×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
29. maijs, 2016
Drukāt

Vasara sāksies ar jūtu skurbumu. Romantiskie horoskopi 30. maijs – 5. jūnijs

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Auns

Pirmdienā vairāk uzticies savai intuīcijai, ieklausies tajā, ko saka iekšējā sajūta, un darbi izdosies slaidi un viegli. Otrdien un trešdien daudziem no pusvārda izdosies sarunāt sev izdevīgus darījumus un finansiālas vienošanās. No ceturtdienas līdz pat pirmdienai gaidāms saspringts zvaigžņu stāvoklis. Esi lēnprātīgāks attiecībās, braucienos, pirkumos, solījumos!

Vērsis

Nedēļas ievadā Vēršiem jākrāj spēki un jāstiprina sevī garīguma pamats. Ieteicams izvēlēties sirdij tīkamu mūziku, lasīt literatūru, kas iedvesmo. Trešdien rūpējies par veselību! Ceturtdien un piektdien iespējams krist ilūzijās un melos. Brīvdienas nav solāmas rāmas – būs Vērši, kuri jutīsies kā starp dzirnakmeņiem. Saudzē sevi!

Dvīņi

Nedēļas pirmajās dienās der noskaidrot, kuri ir tavi draugi un atbalstītāji. Piešķir nozīmi ne tikai materiālām lietām, bez tām ir arī garīgas vērtības. Ceturtdien esi prātīgāks uz ceļa, it īpaši pie stūres, ja ir slidens. Sākot no piektdienas līdz pirmdienai, gaidāms dinamiskāks laiks, kas liegs Dvīņiem garlaikoti zvilnēt.

Vēzis

Labvēlīgs nedēļas sākums, kad Vēži ar savām maņām un spīlēm visiem ies pa priekšu, jo jutīs, ko un kā vajag un nevajag darīt. Otrdien nevērtē par zemu draudzības spēku un sakaru tīklu; veiksmīga diena darba lietām. Trešdien noderēs garāka izmēra nervi. No ceturtdienas līdz pat pirmdienai būs jūtami vairāk spriedzes mājas un partnerattiecību tematikā. Galvenais, lai necieš veselība.

Lauva

Pirmdienā staigā tā, lai sausas kājas. Otrdien Lauvām visu gribēsies ātri un tūlīt, dažām (žiperīgām) arī izdosies, un no visa tā vēl kāds papildu eiro kabatā. Sākot no trešdienas līdz pat svētdienai, dzīve var šūpoties nemiera vējos, kad pārbaudīta tiks ticība, uzticība, izturība, pacietība, mērķu noturība, kā arī došanas un ņemšanas līdzsvars.

Jaunava

Vairākumam Jaunavu gaidāms labvēlīgs nedēļas ievads, kad būs jāprotas ar citiem draudzēties. Pirmdien un otrdien droši drīkst vairāk pareklamēt sevi un savus talantus. Trešdien lēnāk pār tiltu! No ceturtdienas līdz nākamai pirmdienai gaidāms saspringtāks laiks, kad vajadzēs prast līdzsvarot darba un mājas dzīvi. Nesoli neiespējamo!

Svari

Lielos darbus droši vari ieplānot pirmdien, kad veiksme būs tava sabiedrotā. Otrdiena piemērota diena finanšu izvērtēšanai, kredītu pārrunām. Trešdien nestreb karstu attiecībās, mācies būt pacietīgs. No ceturtdienas līdz nākamai pirmdienai Svaru valdošā planēta Venera būs gūstekne debesīs, līdz ar to ne tik viegls un jautrs laika posms gaidāms studentiem, skolotājiem, ceļotājiem.

Skorpions

Pirmdienu un otrdienu vajag pavadīt līksmā noskaņā, jo kurš gan cits prieku un laimi sirdī ielies, ja ne pats? Šīs dienas labvēlīgas arī sarunām, reklāmai, mīlas vārdiem. Trešdiena daudziem būs dinamiska darba diena – saudzē nervus! No ceturtdienas līdz pat nākamai pirmdienai nopietnāk var tikt testēta mīlestība. Mīli stiprāk!

Strēlnieks

Lai būtu veiksmīga nedēļa, pirmdien jāsamīļo un jāsabučo mājinieki, ģimene. Nebaidies teikt komplimentus, tie nevienam neskādēs! Trešdien noderēs vairāk pacietības bērnu audzināšanā, skološanā. No piektdienas līdz nākamai pirmdienai saspringtāks laiks, kad jāsaudzē veselība, attiecības un jārod sapratne starp esošo un vēlamo.

Mežāzis

Pirmdien pārmaiņas pēc jāpeld pa straumi un uzmanīgi jāvēro apkārtne. Tas palīdzēs pavisam skaidri izvērtēt, kas ir kas, un otrdienas plānus izkārtot, kā pašam ērtāk. Trešdien neskandalē mājās! Ceturtdien un piektdien pie apvāršņa var sarasties oponenti, kuri gribēs sašūpot Mežāzi. Brīvdienās viss grozīsies par un ap mīlas lietām.

Ūdensvīrs

Pirmdien Ūdensvīri pratīs to katlu maisīt un sev vajadzīgo putru vārīt. Nelaid garām iespējas uz labāku dzīvi! Otrdien un trešdien uzmanīgākiem jābūt šoferīšiem. Ceturtdien un piektdien māksla būs izšķirt kas ir patiesība, kas – meli. Brīvdienās valdīs dinamika sirdslietās un draudzībā.

Zivis

Veiksmīga pirmdiena, kad Zivīm jāuzticas pašām sev. Otrdien satiecies ar cilvēkiem, kuri tevi iedvesmo! Trešdien nepiemērots laiks investīcijām, pirkumiem internetā. No ceturtdienas līdz pat nākamai pirmdienai Zivīm gaidāmi grūtāki laiki, kad iespējams biežāk iekulties strīdos un nepatikšanās. Īpaši piesardzīgiem jābūt marta sākumā dzimušajiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+