×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
10. maijs, 2013
Drukāt

Horoskopi 13.05.2013. – 19.05.2013.

Foto - LETAFoto - LETA

Auns | Auns atrodas notikumu epicentrā. Viss norisinās strauji un pat nedaudz haotiski, un viņam ir iespējas nodemonstrēt savas spējas būt līderim. Nedēļas beigās gan vēl nekas nebūs beidzies, tomēr gaisma tuneļa galā jau būs manāma.


Vērsis | Var gadīties, ka lēmumu īstenošanā nāksies paļauties galvenokārt tikai uz sevi. Pareizi gan darīs tie, kuri pirms sava nodoma īstenošanas izsvērs, vai rezultāts būs pielikto pūļu vērts. Ārpus darba laika Vērsis būs laimīgs kopā ar saviem mīļajiem.

 

Dvīņi | Ja vien Dvīņi būs uzcītīgi un kārtīgi, viņiem šonedēļ var izdoties ielikt stingru pamatu saviem nākotnes sasniegumiem. Galvenais – būt neatlaidīgam pieņemto lēmumu izpildē. Darbā derētu pasekot arī tam, kā savus pienākumus izpilda kolēģi.

 

Vēzis | Darbā nekā jauna. Mīlestībā gribas kaut ko neparastu un varbūt pat sabiedrības neakceptētu. Tas uzdzen skumjas… Viss gan var mainīties, ja vien Vēzis spēs ieraudzīt neparasto parastajā un planētas tam ir labvēlīgas.

 

Lauva | Kārtējos darbus izdosies padarīt kārtīgi un laikā. Nedēļa piemērota, lai to vairāk veltītu saviem mīļajiem. Pareizāk arī rīkosies tie, kuri mazāk lūkosies pagātnē, vairāk – nākotnē. Periods labvēlīgs arī visu veidu izklaidēm.

 

Jaunava | Jauni nodomi, plāni, idejas… Lai nodomātais izdotos, būs nepieciešams laiks, kas nošķirs patiesi vērtīgo no acumirkļa iedomām. Attiecības ar sirdij tuviem cilvēkiem šonedēļ var iegūt kādu pozitīvu pavērsienu.

 

Svari | Viss, kas saistīts ar mīlestību un romantiku, iegūs jaunu dziļumu un krāsas, taču labāk darīs tie, kuri pacentīsies atšķirt patiesas vērtības no imitācijas. Darbā planētas sola panākumus, taču ar tiem lielīties nevajadzētu.

 

Skorpions | Ja izdosies pārvarēt savu negribēšanu, nedēļas beigās varēsiet būt apmierināti ar paveikto. Sevišķa nozīme šonedēļ būs dažādiem sīkumiem, tādēļ, pirms sākt ko jaunu un nozīmīgu, vajadzētu pārbaudīt, vai ir sagādāts viss darbam nepieciešamais.

 

Strēlnieks | Nedēļa, ko vislabāk veltīt jaunas informācijas gūšanai. Lai spētu izdarīt patiesi noderīgus secinājumus, iespējams, nāksies atteikties vismaz no dažiem iesīkstējušiem priekšstatiem. Kontakti, disputi un pat strīdi ar draugiem un domubiedriem nāks tikai par labu.

 

Mežāzis | Nedēļa labvēlīga agrāk sastādīto plānu realizācijai. Pareizāk gan rīkosies tie, kuri turpinās iesākto – nav izslēgts, ka tādā gadījumā tieši šobrīd izdosies plūkt ne tikai šā brīža, bet arī ilgāka laika posma pūliņu augļus.

 

Ūdensvīrs | Par naudas lietām pārāk raizēties nevajadzētu – nav izslēgts, ka tieši šobrīd parādās kāda iespēja nopelnīt pavisam negaidītā veidā. Planētas labvēlīgas tikt galā ar kaitīgiem ieradumiem. Mīlestībā veiksies.

 

Zivis | Visumā veiksmīga nedēļa gan darbā, gan mīlestībā. Var gadīties, ka nerealizējas kāds agrāk izlolots plāns, taču dzīve piedāvās jaunas iespējas. Laiks labvēlīgs lietišķām tikšanās reizēm, taču ar līgumu slēgšanu labāk būt uzmanīgām.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+