rezultātus tu gūsi mājās. Veic remontu vai ģenerālo tīrīšanu. Dodies pastaigā ar bērniem, viņi sen par to sapņo.

Skorpions

Ļoti labvēlīga diena šodien būs sievietēm Skorpioniem. Iespējams, vairākas no viņām šodien satiks cilvēku, ar kuru saistīs savu turpmāko likteni. Šīs dienas notikumi var nopietni ietekmēt vīriešu Skorpionu pasaules skatījumu un dzīves principus. Vairākiem no viņiem parādīsies iespēja mainīt darbības jomu, kā arī izrādīt spējas, kuras palīdzēs īstenot iecerēto.

Strēlnieks

Strēlniekiem šī diena var atnest negaidītas pārmaiņas, tostarp finanšu sfērā. Šodien tu vari kļūt par stāvokļa noteicēju vai – tieši otrādi – būsi atkarīgs no saviem partneriem. Tāpēc, īstenojot savus plānus dzīvē, neaizmirsti par tiem, kas tev palīdzējuši. Šodien ieklausies tuvinieku padomos, kā arī neaizmirsti par draugiem. Šodien vari apciemot radiniekus un paziņas, kuri jau sen aicinājuši pie sevis.

Mežāzis

Vairākus šīs zodiaka zīmes pārstāvjus, visticamāk, gaida negaidīts likteņa pavērsiens, kas var būt saistīts ar darbības jomas un dzīves vietas maiņu vai atpūtu. Radošais potenciāls šodien būs augstā līmenī. Vientuļie Mežāži šodien, iespējams, satiks cilvēku, ar kuru turpmāk var izveidoties romantiskas attiecības.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Godīgums – lūk, šīs dienas devīze. Ja tu krāpsies un izmantosi viltīgus paņēmienus, tas viss atgriezīsies atpakaļ. Šodien tev var ienākt galvā vienkāršas un vienlaikus ģeniālas idejas, kuras noteikti vajag izmantot. Var plānot jaunus darbus un tikties ar dažādiem cilvēks. Diena kopumā būs laba.

Zivis

Vairākas Zivis šodien var saņemt interesanti finanšu piedāvājumu, kas varēs būtiski papildināt kapitālu. Šī ir ļoti veiksmīga diena, lai dotos uz romantisku tikšanos, kā arī iegādātos mājas mīluli. Attiecības ar mīļoto cilvēku šodien atnesīs patīkamus un neaizmirstamus brīžus.

Avots: “mlady.net”

LA.lv