Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 13.jūlijam. Katrs ir radītājs, ja vien to vēlas! 0

Foto – Fotolia

Auns

Šodiena solās būt veiksmīga radošiem cilvēkiem. Iespējams, tieši šodien tu nodosies darbam, kas tiks pienācīgi novērtēts. Draugi pie tevis vērsīsies pēc palīdzības, pacenties viņiem neatteikt. Nav izslēgts, ka šodien izdosies atjaunot draudzību ar tiem, ar kuriem attiecības nezin kāpēc nevedās.

Vērsis

Šīs zīmes cilvēki beidzot ir sagaidījuši brīdi, kad var sākt jaunu periodu dzīvē. Topošais bizness var atnest prāvus ienākumus. Vairākiem Vēršiem izdosies iepazīties ar ļoti ietekmīgiem cilvēkiem, kam būs izšķiroša nozīme viņu turpmākajā dzīvē. Lai ko Vērši arī šodien nedarītu, viņi tik un tā būs vinnētāji.

Dvīņi

Diena būs labvēlīga tiem cilvēkiem, kas nolēmuši nomainīt darbu vai dzīvesvietu. Šodien vairākiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem var piedāvāt izdevīgu darījumu, taču – ja saskatīsi kaut vienu pretrunu, tad piekrist nevajag. Vairāki Dvīņi šodien var saņemt laulību piedāvājumu. Un to izdarīs cilvēks, kuru tu nepavisam nespēj iedomāties sev blakus, taču patiesībā izrādīsies spīdoša partija.

Vēzis

Var izcelties konflikts ar tuviem radiniekiem. Ja tev šķiet, ka uz tevi tiek izdarīts spiediens, liekot darīt kaut ko pret tavu gribu, ir īstais laiks mierīgi, bet stingri aizstāvēt tavu pozīciju. Zvaigznes ir tavā pusē.

Lauva

Šodien tev labāk atlikt visas lietas un vienkārši atpūsties. Iespējams, šodien uzpeldēs problēmas, kuras tu centies nepieminēt. Pacenties nebēdāties, vienkārši centies reāli novērtēt notiekošo. Tad tu spēsi ne tikai īstenot pārmaiņas, bet pat vairot savu labklājību. Mājās var izcelties skandāli, bet mēģini saglabāt savaldību un nepacel balsi.

Jaunava

Profesionālās darbības jomā šī būs ļoti smaga diena, jo iespējamas kļūdas un dažādi pārpratumi. Tavas attiecības ar lietišķajiem partneriem, draugiem un tuviem cilvēkiem tiks pakļautas noturības pārbaudei. Šodien nevajag sākt jaunus projektus un slēgt līgumus, tas var izraisīt finansiālus zaudējumus. Ja tev sakrājušās problēmas vai neizpildītas saistības, tās vajag nekavējoties atrisināt. Pacenties šodien savaldīties. Nav vērts tērēt dzīves enerģiju dažādu nieku dēļ.

Svari

Vairākus Svarus šodien var gaidīt pārmaiņas materiālajā stāvoklī. Projekts, par kuru tev sen bija šaubas, sāks nest peļņu. Veiksmīga diena tiem, kas izlems nomainīt darbavietu, bet neveiksmīga cilvēkiem, kas nolēmuši ieņemt bērnu. Neiesaistieties šodien riskantās lietās un acīmredzamās avantūrās.

Skorpions

Kopumā šīs dienas rezultāts būs atkarīgs no tavas prasmes novirzīt enerģiju vajadzīgajā gultnē. Esi darbīgāks, nenervozē, centies nestrīdēties ar sāncenšiem – un tev viss šodien būs labi.

Strēlnieks

Šī diena būs labvēlīga, lai nomainītu dzīvesvietu vai sāktu mājokļa remontu. Veiksmīgi šodien būs arī pirkumi vai mājokļa pārkārtošana. Vientuļie šīs zodiaka zīmes pārstāvji šodien var satikt cilvēku, ar kuru, iespējams, izveidosies nopietnas attiecības.

Mežāzis

Precīzi nosaki savus mērķus un izlēmīgi virzies uz tiem. Ja tu sēdēsi uz vietas, dienas vētrainā enerģija tevi paraus sev līdzi un pamudinās uz neracionālu rīcību. Nepamet iesāktos darbus pusratā un izrādi paaugstinātu uzmanību pret sīkumiem. Par nākotnes plāniem labāk nevienam nestāstīt.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodienas horoskops iesaka Ūdensvīriem slēgt dažāda veida līgumus. Ja tu tos slēdz, tad uzmanīgi izlasi katru dokumenta punktu un kārtīgi izanalizē, lai pēc tam nebūtu sliktu seku.

Zivis

Diena laba, lai pabūtu vienatnē un nodotos pārdomām. Turies tālāk no burzmas un vētrainiem strīdiem, centies pretoties kārdinājumiem. Šodien nevajag dot solījumus – diez vai tu tos varēsi izpildīt. Lai izvairītos no saindēšanās ar pārtiku, esi uzmanīgs izvēloties produktus.

LA.lv