Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 11.septembrim. Mācies atrast kompromisu! 16

Foto – Fotolia

Auns
Šī diena atnesīs Auniem iespēju veiksmīgi īstenot savus plānus. Tu, iespējams, izveidosi jaunu un noderīgu pazīšanos, kas var pāraugt romānā. Pacenties neņemt vērā otršķirīgas detaļas un netērēt laiku tukšās sarunās. Labāk šodien koncentrēt uzmanību uz savu iekšējo pasauli vai vienkārši tikt ar sevi skaidrībā.

Vērsis
Nepaliec vienatnē, atrodi kopēju valodu ar darba kolēģiem. Iemācies atrast kompromisu ar cilvēkiem, lai nepaliktu lepnā vientulībā.

Dvīņi
Šī diena solās būt veiksmīga radošiem cilvēkiem. Iespējams, tieši šodien tu veiksi darbu, kas tiks pienācīgi novērtēts. Draugi var vērsties pie tevis pēc palīdzības, pacenties viņiem neatteikt. Vientuļie Dvīņi šodien var satikt cilvēku, ar kuru nākotnē var izveidoties romantiskas attiecības. Nav izslēgts, ka šodien būs jāatjauno draudzība ar tiem, ar kuriem attiecības kaut kādu iemeslu dēļ nevedās.

Vēzis
Intuīcija ir tavs labākais un uzticamākais biedrs, tāpēc tev jāiemācās tai uzticēties, kaut vai tikai šodien. Neplāno pārāk daudz darāmā, nemēģini darīt desmit darbus vienlaikus – tu tikai sasmīdināsi apkārtējos.

Lauva
Lauvām šodien kā nekad būs vajadzīga loģiskā domāšana. Sarīko savām jūtām ilgstošu “atvaļinājumu”, citādi no zaudējumiem neizvairīsies. Mīlas attiecībās tevi gaida tikai pozitīvas emocijas.

Jaunava
Problēmas, kas tev var rasties šodien, pacenties nerisināt pats, bet labāk vērsies pie psihologa vai pie uzticama drauga, kam nav vienaldzīga tava dzīve un liktenis. Pretējā gadījumā tu vari palaist garām lielisku iespēju uzlabot sašķobījušos stāvokli darbā un ģimenē.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!


Lorem ipsum2
FOTO: Leta2

Svari
Svarus gaida negatīva diena. Iespējams, tevi kāds apmelos, kas traucēs tev virzīties uz priekšu. Šodien nevajag nodarboties ar riskantām lietām vai iesaistīties acīmredzamās avantūrās. Pacenties saglabāt mieru. Ļoti liela varbūtība, ka radīsies problēmas ar veselību.

Skorpions
Šodien pastāv iespēja saņemt ziņu, kas var saknē mainīt visu tavu turpmāko dzīvi. Šodien daudziem Skorpioniem nāksies izdarīt grūtu izvēli, kas var izrādīties nepareiza. Pacenties nomierināties, sakārto domas un tad pieņem galīgo lēmumu. Šajā gadījumā tu spēsi izvairīties no kļūdām.

Strēlnieks
Šajā dienā tu vari zināmā mērā pārvērtēt vērtības, un tas atspoguļosies tavā tēlā un uzvedības veidā. Tu nolemsi pievērst vairāk uzmanības sev mīļajiem, un no tā ap sirdi kļūs vēl siltāk.

Mežāzis
Diena šīs zīmes pārstāvjiem solās būt labvēlīga. Šodien viņiem izdosies atrisināt daudz dažādu lietišķo un personisko problēmu. Vairāki Skorpioni darbā saņems nelielu honorāru par teicamu darba izpildi. Sagaidāms, ka ģimenē šodien valdīs miers un labklājība.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Esi drosmīgs un izlēmīgs, cīnies par saviem uzskatiem un aizstāvi savus lēmumus. Jaunus darbus nesāc, bet noteikti pabeidz esošos. Ja tu vēl neesi bijis atvaļinājumā, ir īstais laiks to saplānot. Šodien gaidāmas interesantas tikšanās un iepazīšanās, kas nākotnē var pāraugt par kaut ko vairāk.

Zivis
Parūpējies par savu veselību. Šodien pārskati savu ēdienkarti. Izslēdz no tās neveselīgos ēdienus un iekļauj vairāk dārzeņu un augļu. Tie ne tikai uzlabos tavu pašsajūtu, bet arī noskaņojumu.

LA.lv