Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kaislības kā seriālos! Romantiskie horoskopi 14. – 20. novembris 16

Foto – Shutterstock

Auns

Pirmdienā iespējams vairāk kaislību par un ap naudu. Iesakāms svarīgos darbus pārcelt uz otrdienu, kad sapratne būs no pusvārda. Trešdien zvaigznes novēl Auniem būt lēnprātīgiem. Brīvdienās vairāk romantikas.

Vērsis

Nedēļas sākumā jāizrāda vairāk centības un jāizceļ savas labās īpašības. Tas vainagosies ar novērtējumu darbā. 18. datumā uzmanies, lai nepaslīdētu ne uz ietves, ne pa kreisi. Brīvdienās baudi dzīvi.

Dvīņi

Saudzē veselību, īpaši nedēļas sākumā! Otrdien ir vērtīgi iesaistīties sabiedriskā dzīvē. Trešdien prātīgi ar elektroierīcēm! Valsts svētkos jāievēro sausais likums. Nedēļas nogalē vēlami pasākumi mīlestības un skaistuma cildināšanai.

Vēzis

Pilnmēness vienus aicinās iedziļināties biznesa lietās, citus – pārvērtēt draudzības spēku. Ceturtdien un piektdien jābūt divtik prātīgam pie auto stūres. Nedēļas nogalē iesakāms apmeklēt lauku pirtiņu vai peldbaseinu.

Lauva

Nedēļas sākumā jāmācās pacietība. Svarīgi darbā neļauties provokācijām! Otrdien čaklajiem tiks vairāk gan naudas, gan enerģijas. Ceturtdien un piektdien – prātīgi ar alkoholu. Brīvdienās prieku sagādās radošas nodarbes.

Jaunava

Aktīvs nedēļas sākums. Otrdien lielisks laiks, lai sadarbotos ar vīriešiem, aprunātos ar jauniem kolēģiem. Trešdiena nelabvēlīga pārsteidzīgiem soļiem. Arī ceturtdien sargi savu reputāciju! Brīvdienās noderēs vairāk atpūtas.

Svari

Atvēli vairāk laika sarunām ar dzīvesbiedru. Trešdien esi uzmanīgs lēmumos par braucieniem. Ceturtdien un piektdien ne visam dzirdētajam varēs ticēt. Brīvdienas būs laimīgās dienas. Baudi mākslu un kultūru.

Skorpions

Emocionāls nedēļas sākums – seriāla cienīgi momenti partnerattiecībās. Otrdien ar dzīvi apmierināti būs tirgotāji, skolotāji un tehniskie darbinieki. Ceturtdien un piektdien sargi godu. Nedēļas izskaņa romantikas apvīta.

Strēlnieks

Nedēļas sākums spraigāks darba kolektīvā. Saudzē veselību. Otrdien veiksme oratoriem un rakstniekiem. Trešdien nepārsteidzies ar lēmumiem! Ceturtdien un piektdien iespējamas neskaidrības attiecībās.

Mežāzis

Veiksmīgs nedēļas sākums. Otrdien darītāji izcelsies ar aktīvu garu un iniciatīvu. Ceturtdien un piektdien vērība jāpiešķir sadarbībai, attiecībām. Brīvdienās sarīko svētkus mīlestībai; apmeklē kino, koncertu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Dinamisks nedēļas sākums, lielāka uzmanība pievēršama ģimenes attiecībām,. Otrdien izvirzi mērķus, esi neatlaidīgs! Trešdien uzmanies no strīdiem. Ceturtdien un piektdien liekas pļāpas izsmels enerģiju.


Zivis

Labvēlīgs nedēļas sākums. Pirmdien rosīgs laiks, lai izpaustos sabiedriskā dzīvē. Otrdien novērtē starptautiskus kontaktus. Valsts svētku laikā saudzējama reputācija. Nerunā lieku! Brīvdienās veiksmīgs zvaigžņu stāvoklis.

LA.lv