Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 13.decembrim. Neturi sveci zem pūra! 16

Foto – Fotolia

Auns
Priekšniecība noteikti novērtēs tavu entuziasmu un centību. Skaļi paud savas idejas. Priekšniecībai tas patiks. Radīsies lieliska iespēja ievērojami pavirzīties uz priekšu karjeras jomā.

Vērsis
Šodien ir laba diena, lai atjaunotu ne tikai garderobi, bet arī ārieni. Šīs dienas veiksme būs atkarīga no tava enerģiskuma, drosmes un izlēmības. Laba diena, lai pabeigtu iesāktos darbus, analizētu noieto ceļu, saskarsmei ar tuvu cilvēku. Nav izslēgts, ka jauna lietišķā iepazīšanās pāraugs mīlas attiecībās.

Dvīņi
Tev būs labs noskaņojums visu dienu. Tu pats par to brīnīsies. Tikai darba diena beigās tu sapratīsi, kāpēc. Gaidāmi patīkami pārsteigumi.

Vēzis
Tiec galā ar savām problēmām. Ja tev ir grūti atrast izeju, atmet savu lepnību un aprunājies ar draugiem, iespējams, viņi varēs tev palīdzēt.

Lauva
Lauvas gaida saspringta diena. Tā sola atnest jaunas rūpes vai pienākumus. Esi gatavs problēmām personiskajā dzīvē vai tev nelabvēlīgai kadru maiņai darbā. Pacenties šodien rīkoties taktiskāk un savaldīgāk, tas palīdzēs izvairīties no daudzām dažādām nepatīkamām situācijām. Šodien neiesaisties strīdos un mēģini nepaaugstināt balsi kā mājās, tā darbā.

Jaunava
Jaunavām šī būs vēl viena nepatīkama diena. Iespējams, šodien tev nāksies saskarties ar vajāšanu un agresiju. Spēcīgas emocijas vai ārēja ietekme var pilnībā pārņemt tevi. Lai izvairītos no kļūdām, pacenties izrādīt piesardzību, atturību un apdomību. Nevajag doties naksnīgās pastaigās un izveidot jaunas iepazīšanās.

Svari
Svari šo dienu pavadīs kopā ar veciem draugiem. Biljarda spēle, pagātnes atmiņas un kāda glāze alus palīdzēs tev atslābināties un aizmirst par nesenām problēmām.

Skorpions
Šī diena būs veiksmīga radošiem cilvēkiem. Šodien, iespējams, vairāki no viņiem uzlabos savu finanšu stāvokli. Pastāv dienesta brauciena varbūtība, kas ievērojami papildinās tavu budžetu. Šodien ir labvēlīga diena, lai noslēgtu jaunus līgumus un sarīkotu lietišķas sarunas. Zvaigžņu stāvoklis palīdzēs tev spīdoši īstenot savas lietišķās idejas.

Strēlnieks
Strēlniekiem šodien par labu nāks mierīga atpūta. Atsakies no svarīgiem un darbietilpīgiem darbiem.

Saistītie raksti

Mežāzis
Attiecībās ar lietišķajiem partneriem un priekšniecību esi ārkārtīgi savaldīgs. Ieklausies pieredzējušu cilvēku padomos. Tava karjera nākotnē būs atkarīga tieši no viņiem.

Ūdensvīrs
Šī ir veiksmīga diena, lai atklāti pretdarbotos nelabvēļiem. Tavu panākumu atslēga šodien būs godprātība un iecietība. Šodien tev izdosies izveidot labas attiecības ar priekšniecību. Tu, iespējams, satiksi cilvēku, kuru sen jau biji izsvītrojis no savas dzīves.

Zivis
Mājas darbs, darbs – mājas. Viss it kā sokas labi. Dzīve ir precīzi saplānota, tomēr tik un tajā vajag ieviest korekcijas. Pamēģini izdarīt to tieši šodien.

LA.lv