Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 13. maijam. Neplēs kreklu!0

Dienas noskaņa

Šodien savstarpējai sapratnei var traucēt pavisam muļķīgi pārpratumi. Vienus tie vienkārši sasmīdinās, kamēr citi plēsīs kreklu un kļūs patiešām dusmīgi. Pie kuriem piederi tu – tas lielā mērā atkarīgs arī no tava horoskopa!

Auns

Šodien Auns lieliski jutīsies lieliski savā mīļākajā lomā – kā sabiedrībā dominējoša personība. Ja kaut ko nolemsi pārdot, to būs iespējams izdarīt ļoti izdevīgi. Pirkumus gan labāk atlikt uz kādu citu dienu.

Vērsis

Šodien būs vajadzīgs zināms grūdiens, pēc tam viss noritēs gludi un veiksmīgi. Sāc sevi iesildīt darbībai pats, citādi palīdzību no malas vari arī nesagaidīt.

Dvīņi

Šodien būs vajadzīga krietna piepūle, lai liktu organismam aktīvi darboties. Skatiens tā vien vērsīsies dīvāna virzienā. Tomēr, ja sevi nedaudz piespiedīsi, sāksi kustēties tik rosīgi, ka nespēsi vien apstāties. Kuru laika pavadīšanas veidu izvēlēties, ir tavā ziņā.

Vēzis

Nelielas neērtības, kuras sajutīsi dienas sākumā, vēlāk izvērtīsies par patīkamām pārmaiņām. Tu esi pelnījis to, pēc kā ilgojies. Nebaidies pateikt to skaļi – tādējādi tava vēlēšanās piepildīsies ātrāk.

Lauva

Šodien vari sastapties ar kaut ko tādu, kas tevi ļoti sadusmos. Rezultāts var būt salauzti mājsaimniecības priekšmeti, saplēsts apģērbs un zilumi zem acīm. Tāpēc labāk pavadi šo dienu patālāk no trausliem priekšmetiem. Un no (kaitinošiem) cilvēkiem.

Jaunava

Mēģini nepārvērtēt savus spēkus – visu paveikt tāpat neizdosies, bet veselību saudzēt ir svarīgi. “Iedarbini” kolektīvo saprātu, lai izvēlētos vienu, konkrētu darbības virzienu.

Svari

Vieglums, ar kādu tu esi gatavs finansēt kādu ideju, galu galā var nest nopietnus zaudējumus. Kad runa ir par finansēm, vēlams domāt vairāk nekā septiņas reizes.

Skorpions

Šodien vari izraisīt daudzu cilvēku nepatiku ar savu spītīgo nevēlēšanos adekvāti uztvert to, ko tev citi mēģina pastāstīt. Labāk uzreiz brīdini, lai šodien tevi liek mierā un netraucē.

Strēlnieks

Šodien kļūsi par liecinieku “klusai sajukšanai prātā”, kas aptvers visus bez izņēmuma. Necenties viņus vest pie prāta, labāk pacenties neizcelties – kāpēc gan satraukt jukušos?

Mežāzis

Tādas īpašības kā neizlēmība tev nav īpaši raksturīgas, bet gadās visādi. Un šodien tevi pārņems tieši šādas izjūtas. Iespējams, kaut ko varēsi atlikt, tas tomēr labāk nekā nodot sevi ar neparastu balss drebēšanu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ļauj savai iztēlei aizvest sevi tālu aiz realitātes robežām. Pirmkārt, tas ir labs veids, kā atpūsies. Otrkārt, vai realitāte ir tā vērta, lai pastāvīgi kavētos tās robežās?

Zivis

Šodien nevarēsi izvērsties, kā iecerējis, tev visu laiku kaut kas traucēs. Ja esi ieinteresēts priekšnesuma panākumos, labāk pārcel to uz citu dienu.

LA.lv