Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 12.decembrim. Mācies pasmieties par kreņķiem! 0

Foto – Fotolia

Auns
Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem šodien nāksies risināt sadzīves problēmas, kas uzkrājušās pēdējā laikā. Daudzās ģimenēs šodien var izcelties konflikti un strīdi, kas var novest pat pie attiecību izbeigšanas.

Visu dienu tu, iespējams, jutīsi nervu sasprindzinājumu un neapmierinātību. Ja ir iespēja, apmeklē tuvus cilvēkus vai aizej uz baznīcu – tas palīdzēs atbrīvoties no negatīvajām emocijām.

Vērsis
Labs noskaņojums un prasme pasmieties par sevi palīdzēs tev ienest dažādību ikdienas rutīnā. Samazini uzņemtā šķidruma daudzumu, bet no alkohola atsakies vispār.

Dvīņi
Šī diena būs pilna avantūristisku piedzīvojumu un neprovocētu konfliktu. Liktenis kārtējo reizi gribēs pārbaudīt tava rakstura stingrību un sūtīs jaunu pārbaudījumu. Tavs dzīves potenciāls šodien būs augstā līmenī, tomēr nevajag palielināt slodzi, jo tas var negatīvi ietekmēt attiecības ar kolēģiem. Visu brīvo laiku zvaigznes iesaka pavadīt ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem.

Vēzis
Profesionālās darbības jomā šī būs ļoti smaga diena, jo iespējamas kļūdas un dažādi pārpratumi. Tiks pārbaudīts, cik noturīgas ir tavas attiecības ar lietišķajiem partneriem, draugiem un tuviem cilvēkiem. Šodien nevajag slēgt jaunus līgumus un projektus – tas var radīt finansiālus zaudējumus. Ja tev ir uzkrājušās problēmas vai neizpildītas saistības, tad tās vajag nekavējoties atrisināt. Pacenties šodien būt savaldīgs un netērē dzīves enerģiju dažādiem niekiem.

Lauva
Veiksmīga diena, lai atklāti stātos pretim nelabvēļiem. Panākumu atslēga šodien būs tava godprātība un iecietība. Iespējams, tu šodien satiksi cilvēku, kuru sen biji izsvītrojis no savas dzīves.

Jaunava
Šīs dienas horoskops Jaunavām iesaka piezvanīt tuvam draugam un uzaicināt viņu uz vakariņām restorānā. Visi šodien ieplānotie darbi tiks simtprocentīgi izpildīti. Velti uzmanību savam mīļotajam cilvēkam, viņam tas šodien ir ļoti nepieciešams.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Svari
Tu kā neviens cits proti radīt patīkamus pārsteigumus. Pārsteigums, kuru tu šodien sagādāsi mīļotajam cilvēkam, ļaus jums satuvināties vēl vairāk. Šī diena būs pilna savstarpējas sapratnes un mīlestības.

Skorpions
Tev šķiet, ka visi apkārtējie tevi nedzird un neredz. Patiesībā tavas idejas nav pārāk pārdomātas, un citi cilvēki negrib sabojāt tev garastāvokli, pasakot to acīs.

Strēlnieks
Šodiena var atnest panākumus mīlas lietās, īpaši sievietēm Strēlniekiem. Iespējams, tieši šodien tu satiksi cilvēku, ar kuru būs iespējama savienība. Vīriešiem Strēlniekiem šodien ir iespēja uzlabot savu labklājību un paaugstināt autoritāti. Laba diena, lai nodarbotos ar mājokļa remontu.

Mežāzis
Šodien Mežāžiem iespējami neplānoti izdevumi. Vairāki cilvēki tavā paziņu lokā šodien var manipulēt ar tevi, spiežot uz žēlumu. Pacenties izrādīt rakstura stingrību un nepadoties provokācijai. Pasaudzē šodien savu veselību, pastāv varbūtība saķert vīrusu.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Svarīgi lēmumi vienmēr nāk grūti. Apdomā visus par un pret, lai nevienu neaizvainotu un neaizskartu. Tomēr ilgi nekavējies ar lēmuma pieņemšanu, citādi tam būs negatīvas sekas.

Zivis
Diena solās būt mierīga. Finanšu stāvoklis paliks nemainīgs. Pacenties šogad būt taktiskāks pret priekšniecību, kā arī rūpīgi pildi savus darba pienākumus. Pārpratumi šodien var novest pie karjeras kāpuma krituma. Personiskajā dzīvē mēģini no savas otrās pusītes neko neizspiest un neizvirzīt ultimātus – tas var izraisīt strīdus.

LA.lv