Horoskopi un mistika
Horoskopi

Veiksmīgie horoskopi. Horoskopi 1.05.2017. – 7.05.2017. 16

Foto-LETA/AFP

Auns

Veiksmīga nedēļa. Notikumi seko cits citam, un katrs sniedz jaunas iespējas, ko atliek tikai satvert un izmantot. Tomēr jāizvairās to darīt uz citu rēķina – tas var “atkosties” vēlāk. Darba steigā arī nevajadzētu aizmirst tos, kas tuvi un dārgi. Ražīgākais – nedēļas vidus.

Vērsis

Ja Vērsis ļaus vaļu iztēlei un pēc tam centīsies realizēt iedomāto, visticamāk, ka tas izdosies. Ja nu tomēr ir vēlēšanās tikai tikt galā ar ko agrāk iesāktu, tas izdosies pat tad, ja uzdevums nebūs no vieglajiem.

Dvīņi

Daudz dažādu iespēju, atliek tās tikai izmantot. Tas gan prasīs arī zināmu piepūli, taču enerģijas pietiks, un nedēļas beigās Dvīņi ar paveikto varēs būt apmierināti. Ja vien viņi nebūs vēlējušies nonest zvaigznes no debesīm…

Vēzis

Var mierīgi palūkoties apkārt un peldēt pa straumi – izdevības viņu uzmeklēs pašas. Ja piedevām viņš izdomās ko jaunu un vēl nebijušu, lai tās izmantotu, rezultāti pat pārspēs gaidīto. Kaut nedaudz egoisma noderēs.

Lauva

Planētas labvēlīgas pozitīvām pārmaiņām, taču, lai tās realizētu, nepieciešams izprast savas patiesās vēlmes un prioritātes. Ja izdosies koncentrēties uz galveno un nenovirzīties, nedēļas beigās pavērsies jaunas perspektīvas. Labāk būt nedaudz konservatīvam.

Jaunava

Briest un pat jau notiek pārmaiņas, taču viņai izdodas atrast savu vietu tajās. Visgudrāk darīs tās Jaunavas, kuras pacentīsies pārmaiņām ne tikai piemēroties, bet būt to priekšgalā… Nedēļas vidus labvēlīgs mīlestībai.

Svari

Darba vairāk nekā parasti, taču arī enerģijas ir pietiekami, un perioda beigās viņi baudīs cieņu un atzinību par padarīto, arī par naudas trūkumu nebūs jāraizējas. Jaunas lietas, kam nepieciešams atbalsts, labāk gan nevirzīt – tam var pietrūkt izmanības.

Skorpions

Viņš tā vien vēlas ko jaunu un nebijušu, taču būtu labāk, ja viņš vairāk pievērstos ikdienišķajam – panākumu atslēga slēpjas tieši tajā. Svarīgi neiedomāties vēlamo par esošo, un arī no alkohola labāk turēties pēc iespējas tālāk.

Strēlnieks

Intuīcija spēcīgāka nekā parasti, un tā norādīs pareizo darbības virzienu. Ar jaunām lietām labāk pārāk neaizrauties – šobrīd planētas vairāk sekmē jau zināmo un pārbaudīto. Uz apkārtējo palīdzību labāk nepaļauties.

Mežāzis

Saistītie raksti

Laiks cītīgam darbam. Labāk pieturēties pie jau zināmā un pārbaudītā, jaunā izmēģināšanu atliekot uz vēlāku laiku. Dažas lietas var prasīt ilgāku laiku, nekā domāts, taču svarīgi neatkāpties un izturēt līdz galam, tad arī panākumi neizpaliks.

Ūdensvīrs

Visumā veiksmīga nedēļa, kas ļaus ar darbu un pūlēm sasniegt nodomāto, un dzīve pati pateiks priekšā, kas darāms. Vienīgā nelaime – sirds dziļumos Ūdensvīrs vēlas ko pavisam tālu un nesasniedzamu. Būtu labi, ja viņš saviem sapņiem nodotos ārpus darba laika…

Zivis

Viņas, kā vienmēr, sapņotājas, taču būtu labāk, ja viņas savu uzmanību pievērstu jau šobrīd sasniedzamajam. Ja viņas kaut drusku papūlēsies, tad varēs būt visai apmierinātas.

LA.lv