Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 13.martam. Gaidi labas ziņas! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Saules-Jupitera saikne tavā dzimšanas dienā nozīmē, ka turpmākie 12 mēneši būs īpaši un vēl jovairāk tad, ja veltīsi apzinātas pūles, lai saprastu, ko tu no dzīves vēlies visvairāk. Piešķir vārdu savam sapnim, un jau drīz tas kļūs par realitāti.

Auns

Šodien tevi pārsteigs kādas labas ziņas, taču pārāk ar to neaizraujies. Kā jau dzīvē tas vienmēr notiek – nekas nenāk par brīvu, pat ne no cilvēkiem, kuri pēc dabas ir dāsni, tāpēc labāk esi uzmanīgs.

Vērsis

Lai arī nepastāv tāda lieta kā perfekta diena, tomēr Saules saikne ar Jupiteru ir gandrīz jau noslēgusi savu posmu, kas nozīmē, ka profesionāli, romantiski un finansiāli tu būsi uzdevumu augstumos. Izlem, kas tev ir vissvarīgākais un koncentrējies uz to.

Dvīņi

Ja tu kaut ko gana stipri vēlies, atradīsi veidus, kā to iegūt, pat ja daži cilvēki nevēlas, lai tev izdotos. Šīs dienas notikumi atgādinās, ka dažām no labākajām lietām dzīvē nav nemaz smagi jāstrādā – tās ir jāatrod.

Vēzis

Tev ir jāizlemj, vai piedot kādam, kurš tevi ir pamatīgi pievīlis. Leopards nevar mainīt savus plankumus, tāpēc saglabā savu piesardzību, pat ja izvēlies būt pielaidīgs un piedot.

Lauva

Līdz ar Saules un Jupitera labvēlīgo ietekmi, tu šodien atklāsi, ka ir apbrīnojami viegli gūt panākumus ar šarmu vien – un varbūt pat procesā iegūt nelielu bagātību. Taču uzmanies, ka neizdari secinājumus un nedod solījumus, kurus vēlāk varētu būt grūti izpildīt.

Jaunava

Līdz ar Jupitera spēcīgo pozīciju tavā zīmē nepastāv nemaz tāda iespēja, ka sēdēsi mājās un skatīsies televizoru vai lasīsi grāmatu. Tu vēlies izbaudīt dzīvi un visu, ko tā sniedz, un darīsi visu, lai šo dienu pavadītu tā, kā pats vēlies!

Svari

Kaut kas, ko tu labprātāk paturētu noslēpumā, šodien tiks izvilkts dienas gaismā, taču tas nebūs tik apkaunojoši, kā tu baidījies. Iespējams pat būsi pārsteigts, saprotot, ka nevienam tas it nemaz nerūp.

Skorpions

Tavs dāsnums šodien ļaus iegūt jaunus draugus, bet tas varētu radīt arī problēmas, it īpaši, ja pārāk uzticies cilvēkiem, kurus nemaz tik labi nepazīsti. Kas gan ir noticis ar pārāk piesardzīgo Skorpionu, kuru mēs visi zinām?

Strēlnieks

Tu pārāk uztraucies par problēmām un situācijām, kuras nav laika un pūļu vērtas. Šodienas Saules-Jupitera saikne nozīmē: lai arī kurp tu dotos un ko nedarītu, viss izvērtīsies tavā labā, tāpēc beidz uztraukties un sāc baudīt visu labo, ko sniedz dzīve.

Mežāzis

Tu šodien vienkārši nespēj spert nepareizu soli. Līdz ar Saules un Jupitera apvienošanos tev sabiedrotajā zemes elementa zīmē Jaunavā, visa pasaule būs tavā pusē. Tev pat nav jāuzmanās no cilvēkiem, kuri atrodas pie varas – viņi arī tevi dievina!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Vai tu vairāk laika pavadi ar ģimeni un draugiem, vai arī koncentrējies uz darba fronti? Tikai tu vari izlemt, bet tev nav obligāti jāizvēlas tikai viens un jāaizmirst otrs. Ar nelielu plānošanu tu itin viegli spēsi apvienot abas lietas.

Zivis

Šodien neko centies neuztvert pārāk nopietni, it īpaši jautājumos, kas saistīti ar sirds lietām. Jaunu attiecību sākums, iespējams, liek tavai sirdij sisties straujāk, bet planētas brīdina, ka tas varētu būt kaut kas īslaicīgs, no kā mācīties, tāpēc pārāk nepieķeries!

LA.lv