Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 12.septembrim. Palutini savus mīļos! 16

Foto – Fotolia

Auns
Zvaigznes iesaka šīs zīmes pārstāvjiem būt ļoti uzmanīgiem. Šodien iespējamas avārijas un katastrofas. Pacenties parūpēties par savu veselību. Ja šodien saslimsi, tam var būt smagas sekas. Neaizdod naudu, jo tev to var neatdot. Pievērs vairāk uzmanības bērniem un vecākiem. Sapņi nesīs negatīvu informāciju.

Vērsis
Jauns pasākums vai projekts šodien nesīs Vēršiem peļņu profesionālās darbības jomā. Šodien ģimenē valdīs miers un saskaņa. Pacenties šodien palutināt tuviniekus ar dāvanām. Šodien vairāki šīs zīmes pārstāvji, iespējams, saņems ziņu tāliem radiniekiem.

Dvīņi
Šodien vajadzētu atrisināties vecai problēmai. Tieši tas veicinās tavu laimi un uzplaukumu.

Vēzis
Šodien pacenties pievērst savas ģimenes locekļiem maksimumu spēka un enerģijas. Tuviniekiem kā nekad pietrūkst tavas uzmanības.

Lauva
Šī ir viena no labvēlīgākajām dienām nopietniem lietišķajiem kontaktiem, kā arī izirušu draudzības saišu atjaunošanai. Plāni, kurus tu šodien uzbūvēsi kopā ar draugiem, drīzumā var piepildīties, neprasot lielus finanšu ieguldījumus.

Jaunava
Tu skaties uz dzīvi it kā caur plīvuru. Ir laiks jau sen to noņemt un palūkoties uz dzīvi atvērtām acīm. Iespējams, tad tu labāk sapratīsi, kas notiek tev apkārt, bet galvenais, ko un kā darīt turpmāk. Lēmums jebkurā gadījumā būs jāpieņem tev pašam.

Svari
Šodien noteikti būs panākumi attiecībās ar mīļoto cilvēku. Svariem pavērsies spīdoša perspektīva izveidot stipru laulību.

Skorpions
Skorpioniem šī būs ārkārtīgi nelabvēlīga diena. Šodien nevajag riskēt vai iesaistīties avantūristiskos piedzīvojumos, kā arī censties panākt pretējā dzimuma uzmanību, izcelties uz apkārtējo fona. Šodien saskarsmi vajag samazināt līdz minimumam, jo tai var būt negatīvas sekas. Pastāv varbūtība, ka nāksies saskarties ar nedienām, kas prasīs no tevis atkāpšanos no galvenajiem dzīves principiem. Zvaigznes brīdina, ka šodien var rasties negaidītas problēmas personiskajā dzīvē.

Saistītie raksti

Strēlnieks
Vari mierīgi svinēt savu uzvaru. Visi darbi, kurus biji plānojis paveikt līdz nedēļas beigām, tiks izdarīti šodien. Tāpēc vakarā kā balvu par paveikto noteikti iedzer glāzi laba šampanieša.

Mežāzis
Tuvojoties sezonu maiņai, nepieciešams nomainīt hobijus un aizraušanās. Vakarā sapulcējaties ar draugiem un apspriediet plānus brīvdienām.

Ūdensvīrs
Brauciens pa “amerikāņu kalniņiem” jau drīz būs galā, un tev sāksies mierīgāks laiks. Esi savaldīgs un mierīgs, vairs nav ilgi jāgaida.

Zivis
Zivīm šodien nevajag tik emocionāli reaģēt uz problēmām. Liktenis pats sola salikt visus punktu uz “i”, kā arī apbalvot tevi par izrādīto pacietību. Pacenties izvairīties no konfliktiem kā darbā, tā mājās. Šodien nav ieteicams lietot alkoholu un treknu pārtiku, tas var negatīvi ietekmēt tavu veselību.

Avots: “mlady.net”

LA.lv