Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 14.decembrim. Dienas atslēga – sarunas! 16

Foto – Fotolia

Auns
Ja esi autovadītājs, nesēdies šodien pie stūres, it īpaši dienas pirmajā pusē. Iespējamas neparedzamas situācijas. Labāk atstāt automobili garāžā vai stāvvietā.

Vērsis
Diena ideāli piemērota saskarsmei. Uzdod jautājumus, saņem informāciju, dalies zināšanās. Stāsti par saviem pārdzīvojumiem, bet nežēlojies par dzīvi. Labs efekts šodien būs atjaunināšanas procedūrām, elpošanas vingrinājumiem, saunai un aromterapijai. Matus labāk negriezt un nekrāsot.

Dvīņi
Šodien tev jābūt piesardzīgākam, nekā parasti, kā arī jākontrolē viss, kas notiek tev blakus gan profesionālajā, gan personīgajā dzīvē. Kopējais saspringtais fons veicinās negatīvas parādības un notikumus.

Vēzis
Intuīcija tev šodien pateiks pareizos lēmumus. Lai izdzirdētu tās balsi, pavadi laiku vienatnē. Pabeidz vecos darbus, bet jaunus nesāc. Tu labi atpūtīsies, ja apmeklēsi baseinu vai pirti. Neaizraujies ar ķīmiskajiem zāļu preparātiem un atsakies no treknas pārtikas.

Lauva
Aktīvu darbību un lēmumu diena. Bet ar finansēm šodien labāk nenodarboties, tu vari zaudēt pārāk lielu summu. Dienas otrajā pusē ieteicams pasēdēt kopā ar draugiem un izdzert glāzi alus. Bet nepārspīlē, jo alkohols lielos daudzumos var novest pie smagām sekām.

Jaunava
Diena solās būt saspringta. Iespējami pārpratumi, krāpšana un provokācijas. Lai tas nenotiktu, saglabā mieru un domā loģiski. Nesāc jaunus darbus – diez vai to rezultāts būs tāds, kā tu plāno. Velti laiku ģimenei, nodarbojies ar bērnu attīstību un mājokļa labiekārtošanu.


Svari
Zvaigznes dāvā šīs zīmes pārstāvjiem veiksmīgu dienu. Vairākus Svarus šodien gaida iepazīšanās ar cilvēku, kas palīdzēs īstenot tavus sapņus. Darba un sadzīves lietas šodien noritēs labi. Svari šodien var iepriecināt sevi ar jaunām lietām. Finanšu plānā situācija būs stabila, bet personiskajā plānā iespējamas jaunas romantiskas iepazīšanās.

Skorpions
Šodien Skorpioniem visu dienu mainīsies garastāvoklis un vēlmes. Te tu sagribēsi kaut kur aizbraukt, te atkal pārdomāsi. Prieku nomainīs skumjas, bet pozitīvais negatīvo.

Strēlnieks
Šīs zīmes pārstāvjus šodien gaida pozitīvs mājokļa jautājumu risinājums. Iespējams, tieši šodien tev izdosies pabeigt sen sāktu projektu. Lai sasniegtu zināmu mērķi, tev vienkārši pareizi jāizvērtē savas iespējas, nevis jāļaujas akliem impulsiem. Vairāki Strēlnieki šodien, iespējams, satiks savu liktenīgo cilvēku.

Mežāzis
Esi gatavs tam, ka nāksies rīkoties ātri un izlēmīgi, pieņemot galīgos lēmumus. Vari lūgt padomu draugiem vai tuviem cilvēkiem. Vakarā esi piesardzīgs izteikumos, īpaši ja runa būs par jūtām un emocijām.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Viena no smagākajām dienām. Šodien, iespējams, tev nāksies izdot lielu naudu saistībā ar bērnu audzināšanu un apmācību. Personiskajā dzīvē var būt nepatikšanas, kas izcelsies finansiālu domstarpību dēļ. Pacenties būt uzmanīgs uz ceļa, pastāv iespēja gūt dažāda veida traumas.

Zivis
Šodien vairākas Zivis var saņemt negaidītas ziņas no tāliem radiniekiem. Šodien nevajag sākt jaunus projektus un darbus, jo pabeigt tos būs ārkārtīgi grūti. Zivis, kas nespēj reāli novērtēt cilvēciskās vērtības, gaida dažāda veida strīdi un nepatikšanas. Dienas otro pusi ieteicams pilnībā veltīt sadzīves problēmu risināšanai.

LA.lv