Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 13.decembrim. Šodien sargi maciņu! 16

Foto: Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Seko savai sirdij, lai arī kur tā turpmākā gada laikā aizvestu, un neļauj savas personības loģiskākajai pusei stāties ceļā. Nekad nenovērtē par zemu savu intuīciju ­ tā ir tava vissvarīgākā daļa, tā, kura ir saistīta ar tavu dvēseli.

Auns

Tu pēdējā laikā, šķiet, esi daudz mierīgāks un nosvērtāks, priecīgāks par dzīvi kā tādu. Tomēr, saistībā ar naudas un biznesa jautājumiem, tu nevari atļauties būt pārāk atslābis, jo tādējādi tu pievilksi liekēžus un izsūcējus, kā rezultātā tavas finanses tiktu izniekotas. Šodien uzmani savu naudas plūsmu.

Vērsis

Partnerattiecību jautājumi šodien un turpmākajās dienās būs daudz vieglāk atrisināmi, un pēc pēdējo nedēļu strīdiem un sarūgtinājumiem šīs ir patīkamas pārmaiņas. Tas galvenokārt ir tāpēc, ka tu pašlaik esi daudz nosvērtāks, it īpaši, viens-pret-­vienu situācijās.

Dvīņi

Kosmiskā aktivitāte tev pretējajā Strēlnieka zīmē liks tev saprast, ka ne vienmēr vari būt pirmais, kurš sasniedz virsotni. Kā arī, tas atgādinās, ka ja vēlies paveikt ievērojamas lietas, tad ir jābūt gatavam strādāt kopā ar citiem kā komandai.

Vēzis

Izvairīties no stresa pilnām situācijām tagad ir vēl svarīgāk nekā jebkad, it īpaši, ja esi no tiem Vēžiem, kuri kļūst bēdīgi, ja lietas nenokārtojas kā ieplānots. Darbs un nauda, protams, ir svarīgas lietas, bet it nekam nedrīkst ļaut apdraudēt tavu veselību.

Lauva

Saule pašlaik atrodas tavā visdinamiskākajā un radošākajā apgabalā, kas iedrošinās tevi pacelt skatienu un parādīt pasaulei, uz ko esi spējīgs. Neļauj niecīgām lietām novērst savu uzmanību un necenties izdabāt visiem, dari tikai to, ko pats uzskati par svarīgu.

Jaunava

Citi var sūdzēties, ka dzīvē, šķiet, nekas nenotiek, bet dzīve ir tāda, kādu to izveido un turpmākajās pāris dienās tu būsi apņēmies paveikt kaut ko patiešām lielisku. Parādi visiem čīkstuļiem, ko var panākt ar pozitīvu attieksmi vien!

Svari

Vai tu turpināsi uzsākto kursu vai arī tu mainīsi virzienu un pamēģināsi kaut ko savādāku? Tikai tu vari izlemt, bet iespējams noderīgi būtu, vispirms, pārrunāt to ar draugiem un ģimeni. Viņi tavu situāciju redz no mazāk personīgas perspektīvas.

Skorpions

Tev sava finansiālā situācija ir jāuztver nopietnāk nekā šo pēdējo nedēļu laikā. Ja tev ir maz resursu, tad ir tikai divi veidi, kā tos atjaunot ­ vai nu tērē mazāk, vai nopelni vairāk. Vēl labāk,­ dari abus.

Strēlnieks

Saule atradīsies tavā zīmē vēl tikai vienu nedēļu un, ja tu esi gudrs, tad izmantosi to, kamēr vēl vari. Nebaidies uzņemties risku un izmēģināt kaut ko jaunu. Pamet savu komforta zonu un dodies izpētīt, kas atrodas aiz tās.

Mežāzis

Ja tu šodien priekš kāda izdarīsi kaut ko labu, tad nākotnē tiksi atalgots. Protams, tu to darītu arī, ja zinātu, ka neko par to nesaņemsi, jo tāds nu tu esi -­ ar lielu sirdi!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Var likties, ka tas, kas ienāks tavā dzīvē, ir nepelnīti, taču tas ir nepareizais veids, kā uz to skatīties. Ja kāds izdara tev pakalpojumu, nemaz to nelūdzot, tas nozīmē, ka iepriekš esi palīdzējis citiem. Tāpēc izbaudi to!

Zivis

Ar glaimošanu var tikt tālu, taču ar smagu darbu vēl tālāk. Kosmiskā aktivitāte apgabalā, kurš atbild par tavu karjeru, nozīmē, ka tev būs viegli atstāt labu iespaidu uz darba devējiem un citiem svarīgiem cilvēkiem gan ar savām idejām, gan entuziasmu.

LA.lv