Horoskopi un mistika
Horoskopi

Esi optimists, un viss izdosies! Karjeras horoskopi 1. – 7. augustam 16

Arhīva foto

Auns

Auns ir optimists un uzskata, ka gūs sekmes visā, kam tikai ķersies klāt. Varbūt tā tas arī būtu, taču viena nelaime – viņš uzskata, ka visam jānotiek tūlīt un nekavējoties. Tā kā parasti tā tas nenotiek, viņš pamet iesākto un ķeras klāt pie nākamā projekta realizācijas. Rezultātā var gadīties, ka nedēļu viņš beidz, nepaveicis nenieka… Ja viņam izdosies šo ligu pārvarēt un turēties pie kā viena, enerģijas, lai gūtu panākumus, pietiks un pat paliks pāri.

Vērsis

Laimīgi tie Vērši, kuriem šobrīd nav jānoņemas ar darba lietām – planētas noskaņo uz atpūtu, atrašanos sabiedrībā, laika pavadīšanu ar draugiem, draudzenēm vai mīļoto cilvēku. Spīdekļu stāvoklis veicina optimismu, spēju iejusties gandrīz vai jebkurā sabiedrībā, prasmi iepatik­ties sarunu biedriem, tāpēc Vērsis ir gaidīts viesis katrā kompānijā. Tomēr viņš darītu labi, ja izvairītos no sabiedrības, kas viņu varētu kompromitēt.

Dvīņi

Dvīņi šonedēļ labāk turas pie vecā, zināmā un pārbaudītā. Darbā esošajiem šīs zīmes pārstāvjiem ieteicams turpināt īstenot jau agrāk sastādītos plānus un arī atvaļinājumā esošie jutīsies labāk, ja brīvdienu plāni būs jau iepriekš sastādīti un nolemti. Sarežģītās situācijās šobrīd labāk paļauties uz intuīciju, taču drošāk būs pacensties tādās nemaz nenonākt.

Vēzis

Vēzis šobrīd tiecas pēc visa jaunā un neparastā. Īstais laiks profesionālajā darbībā pamēģināt ko jaunu un agrāk neizmantotu, apgūt jaunas pieredzes un prasmes, savukārt no darba brīvajā laikā vispareizāk nesēdēt mājās. Riskantos pasākumos šobrīd labāk neielaisties – sarežģītās situācijās var pietrūkt apdomības un spējas aukstasinīgi novērtēt situāciju. Svarīgi nepārpūlēties.

Lauva

Visumā veiksmīga nedēļa. Lai ko arī Lauva darītu, visticamāk, apstākļi iegrozīsies viņam labvēlīgi. Piedevām vēl spīdekļi dāvā optimismu, savienotu ar apdomību un spēju neatlaidīgi doties uz mērķi. Atvaļinājumā esošās Lauvas tiks mīlētas un cienītas tajā sabiedrībā, ko viņas sev būs izvēlējušās. Vienīga nelaime – mīlestībā Lauva šobrīd ir pārāk emocionāla un reizēm prasa no partnera to, ko viņš nespēj dot, tādējādi iespējama kāda nesaprašanās.

Jaunava

Jaunava šobrīd īsti nezina, ko viņa grib, un arī drosmes kaut kam ķeries klāt tā pa īstam varētu pietrūkt. Tiesa, apstākļi var iegrozīties tā, ka tieši viņa tiek izvēlēta būt par galveno atbildīgo kādā svarīgā pasākumā vai arī pati dzīve piespiež uzņemties atbildību. Pārvarēt šo pretrunu, iespējams, palīdzēs intuīcija un arī pienākuma apziņa, tomēr, lai tiktu ar visu galā, nāksies savaldīt pārlieko emocionalitāti un spēt paskatīties uz apkārt notiekošo ne tikai no sava skatpunkta.

Svari

Nedēļa piemērota visdažādākajiem pasākumiem, kuros iespējams parādīt sevi. Darbā varētu būt dažādas sanāksmes un prezentācijas, brīvajā laikā – viesības, kultūras un mākslas pasākumi. Vientuļajiem Svariem visas iespējas beidzot atrast sev kādu, kurš šo vientulību kliedētu, taču ilglaicīgākas attiecības nodibināt var kavēt pārlieka emocionalitāte. Jau aizņemtajiem Svariem tā var novest pat pie krīzes attiecībās.

Skorpions

Visu var izjaukt pacietības trūkums un vēlme panākt savu tūlīt un par katru cenu. Tomēr dotības pārliecināt citus un gūt atbalstu saviem plāniem lielākas nekā citkārt un, ja izdosies savaldīt savu nepacietību, šī nedēļa var izrādīties īstais starta punkts lieliem plāniem. No darba brīvajā laikā ieteicamas sportiskas aktivitātes, tomēr jāuzmanās no nelaimes gadījumiem un traumām. Mīlestībā planētas sola veiksmi.

Strēlnieks

Sākt ko jaunu un nozīmīgu var kavēt paša neuzņēmība un arī apkārtējo attieksme. Profesionālajā darbībā tādēļ vislabāk turpināt jau iesākto, bet atvaļinājumā esošajiem šīs zīmes pārstāvjiem labāk izbaudīt atvaļinājumu tālāk no skaļas burzmas un kņadas. Planētas sola arī izturību un spēju koncentrēties, tādēļ nedēļas beigās Strēlniekam vajadzētu būt apmierinātam ar paveikto. Mīlas lietas risināsies vislabākajā veidā.

Mežāzis

Darbā esošajiem Mežāžiem panākumus izdosies gūt cītīgā darbā, apzinīgi pildot savus pienākumus. Jauninājumiem ne pārāk labvēlīgs laiks – tos var kavēt apkārtējo neizpratne, taču, ja to izdosies pārvarēt, kādas izdevības realizācija var nest visai bagātus augļus. Atvaļinājumā esošajiem šīs zīmes pārstāvjiem vislabāk laiku pavadīt vai nu jūras krastā, vai ar kādu labu grāmatu. Sabiedrībā labāk vairāk klausīties, mazāk runāt.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Daudz jaunu ideju un arī spēja pārliecināt citus un gūt simpātijas lielāka nekā parasti, tādēļ īstais laiks meklēt atbalstu saviem plāniem. Saturns dāvā arī enerģiju un izturību, tādēļ Ūdensvīri, kuri tūlīt ķersies pie savu plānu realizēšanas, varētu gūt pat gluži labus panākumus. Vienīgais kavēklis – nespēja saņemties un pāriet īstajā brīdī no runām pie darbiem… Visās lietās varēs cerēt uz pretējā dzimuma pārstāvju atbalstu.

Zivis

Samērā mierīga nedēļa, kurā nav gaidāmi sevišķi notikumi un arī Zivis pašas pēc tiem nealkst. Arī par naudas trūkumu īpaši jāsūdzas nebūs, tādēļ vislabāk šo laiku izmantot mierīgai atpūtai kopā ar kādu sev īpaši tuvu draugu, draudzeni vai mīļoto. Iespējams, gandrīz vai pati no sevis atrisināsies kāda problēma, kas mocījusi ilgāku laiku. Planētas labvēlīgas arī uzspodrināt mīlas attiecības, ja tās kāda iemesla dēļ nedaudz ierūsējušas.

LA.lv