×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
25. aprīlis, 2016
Drukāt

Pieskati savu saimniecību! Rosīgie horoskopi 25. aprīlis – 2. maijs

Foto - Andris TiļļaFoto - Andris Tiļļa

Auns

Saspringta pirmdiena, kad jācenšas it visā iet zelta vidus ceļš bez pārspīlējumiem un emociju buķetēm. Otrdien un trešdien gaidāms harmonisks astroloģiskais fons, kad bez aizķeršanās Auniem izdosies īstenot savus plānus un karjeras ieceres. Ceturtdien makam var skādēt gaisa pilis. Nedēļas otrā pusē daži Auni var būt skeptiskāki. Iesakāms vairāk laika pavadīt svaigā gaisā.

Vērsis

Ne tik viegls nedēļas sākums kā gribētos. Dažiem Vēršiem var nākties gan dārgāk maksāt, gan sviedrus liet. Trešdien prātīgāk ar lielo uzticēšanos citiem. Ceturtdiena un piektdiena arī prasīs skeptiskāk visu izvērtēt, tajā skaitā arī savu skriešanas ātrumu. Brīvdienās pievērs uzmanību sakoptībai, skaistumam un likuma ievērošanai.

Dvīņi

Pirmdienā jātrenējas vēl čaklāk pieklājība un laipnība, lai otrdienā var ievākt darba ražu. Trešdiena būs kā radīta formalitāšu kārtošanai, akurātumam un sistemātikai. Ceturtdienā ne vienam vien iespējami lielāki tēriņi, kā arī obligātie maksājumi. Nedēļas nogale paies vieglākā noskaņā, īpaši tiem, kuriem patīk būt sabiedriskiem, doties ciemos un ceļojumos.

Vēzis

Nedēļas pirmajā dienā jācenšas nepakļauties stresam un satraukumiem ne darbā, ne kolektīvā. Otrdien vieglu roku izdosies īstenot gan lielus, gan ikdienišķus plānus. Trešdien un ceturtdien ar stigrāku aci pieskatāma sava saimniecība, lai viss kārtībā ar ūdensvada un kanalizācijas sistēmām. Brīvdienas nepiemērotas sējas un dārza darbiem. Atpūties no visa un visiem.

Lauva

Pirmdien noderēs vairāk pacietības īpaši pedagoģijā un bērnu lološanā. Otrdien zvaigznes iemirdzēsies spožāk, dodot lielāku veiksmi Lauvām izpaust savu radošumu. Nedēļas vidū iesakāms prātīgāk staigāt pa darba takām, pa ceļam var trāpīties kāds vecs mīlas grābeklis. Brīvdienās lieti noderēs romantika un ūdens procedūras. Dažiem iespējami zīmīgi, pareģojoši sapņi.

Jaunava

Dažām Jaunavām iespējama saspringtāka pirmdiena, kad pāri visam prioritāri būs saglabāt iekšējo mieru un saticību ģimenē. Daudz vieglāk jautājumi šķetināsies otrdienā, kad labvēlīgs laiks mājsaimniecības, nekustamā īpašumu lietu kārtošanai. Nedēļas turpinājumā gaidāmi finansiāli izaicinājumi – izvērtē lēnprātīgi. Brīvdienās spēkus atjaunos attiecības, romantiska noskaņa.

Svari

Nedēļas ievadā prātīgi uz un pa ceļiem, lielas iespējas iekļūt krustugunīs. Trešdien un ceturtdien dažiem Svariem var tikt testēti ticības jautājumi. Esi uzmanīgs ar pārāk pasakainiem piedāvājumiem un vilinājumiem. Piektdienas rīts prasīs lielāku pašdisciplīnu. Brīvdienās esi tuvāk dabai – ievies savā apkārtnē vairāk ziedus (gan uz palodzēm, gan dobēs).

Skorpions

Pirmdienā karstāk var tikt šķetināti finansiāli jautājumi, daži Skorpioni tamdēļ pat var iekarst strīdos un domstarpībās. Padoms: svarīgākos darbus plāno otrdien! Nedēļas vidū aktuālāka kļūs laulības dzīve, protams, mieru tajā atradīs retais Skorpions. Brīvdienās vislabāk spēkus atjaunot ģimenes lokā. Apciemo vecākus, tuviniekus, sajūti kopības prieku!

Strēlnieks

Kaislīga pirmdiena, kad Strēlnieki paši sev būs labākā mācību stunda. Uzzināsi jaunas rakstura šķautnes, lai otrdienā gūtu atziņas kas un kā ir ne-/darāms. Nedēļas vidū pievērs lielāku uzmanību mīlestībai, lai tā krāšņa un nevīst. Brīvdienās labvēlīgs laiks tradīcijām, apciemot vecākus vai vecvecākus.

Mežāzis

Vai ir kas svarīgāks par veselību? Par savu veselību? Saudzē sevi, nebojā ne miesu, ne garu! Palaid pa priekšu tos, kuri nedēļas sākumā steidzas. Trešdienas un ceturtdienas vakarā būs lielāka iedvesma izpaust savus talantus, rast prieku no hobijiem un sirds lietām. Nedēļas nogalē būs enerģijas duka, kad var ne tikai atpūsties, bet arī piepelnīties.

Ūdensvīrs

Cik labi, ka pasaule ir daudzveidīga. Nedēļas sākumā uzzināsi, cik raiba mēdz būt arī draudzība. Trešdien esi piesardzīgāks naudas lietās, pirkumos, lai neuzdomā pakaļdarinājumu par oriģinālu. Ceturtdienu plāno ar papildus laika rezervi, nervi būs mierīgāki. Nedēļas nogalē uzmanība atvēlama sev – palutini sevi ar to, kas bijis atlikts uz ”kaut kad”.

Zivis

Dinamiska pirmdiena, kad ne vienai vien Zivij karjeras dzīvē var iet daudz karstāk kā allažiņ. Daudz piemērotāks laiks atbildīgiem darbiem, prezentācijām būs otrdien, kad kritikas vietās varēs saņemt komplimentus. Nedēļas vidus prasīs lielāku pacietību, ne vienmēr jābūt pirmajam. Brīvdienās svarīgi izjust mieru un harmoniju, esi kopā ar cilvēkiem, kuri tev to nodrošina.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+