×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.1°C
Hermīne, Estere
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
10. septembris, 2017
Drukāt

Horoskopi 11.septembrim. Mācies atrast kompromisu!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns
Šī diena atnesīs Auniem iespēju veiksmīgi īstenot savus plānus. Tu, iespējams, izveidosi jaunu un noderīgu pazīšanos, kas var pāraugt romānā. Pacenties neņemt vērā otršķirīgas detaļas un netērēt laiku tukšās sarunās. Labāk šodien koncentrēt uzmanību uz savu iekšējo pasauli vai vienkārši tikt ar sevi skaidrībā.

Vērsis
Nepaliec vienatnē, atrodi kopēju valodu ar darba kolēģiem. Iemācies atrast kompromisu ar cilvēkiem, lai nepaliktu lepnā vientulībā.

Dvīņi
Šī diena solās būt veiksmīga radošiem cilvēkiem. Iespējams, tieši šodien tu veiksi darbu, kas tiks pienācīgi novērtēts. Draugi var vērsties pie tevis pēc palīdzības, pacenties viņiem neatteikt. Vientuļie Dvīņi šodien var satikt cilvēku, ar kuru nākotnē var izveidoties romantiskas attiecības. Nav izslēgts, ka šodien būs jāatjauno draudzība ar tiem, ar kuriem attiecības kaut kādu iemeslu dēļ nevedās.

Vēzis
Intuīcija ir tavs labākais un uzticamākais biedrs, tāpēc tev jāiemācās tai uzticēties, kaut vai tikai šodien. Neplāno pārāk daudz darāmā, nemēģini darīt desmit darbus vienlaikus – tu tikai sasmīdināsi apkārtējos.

Lauva
Lauvām šodien kā nekad būs vajadzīga loģiskā domāšana. Sarīko savām jūtām ilgstošu “atvaļinājumu”, citādi no zaudējumiem neizvairīsies. Mīlas attiecībās tevi gaida tikai pozitīvas emocijas.

Jaunava
Problēmas, kas tev var rasties šodien, pacenties nerisināt pats, bet labāk vērsies pie psihologa vai pie uzticama drauga, kam nav vienaldzīga tava dzīve un liktenis. Pretējā gadījumā tu vari palaist garām lielisku iespēju uzlabot sašķobījušos stāvokli darbā un ģimenē.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+