×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
1. novembris, 2013
Drukāt

Horoskopi 4.11.2013. – 10.11.2013. (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Auns | Var gadīties, ka Aunam šonedēļ nāksies rīkoties tā, kā diktē dzīve. Pārlieku uztraukties par to gan nevajadzētu – ar padarītā rezultātu viņam vajadzētu būt apmierinātam. Izejamās dienas labāk pavadīt ārpus mājas un kopā ar ģimeni.

Vērsis | Vērsis šonedēļ būs mīlēts un cienīts ne tik daudz padarītā, kā modināto simpātiju dēļ. Piemērots laiks jaunu draudzības un mīlas saišu dibināšanai, kā arī veco spodrināšanai. Var gadīties izdevība sākt ko lielu, ilglaicīgu un nozīmīgu.

Dvīņi | Jauni iespaidi, idejas, draugi, pazīšanās, nav izslēgts, ka kāds no tiem būs noderīgs nākotnē. Planētas labvēlīgas atbalsta meklējumiem saviem plāniem. Ja šonedēļ tiek slēgts kāds finanšu darījums, rūpīga iedziļināšanās detaļās nāks tikai par labu.

Vēzis | Veiksmīga nedēļa gandrīz vai visās dzīves jomās, taču sākt ko jaunu vajadzētu tikai tad, kad pabeigts iesāktais. Planētas labvēlīgas arī pārdomām. Atskatoties pagātnē, Vēzis tur atradīs daudz noderīgu mācību attiecību veidošanai ar sev tuviem cilvēkiem.

Lauva | Planētas labvēlīgas visam, kas saistīts ar māju, ģimeni, sirdij tuviem cilvēkiem. Piemērots laiks jaunām idejām un nākotnes plāniem, taču drīzāk to izstrādāšanai, nevis tūlītējai realizēšanai. Darba lietās labāk tikai paveikt neatliekamos darbus.

Jaunava | Daudz dažādu sīku un mazu darbiņu. Gudri darīs tās Jaunavas, kuras pacentīsies tomēr atrast laiku mājai, ģimenei, draugiem un arī mīlestībai. Veiksies viss, kas saistīts ar jaunām idejām un nākotnes plānu detalizēšanu.

Svari | Labvēlīgs laiks nozīmīgu lēmumu pieņemšanai. Naudas lietās, vismaz šonedēļ, labāk tomēr būt uzmanīgam un darījumos, kas satur riska elementus, neielaisties. Jāsargās no nokļūšanas svešā ietekme.

Skorpions | Nemierīgs laiks. Var gadīties, ka visu neizdodas paspēt, tādēļ gudri darīs tie, kuri rūpīgi saplānos darāmo un vispirms pievērsīsies svarīgākajam. Iespējams, kāds notikums liks paskatīties uz apkārt notiekošo no cita rakursa nekā līdz šim.

Strēlnieks | Sarežģīts laiks. Pareizi darīs tie Strēlnieki, kuri šo nedēļu veltīs kārtējo darbu darīšanai un apdarīšanai, atliekot visu svarīgo lēmumu pieņemšanu līdz laikam, kad situācija būs noskaidrojusies. Attiecībās ar priekšniecību svarīgi būt diplomātiskam.

Mežāzis | Laiks labvēlīgām pārmaiņām, taču nāksies krietni pastrādāt. Spēja pārliecināt un atstāt labu iespaidu spēcīgāka nekā citkārt, tādēļ labvēlīgs brīdis mainīt apkārtējo noskaņojumu sev par labu. Draudzības un mīlas attiecībām labvēlīgs laiks.

Ūdensvīrs | Strādāt nāksies vairāk nekā citkārt, bet, ja darbi tiks saplānoti, paveikt izdosies visu. Šīs nedēļas veikums ļaus nostiprināt reputāciju un gūt atzinību priekšniecības acīs. Nedēļas sākums piemērots visam, kas saistīts ar mīlestību, draudzību un romantiku.

Zivis | Veiksmīga nedēļa tālejošu plānu realizēšanai. Šonedēļ paveiktais nāks par labu gan reputācijai, gan attiecībām ar priekšniecību. Labāk veiksies darbi, kas saistīti ar prāta piepūli, un arī viss, kas saistīts ar jaunu iespaidu gūšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+