Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 12. jūlijam. Pačuksti kādu mīļu vārdu! 0

Foto – Fotolia

Auns

Šodien visus savus spēkus velti ģimenes locekļiem, pievērs viņiem uzmanību un sarūpē dāvanas. Tev šķitīs, ka tuvinieki tevi neciena, taču tas tā nav. Parunājies ar viņiem, izskaidro situāciju – tad viss mainīsies burtiski uzreiz. Tev šī būs grūta diena, taču viss beigsies labi.

Vērsis

Diena šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem solās būt grūta. Tāpēc pacenties nenodarboties ar lietām, kas saistītas ar risku un neiesaisties avantūrās. Šodien svarīgi ir saglabāt mieru. Pastāv iespēja, ka radīsies veselības problēmas, kas var izrādīties ļoti bīstamas.

Dvīņi

Šodien šīs zīmes pārstāvju dzīves potenciāls būs stipri pazemināts. Nav izslēgti pārpratumi attiecībās ar lietišķajiem partneriem, kas nākotnē var negatīvi atspoguļoties biznesa virzībā. Vīriešiem Dvīņiem šodien nevajag sākt jaunus darbus, jo nav izslēgts, ka plānus, kas pirmajā acu uzmetienā šķita perspektīvi, nāksies revidēt. Šodien nevajag krist galējībās vai pieņemt vēlamo par esošo. Personīgajā dzīvē iespējami sarežģījumi, kas var izraisīt vilšanos.

Vēzis

Interesanti, kad tu pēdējo reizi atzinies otrajai pusītei mīlestībā? Šodien pacenties. To vajag teikt iespējami biežāk. Un viss tev apkārt sāks mainīties uz labo pusi.

Lauva

Pēdējā laikā tu rīkojies kā kamikadze. Nedomā par sekām, nepievērs uzmanību cilvēkiem, kas ir tev apkārt. Bet viņiem ir mēdz būt sāpīgi. Tu par to nepadomāji? Šodien šo situāciju var labot.

Jaunava

Laba diena, lai ieviestu kārtību savā mājoklī. Tāpat šodien ir teicama diena pārdomām par savu personisko dzīvi. Savas emocijas turi pie sevis.

Svari

Labvēlīga diena radošumam. Ja tu jau sen gribēji sākt gleznot, dziedāt vai spēlēt kādu mūzikas instrumentu, šī ir tieši tā diena, kad tev viss izdosies. Bet tad, ja tu to dari profesionāli, tevi gaida lieli panākumi.

Skorpions

Skorpioniem kā vēl nekad šodien noderēs intuīcija. Dari visu, kā saka sirds un neklausies nekādus padomus. Esi pārliecināts šodien par panākumiem.

Strēlnieks

Laiks labi pārdomātu plānu īstenošanai. Rīkojies drosmīgi, bet veltīgi neriskē. Esi godīgs pret apkārtējiem. Mānīšanās un noklusēšana šodien nenovedīs ne pie kā laba. Šodien labākās sarunas ir par mīlestību. Norunā romantiskus randiņus un neapvaldi kaisles uzliesmojumus.

Mežāzis

Lai nostiprinātu savas pozīcijas darba vietā, tev vajag pielikt pūles. Paveic līdz galam visus aizsāktos darbus, ja ir iespēja palīdzi citiem. Kopumā šodien nāksies kārtīgi pastrādāt.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodiena solās būt veiksmīga radošiem cilvēkiem. Iespējams, tieši šodien tu nodosies darbam, kas tiks pienācīgi novērtēts. Draugi pie tevis vērsīsies pēc palīdzības, pacenties viņiem neatteikt. Nav izslēgts, ka šodien izdosies atjaunot draudzību ar tiem, ar kuriem attiecības nezin kāpēc nevedās.

Zivis

Ja gribi gūt panākumus, esi konsekvents savos vārdos un rīcībā, godprātīgi strādā un turi solījumus. Vakaram ieplāno kaut ko patīkamu, kas vienlaikus būtu arī izzinošs.

LA.lv