Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 13.februārim. Šķēršļi izrādīsies ilūzija! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Visuma ietekme tavā dzimšanas dienā palīdzēs tev atvērt acis un saprast, ka jau kādu laiku dodies nepareizajā virzienā. Tomēr nevajadzētu sev par to pārmest. Visa veida pieredze ir laba pieredze, tāpēc mācies no situācijas, kurā esi nokļuvis un dodies tālāk – tikai šoreiz pareizajā virzienā.

Auns

Tev vajadzētu just, ka viss, kas tevi līdz šim ir ierobežojis, palēnām sāk izgaist, it īpaši, attiecībā uz tavām finansēm. Tomēr, tas nav attaisnojums, lai sāktu svaidīties ar naudu uz visām pusēm. Tu to nožēlotu vēlāk, kad pienāktu rēķins!

Vērsis

Ir vairākas svarīgas lietas, kuras jāizdara un ierobežots laiks, lai to paveiktu. Tu vari savu dzīvi padarīt sev vieglāku, daļu no šiem pienākumiem uzticot draugiem un darba kolēģiem, bet tas nozīmē, ka tev nāktos dalīties arī ar atalgojumu. Vai tu to spētu?

Dvīņi

Šodien saglabā vēsu prātu un neļauj nevienam pamudināt tevi izdarīt kaut ko muļķīgu. Turpmāko 24 stundu laikā tev radīsies daudzas drīzāk neierastas idejas, bet šoreiz, tās ir tāda veida idejas, kuras labāk nerealizēt.

Vēzis

Tu zini, ka esi uz pareizā ceļa un tu apzinies, ka neviens nespēs tevi atturēt no tavas izvēles. Tad kāpēc tu joprojām vilcinies? Saules zīmju maiņa jau rītdien pacels tavu pašpārliecinātību, esi gatavs sākt rīkoties!

Lauva

Izskatās, ka pēdējā laikā tu ļoti daudz uztraucies par naudu, bet nav neviena iemesla, lai celtu paniku. Kas ir pats sliktākais, kas varētu notikt? Un ja tas notiktu, vai tas patiešām būtu tik slikti? Turpmākajās dienās sagaidi kaut kāda veida pozitīvus jaunumus saistībā ar finansēm.

Jaunava

Tu vari domāt, ka saproti, kas liek tavam partnerim neapstāties, bet turpmāko dienu notikumi liks tev atskārst, cik patiesībā maz zini par viņiem. Neņem pie sirds. Turpmāko pāris nedēļu laikā tev būs lērums izdevību, lai viņus labāk iepazītu.

Svari

Tev ir jātiek pāri idejai, ka tev viss ir jāpaveic vienam, it īpaši, darba frontē. Nav svarīgi cik ambiciozs tu esi, tu sasniegsi punktu, no kura bez palīdzības nevarēsi tikt tālāk. Tev atliek vienīgi palūgt.

Skorpions

Pārliecinies, ka zini, kur grasies iesaistīties, pirms dod savu piekrišanu. Tikai tāpēc, ka tu kādam uzticies, nenozīmē, ka viņi zina par ko runā. Faktu pārbaudīšana pašam varētu atmaksāties.

Strēlnieks

Nelielas nesaprašanās itin viegli varētu izkļūt ārpus kontroles, tāpēc domā pirms runā un ja kāds pasaka kaut ko, kam nepiekrīti – necel no tā traci. Vai tas tiešām ir tik svarīgi? Visticamāk, ka nav.

Mežāzis

Dažreiz var likties, ka pasaule ir sazvērējušies pret tevi, bet tā ir tikai ilūzija un dziļi iekšienē tu to apzinies. Citi tevi nevaino par to, kas ir aizgājis greizi, viņi vienkārši norāda uz vietām, kuras, viņuprāt, varēja tikt paveiktas labāk.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Neuztraucies, ja tava naudas plūsmas situācija nav tik spēcīga, cik tu vēlētos, jo Saules zīmju maiņa jau rītdien palīdzēs tev atrast veidus, kā iegūt papildus ienākumus. Protams, tas tev nesīs labumu tikai tad, ja to uzreiz neiztērēsi!

Zivis

Tavs gads tuvojas pavērsiena punktam un līdz Saules ieiešanu tavā zīmē jau rītdien, tu jutīsi milzīgu enerģijas pieplūdumu. Tomēr, šodien tev nevajadzētu pārāk iespringt un vienkārši pabeigt savus plānus. Pabeigšana nozīmē, ka tas ir novests līdz galam – vairs nekādas izmaiņas.

LA.lv