Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 13.septembrim. Nejaušību nav! 16

Foto – Fotolia

Auns

Pārdomājiet savu nākotni, izplānojiet tālākos soļus. Bet nekādā gadījumā nepārejiet pie aktīvas darbības, laiks vēl nav pienācis. Ja jums nav otras pusītes, ir īstais laiks, lai dotos uz nakts klubu vai vienkārši pastaigāties – visticamāk, jūs viņu sastapsiet.

Vērsis

Ja iespējams, darbā šodien paņemiet brīvdienu, palieciet mājās, jums taču ir sakrājies tik daudz darāmā. Veiciet ģenerālo tīrīšanu vai mini remontu. Vakarā pagatavojiet svētku vakariņas un uzaiciniet ciemos vecākus. Jūs taču tik sen neesat ar viņiem no sirds izrunājušies un gremdējušies kopīgās atmiņās.

Dvīņi

Šī diena būs pilna kļūdu un pārpratumu gan profesionālajās, gan personīgajās attiecībās. Šodien ne tikai nav vēlams sākt jaunus darbus, bet arī risināt lietišķas sarunas ar partneriem. Šodien nevajag nevienam dot nekādus solījumus, kā arī veikt darbu ar dokumentiem. Labāk pievērsiet uzmanību savai un savu tuvinieku veselībai. Pacentieties nelietot uzturā treknu barību, dodiet priekšroku piena virtuvei.

Vēzis

Viss ir ļoti vienkārši un garlaicīgi. Gribas daudzveidību, apstākļu maiņu. Apmeklējiet šodien nakts klubu vai diskotēku – jums vienkārši nepieciešams izvēdināt galvu.

Lauva

Esiet ļoti uzmanīgi, jo jūs grib apkrāpt vai iegāzt. Kontrolējiet savas jūtas, nepieņemiet sasteigtus lēmumus. Lietderīgs būs kosmētiskā salona apmeklējums. Iespējama hronisku slimību saasināšanās. Vakaru labāk pavadīt vienatnē.

Jaunava

Šodien jūs pilnībā nodosieties darba lietām. Taču neaizmirstiet sarīkot saviem mīļajiem patīkamus pārsteigumus, viņi ir to pelnījuši.

Svari

Svariem šī būs saspringta diena, kas prasīs nopietnu attieksmi pret darāmo. Šodien nepieciešams stingri noteikt prioritātes, un tad var droši iet uz izvēlēto mērķi, taču līdztekus centieties neizrādīt liekas ambīcijas. Pie neparedzamiem rezultātiem var novest nepārdomāti lēmumi vai impulsīva rīcība. Visi jūsu plāni un darbības būs atkarīgas no jūsu elastīguma un praktiskuma.

Skorpions

Jūs uzdodat daudz jautājumu? Kāpēc? Kā labā? Tāpēc, ka tā vietā, lai dotos uz priekšu, jūs stāvat uz vietas. Uztveriet visu vienkāršāk, tad jums nekas un neviens netraucēs virzīties uz mērķi.

Strēlnieks

Saistītie raksti

Viena no labvēlīgākajām dienām nopietniem lietišķajiem kontaktiem, kā arī, lai atjaunotu draudzīgus sakarus, kuri pārsteidzošā kārtā izrādīsies diezgan stipri. Plāni, kurus jūs šodien uzbūvēsiet ar saviem draugiem, drīzumā var piepildīties, neprasot lielus finanšu ieguldījumus.

Mežāzis

Labvēlīga diena jebkādām pārmaiņām gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Esiet drosmīgi un apņēmīgi, un jums viss izdosies. Tāpat šī ir laba diena, lai sagatavotos ceļojumam. Ņemiet atvaļinājumu un brauciet atpūsties.

Ūdensvīrs

Cītīgs darbs, protams, ir ļoti laba lieta! Tomēr dienas gaitā vismaz dažkārt atcerieties par atpūtu. Veltiet laiku mīļotajam cilvēkam.

Zivis

Zivīm šodien jācenšas būt savaldīgām un smalkjūtīgām, lai nesastrīdētos ar otro pusīti un nepavadītu visu dienu skandālu atmosfērā.

LA.lv