Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 12.aprīlim. Spēks ir kustībā! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Vai tu virzies pa labi, pa kreisi vai taisni uz priekšu? Vienīgi tu vari izlemt, bet, prāta planētai Merkuram esot tavā pusē, tā nebūs pārāk grūta izvēle. Kamēr vien tu kaut kur virzīsies, tu progresēsi. Nestāvi uz vietas!

Auns

Tev patīk sava veida satraukums, bet tev ir nepieciešama arī drošība, un planētas šodien kaut kādā veidā atgādinās, ka finansiālas un biznesa dabas jautājumi nedrīkst tikt atstāti novārtā. Izklaidējies, bet par katru cenu paturi acīs savu finansiālo situāciju.

Vērsis

Tev nav noskaņojuma, lai sekotu ganāmpulkam. Prāta planētai Merkuram pārvietojoties uz tavu zīmi, tu dosies pats savu ceļu un darīsi pats savas lietas, pat ja pasaule nostāsies pret tevi. Tu atstāsi milzīgu iespaidu, pie tam labā nozīmē.

Dvīņi

Šodienas notikumi iesēs tavā prātā šaubas, un tas lielā ātrumā sasniegs punktu, kurā vairs nevarēsi noliegt, ka kaut kas nav tā, kā vajag. Tas ir labi – līdz ko tu zināsi, kas ir aizgājis greizi, tu varēsi vērst to par labu.

Vēzis

Turpmāko 24 stundu laikā var iestāties kaut kāda veida krīze, bet tava pašpārliecinātība šobrīd ir debesu augstumos, tāpēc tu noteikti atradīsi risinājumu. Citi vērsīsies pie tevis, kad viņu dzīve atradīsies brīvajā kritienā. Kaut kādā veidā tu zini, kas darāms.

Lauva

Ir tik daudz lietu, kuras tu vēlies darīt, un tik daudz, kuras tu vari darīt, bet nedari to visu vienlaicīgi. Tev var būt sajūta: ja nerīkosies tieši tagad, tad izdevība būs gājusi secen. Tā nav, tev ir pietiekami daudz laika, lai paspētu visu izdarīt kārtīgi.

Jaunava

Tu pats būsi priecīgāks, ja atradīsies kustībā. Lai arī šis ir nedēļas sākums, tu vari jau izplānot ceļojumu uz vietu, kur nekad neesi bijis, tuvojoties nedēļas beigu pusei. Tas tavu prātu varētu atvērt jaunām iespējām.

Svari

Ja tu domā, ka kāds tev ir parādā, lai tā būtu nauda, cieņa vai jebkas cits, tu to šodien vari atgūt. Merkurs palīdzēs tev atrast īstos vārdus, lai pārliecinātu citus sniegt tev to, ko vēlies.

Skorpions

Vai tu zini vārda “kompromiss” nozīmi? Cerams, ka zini, jo planētas brīdina, ka turpmākās diennakts laikā tu savu nepanāksi tikai ar spēku. Esi atvērts abpusējai komunikācijai un esi gatavs gan piekāpties, gan triumfēt.

Strēlnieks

Tas, ko tu dari citu cilvēku labā, vienmēr, agrāk vai vēlāk, atgriežas un, ja tu šodien šo domu paturēsi prātā un rīkosies atbilstoši, tu nekļūdīsies. Vienmēr labāk ir sniegt nevis saņemt – vismaz īstermiņā.

Mežāzis

Turpmākās diennakts laikā tu gandrīz jebkuru situāciju varēsi pavērst sev par labu. Marsa atrašanās vietas ietekme padarīs tevi izteikti ambiciozu – un arī kaislīgāku nekā parasti. Centies apvienot biznesu ar patīkamo!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Problēmas mājās uztrauc tevi jau kādu laiku, un tev tās šodien ir jāatrisina. Atbilde uz jautājumu uzradīsies tavā prātā ne no kurienes un, līdz ko tas notiks, negaidi vai neapdomā to – vienkārši rīkojies.

Zivis

Komunikāciju planēta Merkurs apvienosies ar Marsu, kas tevi ietekmēs visnotaļ pozitīvi, tāpēc nav svarīgi, cik kautrīgs un atturīgs tu esi bijis pēdējo dienu laikā, šodien tu būsi pasākuma dzīvība un dvēsele!

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nevajag izdarīt visu iespējamo! Horoskops 11.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Planētas vilina gremdēties sapņos! Horoskopi 12. – 18.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Liec lietā savu lielāko trumpi! Horoskops 10.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

DK
Dace Kokareviča
Latvijā
“Šiva*, atkāpies no Vanagkalna!” Būt vai nebūt Zemes enerģiju parkam Baldonē?
2 stundas
LA
LA.lv
Latvijā
VIDEO. Bijušais policists pārsūdz spriedumu: noliedz vainu zēna notriekšanā
49 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Valsts pirmie simt gadi ir līdz malām pierakstīta lappuse
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
“Boeing” nav sniedzis ziņas par potenciālu tās jaunākās lidmašīnas bīstamību
36 minūtes
LE
LETA/LA.lv
Sports
Meija turpina mest – “Dinamo” pirmo reizi sezonā trīs uzvaru sērija!
2 stundas