Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 13.janvārim. Gaidi ciemiņus! 16

Foto – Fotolia

Auns
Šodien vari gaidīt pilnu māju ar viesiem. Gatavojies, ka tevi apciemos radinieki, veci paziņas, kolēģi un bijušie klasesbiedri. Darbā tevi gaida liela rosība un darbs ar papīriem.

Vērsis
Vēršiem pienācis laiks radiniekus iepriecināt ar patīkamu vēsti. Paziņo to viņiem pa telefonu vai apciemo, kā velti aiznesot torti.

Dvīņi
Šodien tev nāksies uzklausīt kārtējo “vērtīgo” padomu no radiniekiem. Apbruņojies ar maksimālu pacietību, un viss būs labi. Izvairies no konfliktiem.

Vēzis
Vēžiem šodien ieteicams nekontaktēs ne ar vienu. Labāk sastādi savu darbības plānu gaidāmajai nedēļai.

Lauva

Šodien ir ļoti labvēlīga diena pašizziņai un intuīcijas attīstīšanai. Pavadi laiku vienatnē, nomierini domas, ieej sevī un tu viegli atradīsi izeju no vissarežģītākajām situācijām. Visi risinājumi un atbildes ir tavā galvā, vienkārši haotisko domu dēļ ar tiem netiec skaidrībā.

Jaunava
Šodien ir iespēja saņemt ziņu, kas saknē var mainīt visu tavu turpmāko dzīvi. Šodien daudzām Jaunavām būs jāizdara grūta izvēle, kas var izrādīties nepareiza. Pacenties nomierināties, sakārto domas un tikai tad pieņem galīgo lēmumu. Šajā gadījumā tu varēsi izvairīties no kļūdām.

Svari
Tu sen neesi apmeklējis stomatologu? To vajag izdarīt šodien. Centies neatlikt šo vizīti.

Skorpions
Šīs zīmes pārstāvjus šodien gaida panākumi karjerā. Viņu lietišķā reputācija būtiski pieaugs. Šodien viņi sajutīs dzīves spēku pieplūdumu, kas spēcīgi pastiprinās vēlmi pēc nopietnām pārmaiņām. Jāatceras gan, ka visus šodien pieņemtos lēmumus mainīt nedrīkst. Šodien tu salabsi ar cilvēkiem, ar kuriem nesen izcēlās konflikts. Mājās šodien valdīs miers un savstarpēja sapratne.

Strēlnieks
Ne vienmēr mūsu vēlmes sakrīt ar iespējām. Tādēļ dažkārt rodas daudzi pārpratumi ar apkārtējiem. Tieši šodien tu par to varēsi pārliecināties.

Saistītie raksti

Mežāzis
Intuīcija tev šodien pateiks pareizos lēmumus. Lai izdzirdētu tās balsi, pavadi laiku vienatnē. Pabeidz vecos darbus, bet jaunus nesāc. Tu labi atpūtīsies, ja apmeklēsi baseinu vai pirti. Neaizraujies ar ķīmiskajiem zāļu preparātiem un atsakies no treknas pārtikas.

Ūdensvīrs
Esi īpaši uzmanīgs, lietojot elektroierīces. Iespējami dažādi negadījumi. Kā saka, kas pats sevi sargā, to Dievs sargā.

Zivis
Pretrunīga diena, kas var atnest pārmaiņas, piedzīvojumus, braucienus. Iespējams, tev šodien piedāvās doties komandējumā, kas papildinās tavu budžetu. Savukārt tukša rosīšanās un mēģinājumi veikt vienlaicīgi vairākus darbus var novest pie kļūdām vai finansiāliem zaudējumiem.

LA.lv