Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 13.novembrim. Uzticies instinktiem! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Merkūrs, atrodoties tavā zīmē, uzlādē tavu prātu un palīdz atrast risinājumus, kurus citi cilvēki nespēj saskatīt. Izmanto savu lielisko informētību un izpratni, lai nokļūtu ietekmīgā pozīcijā – un izmanto šo pozīciju, lai palīdzētu citiem cilvēkiem. Tu jau esi ceļā uz panākumiem.

Auns

Tava pašreizējā situācija var būt sarežģīta, bet ko tu darīsi lietas labā? Ja tavi instinkti norāda vienā virzienā, kamēr visi citi apgalvo, ka tev būtu jāvirzās pretējā virzienā, tad uzticies saviem instinktiem. Tu parasti zini labāk, kā pašam rīkoties, taču padomu uzklausīšana nenāks par ļaunu!

Vērsis

Ja ir tā, kā saka planētas – tevi kaitina, ka tevi ignorē, tad dari kaut ko šajā sakarā. Šajās dienās, līdz ar tik plašām komunikācijas iespējām, no kurām izvēlēties, nav it nekāda attaisnojuma, kāpēc tev vajadzētu paturēt savas domas un jūtas pie sevis. Izkrati sirdi, tas tikai nāks par labu!

Dvīņi

Turpmākajās pāris dienās tev ir jāatceras, ka ir vairāki ceļi uz pašatklāsmi, kā arī daudz ceļu uz slavu un bagātībām. Ja tu esi patiešām gudrs, tad atradīsi veidus, kā tos abus apvienot. Sāc domāt.

Vēzis

Līdz ar to, ka gan Merkūrs, gan Urāns šodien tevi spēcīgi ietekmēs, pienāks brīži, kad tavas idejas un atklājumi robežosies ar ģeniālitāti. Tikai atceries, ka tas, ko atklāsi, ir domāts, lai dalītos, tāpēc dari pasaulei zināmu to, ko zini tu. Tā tev būs vairāk nekā tikai pateicīga!

Lauva

Nekad nebaidies no savām jūtām, pat tad, kad tās ir negatīvas. Ja tevi kaut kas kaitina, tam ir jābūt iemeslam. Ilgtermiņā tu vari izvēlēties piedot un aizmirst, bet šodien būtu pat ieteicams kļūt dusmīgam, ja vien tam ir pamatots iemesls. Cilvēki ne vienmēr saprot, ja palūdz ar laipniem vārdiem.

Jaunava

Ja šodien tavā prātā rodas apbrīnojama ideja, tev lietas labā ir kaut kas jādara. Pieraksti to nekavējoties, cik precīzi vien spēj – ja tu to pierakstīsi, pastāv mazāka iespēja, ka šī ideja izzudīs. Atliec to malā, lai kādreiz tai ķertos klāt no jauna leņķa.

Svari

Neklausies tajos, kuri saka, ka tev ir jāpieturas pie oficiālās kārtības. Jo vairāk viņi centīsies, lai tu piekrīti viņu noteikumiem, jo pārliecinātāks tu būsi, ka viņu noteikumi ir nepareizi. Uzticies pats savam morālajam kompasam.

Skorpions

Tavs prāts ir pārpilns ar izcilām idejām, bet tu, šķiet, nevēlies neko ar tām iesākt. Varbūt tas ir tāpēc, ka nevēlies sākt jaunus projektus entuziasma uzplūdā, lai vēlāk zaudētu interesi par tiem. Nesteidzies un izdari visu, kā nākas, pats savā tempā.

Strēlnieks

Tā vietā, lai meklētu izeju no savām saistībām, labāk meklē veidu, kā likt tām strādāt tavā labā. Tu esi tur, kur esi, ar iemeslu un, ja tu apvienosi pozitīvu domāšanu ar netradicionālu pieeju, tu manāmi spēsi uzlabot savu dzīvi. Tā jau ir laba, bet kļūs aizvien labāka!

Mežāzis

Nelielai informācijas daļai šodien var būt liela ietekme, it īpaši, ja tu atsakies to uztvert nopietni. Kaut kas, ko tev pateica, var izklausīties pat ļoti neticami, bet nenoraidi to uzreiz – aiz skatuves notiek dīvainas lietas. Uzzini visu, ko vien vari, un izmanto šo informāciju savā labā.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Var likties, ka kāds tevi aprunā, bet, visticamāk, tā ir tava piesardzīgā attieksme, kura liek tam tā izskatīties. Tev ir nepieciešama palīdzība, un viņi vēlas tev palīdzēt, tāpēc neesi tik izvairīgs. Pasaulē ir ļoti daudz labu cilvēku, neļauj pagātnes pieredzei tevi padarīt aklo pret to!

Zivis

Problēma, kura sākotnēji bija maza, tagad ir izaugusi un aizņēmusi visas tavas nomoda domas – tāpēc šis ir pēdējais laiks, lai ar to tiktu galā. Vecās metodes ne vienmēr ir tās labākās, un planētas ziņo, ka šodien tev vajadzētu pamēģināt savādāku piegājienu.

LA.lv