Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 11. jūnijam. Svarīgi zināt, ko gribi!0

Dienas noskaņa

Šodien precīzi izvirzi savus mērķus un ievēro pašdisciplīnu – tā tu efektīvāk izmantosi iespējas, ko tev sniegs liktenis. Parādot tādas īpašības kā mērķtiecīgums, operativitāte, lietišķums, drosme, profesionālisms, noturība pret stresu, tu iegūsi cieņu kolēģu un priekšniecības acīs.

Auns

Nāksies kaut ko upurēt, bet zvaigznes saka, ka upuris nebūs veltīgs. Jo produktīvāk aizritēs diena, jo vairāk iemeslu viedokļu apmaiņai vakarā. Lai efektīvāk izmantotu iespējas, svarīgi ir precīzāk izvirzīt mērķus un atcerēties par pašdisciplīnu.

Vērsis

Nevajag aizrauties ar tīru improvizāciju, visu, kas iespējams, labāk izplānot un aprēķināt. Tādējādi tu izvairīsies no draudošiem zaudējumiem, kas nebūtu nekāds brīnums, ņemot vērā Vērša vispārējo aizraušanos ar luksusa lietām un greznu dzīvesveidu. Centies samērot vēlmes ar iespējām!

Dvīņi

Šī ir lieliska diena žurnālistiem, programmētājiem, ceļotājiem, sociālajiem aktīvistiem, zinātniski tehniski sfēras pārstāvjiem. Piemērots brīdis, lai kopā ar kolēģiem nodotos riskantam hobijam.

Vēzis

Šodien varat droši doties iepirkties un domāt par sava ārējā tēla maiņu, jo tas atmaksāsies ilgtermiņā. Turklāt jūsu sirdsmieru stiprinās fakts, ka radīsies iespējas gūt jaunus ienākumu avotus.

Lauva

Tavas darbības nepaliks bez draugu, priekšniecības un citu ieinteresēto personu uzmanības. Vienlaikus ir jāsagatavojas konkurentu un kritiķu “uzmanībai”. Sasniegumi ir maz ticami, ja tu neesi gatavs iziet no komforta zonas.

Jaunava

Svarīgi ir visu darīt ātri. Vīrišķība palīdzēs tev pārvarēt grūtus brīžus īsā laika sprīdī. Tava apņēmība piesaistīs tev piekritējus, kuru vidū var būt gan seni draugi, gan jauni domubiedri. Piemērota diena, lai sāktu ceļojumu vai gatavotos tam.

Svari

Diena piemērota izmēģinājumiem, treniņiem, jaunumu ieviešana. Var noderēt prasmes apieties ar instrumentiem, elektroierīcēm. Spīdoši parādot sevi krīzes laikā, tu pievērsīsi sev priekšniecības un kolēģu uzmanību.

Skorpions

Tava loma būs atbalsts ar vārdu vai darbu, bet diez vai pārī tu kļūsi par vadošo posmu. Šī ir laba diena sadarbībai, ja esi gatavs piekāpties un piekrīti riskiem, jo svešas darbības dažkārt var kļūt agresīvas, graujošas vai pretlikumīgas.

Strēlnieks

Šī ir laba diena, lai nodarbotos ar sportu, lietišķu un draudzīgu saskarsmi, reklāmas akcijām. Var izmantot vairākas senas iestrādes jaunu darbu veikšanā. Vēlams izvairīties no atrašanās smacīgā telpā un sēdoša dzīvesveida.

Mežāzis

Iespējams principiāls konflikts ar priekšniecību, vecākiem, mājokļa īpašniekiem vai nomniekiem. Strīdus labāk risināt sarunu ceļā. Var noderēt prasmes apieties ar datoru, darba instrumentiem, dzīvniekiem. Tikt galā ar uzdevumu būs vieglāk, ja tu esi labā fiziskajā un intelektuālajā formā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Enerģijas tev šodien būs pārpārēm. Vakarā labāk samazināt aktivitāti un pārslēgties uz saskarsmi ar interesantiem cilvēkiem, parādīsies iespēja apmainīties viedokļiem vai palepoties ar sasniegumiem.

Zivis

Veikt pirkumus labāk ir pēc tam, kad veikts rūpīgs tests: zaudēt uzmanību un aukstasinību, var zaudēt arī daļu naudas. Apgūstot kaut ko jaunu, uzreiz iepazīsties ar instrukciju, nevis rīkojies uz savu galvu.

LA.lv