Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 12. februārim. Mācies deleģēt darbus!0

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Dzimšanas dienā vēlams pārdomāt ne tikai to, kas aizvadītajā gadā kopš tavas iepriekšējās dzimšanas dienas ir izdevies lieliski, bet arī to, kas nav iznācis tik labi. Daudzi piekrīt uzskatam, ka “labie” nekad neuzvar, bet tu zini, ka tā nav taisnība, tāpēc turpmākajos 12 mēnešos darīsi visu, lai to pierādītu. Viss, kas tev jādara – jāspēlē pēc noteikumiem, lai ar saviem panākumiem pārliecinātu arī pārējos.

Auns

Ja tu vēlies šodien paveikt ieplānoto, tev jāpārliecinās, lai citi justos tā, it kā būtu pasaules centrs. Liec viņiem ticēt, ka pasaule riņķo ap viņu eksistenci, pat ja tā nav. Tad viņi izdarīs visu, ko vien tu lūgsi!

Vērsis

Varbūt tu arī vari tikt galā ar jebko, bet kāpēc apgrūtināt sevi ar papildu pienākumiem? Tikai tāpēc, ka lielāko daļu darbu tu vari paveikt labāk nekā citi cilvēki, nenozīmē, ka tev tie visi ir jāpaveic vienam. Iemācies deleģēt!

Dvīņi

Paplašini savus apvāršņus un uzzini vairāk par pasauli. Tālāks ceļojums būtu lielisks veids, kā izmantot Visuma labvēlīgo ietekmi uz ceļošanu, bet, ja tas nav iespējams, vismaz paplašini savas zināšanas. Vienmēr var iemācīties kaut ko jaunu.

Vēzis

Ja tev šodien nepieciešama palīdzība, tev atliek vienīgi palūgt. Tas attiecās uz visiem tavas dzīves aspektiem, bet it īpaši uz naudas jautājumiem. Kopēji finansiāli ieguldījumi šobrīd ir zem izcilām zvaigznēm, un tā tas būs vēl kādu laiku, tāpēc atrodi partneri un kļūsti bagāts!

Lauva

Neuztraucies par to, ko no tevis sagaida apkārtējie. Dari tikai to, kas interesē tevi personīgi. Bet tev tas nav jādara vienam. Zvaigznes šobrīd ir labvēlīgas grupu aktivitātēm, tāpēc apvieno spēkus ar cilvēkiem, ar kuriem jums ir kopīgi uzskati un idejas, lai kopā paveiktu kaut ko ievērojamu.

Jaunava

Ja tu esi gudrs, šodien nevis atpūtīsies, bet pabeigsi iekavēto. Zvaigžņu stāvoklis tavā zīmē rada vēlmi gan strādāt, gan atpūsties. Kāpēc gan nedarīt abus? Tikai nesajauc secību.

Svari

Ja tevi neapmierina savs liktenis, pacel skatienu un sāc īstenot savu potenciālu. Saules atrašanās tavā sabiedrotajā gaisa elementa zīmē Ūdensvīrā darīs brīnumus ar tavu pašpārliecinātību, kuras trūkums arī bija vienīgais šķērslis ceļā uz panākumiem.

Skorpions

Šobrīd tev visapkārt notiek pārāk daudz lietu, lai spētu tām visām izsekot. Ja draugs dod mājienu, ka viņam ir nepieciešama tava palīdzību, tu, visticamāk, jutīsi pienākumu viņam to sniegt, bet pirms tam pārliecinies, lai viņš apzinās robežas. Un apzinies arī pats savējās.

Strēlnieks

Turpmākajās pāris dienās uzplauks tava sabiedriskā dzīve. Tu jutīsies tik pieprasīts, ka dažus no ielūgumiem būs jānoraida. Pavadi laiku ar tiem cilvēkiem, kuru sabiedrībā tu jūties visbrīvāk. Saglabā dzīvi mierīgu un bezrūpīgu.

Mežāzis

Šajā gada periodā tava iztēle ir ļoti spēcīga. Tāpēc vērts piedalīties ikvienā ar radošu darbību vai mākslu saistītā projektā. Rakstīšana, dejošana un dziedāšana – visas ir tev piemērotas nodarbes. Piecelies un parādi šovu!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tev radīsies vairāk nekā viena liela un laba izdevība, lai uzlabotu savus ienākumus, tāpēc neuztraucies, ja šobrīd tava finansiālā situācija nav pārāk spoža. Planētas ziņo, ka, pieņemot pareizus lēmumus, nākotnē tā vairs nebūs problēma.

Zivis

Veiksme šobrīd ir tavā pusē un būtu muļķīgi to neizmantot. Neklausies tajos, kuri apgalvo, ka kaut kas nav iespējams. Tevis vairs nekas nav neiespējams, panākumi jau gaida!

LA.lv