Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 13.jūnijam. Neaizmirsti samīļot tuvākos! 0

Foto – Fotolia

Auns

Interesanti, kad tu pēdējo reizi atzinies savai otrai pusītei mīlestībā? Šodien pacenties to izdarīt, un tev apkārt viss sāks mainīties uz labo pusi.

Vērsis

Nauda ne vienmēr padara cilvēku laimīgu. Bez tās, protams, ir slikti, bet tomēr…Dzenoties pēc finansiālās neatkarības, tu esi aizmirsis par sev tuviem cilvēkiem. Kad šis pavediens pārtrūks, to vairs nevarēs sasiet un nopirkt ne par kādu naudu.

Dvīņi

Pacenties šodien precīzi izpildīt visus priekšniecības norādījumus, nedod iemeslu neapmierinātībai. Šī nav veiksmīga diena, lai izrādītu savu raksturu. Turklāt šodien nevajag arī plānot tēla maiņu. Pacenties kontrolēt savas emocijas un esi ārkārtīgi uzmanīgs veselības ziņā, pastāv varbūtība iegūt dažāda veida traumas.

Vēzis

Laba diena pašanalīzei un pašpilnveidei. Pavadi laiku vienatnē, atrodi laiku meditācijai un attīrīšanās praksēm. Ēd mazāk smagas barības, atsakies no alkohola. Šodien tu vari droši sākt ārstēšanās kursu – process noritēs bez aizķeršanās, bet rezultāts pārspēs gaidīto.

Lauva

Šodien visi mēģinās tevi izvest no pacietības, bet tad, ja tu spēsi noturēt sevi rokās un nepadoties provokācijām, varēsi izvairīties no lielām nepatikšanām. Pēc pusdienām aizej pie ārsta uz plānveida apskati, jo par veselību vajag rūpēties regulāri.

Jaunava

Daudziem šīs zīmes pārstāvjiem šodien radīsies unikāla iespēja pacelties pa karjeras kāpnēm un ievērojami uzlabot savu materiālo labklājību. Tava autoritāte darbā var būtiski pieaugt. Ģimenē centies nepārspīlēt, citādi pavadīsi visu dienu strīdos.

Svari

No konfliktiem šodien būs ļoti grūti izvairīties. Nervi būs uz robežas. Pacenties vairāk laika pavadīt vienatnē, saskarsmi samazini līdz minimumam. Atsakies no alkohola un pārēšanās. Ar savu otro pusīti šodien arī labāk neredzēties.

Skorpions

Skorpioni šo dienu pavadīs kopā ar veciem draugiem. Biljarda spēle, vecas atmiņas un nedaudz alkohola palīdzēs tev atslābināties un aizmirst par nesenajām problēmām.

Strēlnieks

Šodien ieteicams apmeklēt skaistumkopšanas salonu vai fitnesa klubu un veltīt uzmanību sev. Alkohola lietošana var slikti ietekmēt tavu veselību, tāpat vajadzētu atteikties no trekna ēdiena. Vakaru labāk pavadīt ģimenes lokā.

Mežāzis

Šodien tevi varēs viegli izvest no pacietības. Iespējami lieli strīdi ar ilgstošām sekām. Īpašu uzmanību pievērs naudai – labāk neaizņemies un pašam neaizdod. Vakars noritēs mierīgā atmosfērā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Personīgā plāna problēmas pilnībā uzgulsies uz taviem pleciem. Pareizu risinājumu tu varēsi viegli atrast, ja paliksi divatā ar mīļoto cilvēku. Pacenties atturēties no nepārdomātiem tēriņiem. Finanšu situācija šodien būs ne pārāk laba. Iemācies ekonomēt.

Zivis

Šodien gaidāms mainīgs noskaņojums. Centies sevī saglabāt pozitīvo un neiet zemisku vēlmju pavadā. Tu varēsi pagriezt dzīvi uz labo pusi, ja uzmanīgi attieksies pret apkārt notiekošo un izdarīsi pareizos secinājums. Nododies fiziskajām aktivitātēm un neaizraujies ar spirtoto dzērienu lietošanu.

LA.lv