×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
11. septembris, 2017
Drukāt

Horoskopi 12.septembrim. Palutini savus mīļos!

1. Auns

1no2
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Zvaigznes iesaka šīs zīmes pārstāvjiem būt ļoti uzmanīgiem. Šodien iespējamas avārijas un katastrofas. Pacenties parūpēties par savu veselību. Ja šodien saslimsi, tam var būt smagas sekas. Neaizdod naudu, jo tev to var neatdot. Pievērs vairāk uzmanības bērniem un vecākiem. Sapņi nesīs negatīvu informāciju.

Vērsis
Jauns pasākums vai projekts šodien nesīs Vēršiem peļņu profesionālās darbības jomā. Šodien ģimenē valdīs miers un saskaņa. Pacenties šodien palutināt tuviniekus ar dāvanām. Šodien vairāki šīs zīmes pārstāvji, iespējams, saņems ziņu tāliem radiniekiem.

Dvīņi
Šodien vajadzētu atrisināties vecai problēmai. Tieši tas veicinās tavu laimi un uzplaukumu.

Vēzis
Šodien pacenties pievērst savas ģimenes locekļiem maksimumu spēka un enerģijas. Tuviniekiem kā nekad pietrūkst tavas uzmanības.

Lauva
Šī ir viena no labvēlīgākajām dienām nopietniem lietišķajiem kontaktiem, kā arī izirušu draudzības saišu atjaunošanai. Plāni, kurus tu šodien uzbūvēsi kopā ar draugiem, drīzumā var piepildīties, neprasot lielus finanšu ieguldījumus.

Jaunava
Tu skaties uz dzīvi it kā caur plīvuru. Ir laiks jau sen to noņemt un palūkoties uz dzīvi atvērtām acīm. Iespējams, tad tu labāk sapratīsi, kas notiek tev apkārt, bet galvenais, ko un kā darīt turpmāk. Lēmums jebkurā gadījumā būs jāpieņem tev pašam.

  1. Auns

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+