Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 14.janvārim. Izmanto labvēlīgo zvaigžņu stāvokli! 16

Foto – Fotolia

Auns
Ne vienmēr ir tā, kā mēs gribam. Precīzāk – bieži ir tā, kā mēs negribam. Tev to jau sen vajadzēja saprast un nemocīt sevi. Neizdevās šoreiz, izdosies citreiz. Galvenais ar optimismu raudzīties nākotnē.

Vērsis
Planētas šodien būs labvēlīgi noskaņotas attiecībā uz tavu labklājību un veselību, un to vajag izmantot. Katrai problēmai, kas rodas šodien, tev jāsameklē konstruktīvi risinājumi. Tava plānveidīgā darbība var izraisīt nelielas, bet ļoti perspektīvas izmaiņas tavā dzīvē.

Dvīņi
Dvīņi tuvākajā laikā varēs spert ievērojamu soli uz priekšu virzībā pa karjeras kāpnēm. Pamēģini eksperimentēt, pildot savus parastos pienākumus darbā.

Vēzis
Visticamāk, tevi gaida stabilas un stipras saiknes ar lietišķajiem partneriem un ģimenes locekļiem. Daudzi pasākumi un projekti šīs zīmes pārstāvjiem šodien būs prioritāri. Ar laiku sāksies veiksmīgāks finanšu periods. Pacenties neinvestēt naudu jaunā lietā. Mīlestībā centies turēties pie cilvēka, kas tev jau ir, jo tad, ja metīsies jaunā dēkā, tad zaudēsi visu esošo.

Lauva
Šodien tu būsi sabiedrisks un aktīvs. Tu būsi koncentrējies uz svarīgiem projektiem, kas prasīs no tevis paaugstinātu uzmanību un pastāvīgi kontroli pār notiekošo. Personiskās attiecības var likt tev raizēties.

Jaunava
Pašlaik saglabājas saspīlējums finansēs, attiecībās ar kolēģiem un otro pusīti. Tevi pārņems slikts noskaņojums. Kā lai priecājas, ja tevi nenovērtē ne mājās, ne darbā.

Svari
Svariem šodien nāksies nodarboties ar darba vietas organizāciju. Ievies tur kārtību. Iespējams, nāksies nedaudz patērēties un nopirkt vairākas jaunas lietas. Veiksmīga diena medicīnas iestādes apmeklējumam. Tev jāpārbauda sava veselība. Neaizmirsti apmeklēt stomatologu.

Svari
Zvaigznes šodien atbalstīs visus tavus plānus un pat palīdzēs atrisināt problēmas personiskajā dzīvē. Šodien var sākt jaunus projektus – tie sola atnest prāvus ienākumus. Iespējams, vairākiem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem šodien nāksies doties ilgstošā komandējumā. Dzīves potenciāls šodien būs augstā līmenī.

Saistītie raksti

Strēlnieks
Šodien Strēlniekiem ir visveiksmīgākā diena. Tev var parādīties iespējas, kas ļaus gūt nebijušus panākumus visos tavos aizsākumos. Vari rēķināties ar draugu un uzticamu lietišķo partneru palīdzību. Šodien esi gatavs negaidītiem, bet nešaubīgi patīkamiem romantiskiem piedzīvojumiem.

Mežāzis
Šodien tu sajutīsi veselības pasliktināšanos. Noteikti aizej pie ārsta. Atceries – visu, ko var izdarīt šodien, nekad neatliec uz rītdienu.

Ūdensvīrs
Aizdomājies, vai visi kolēģi ir ieinteresēti sniegt tev palīdzību un atbalstu. Esi ārkārtīgi uzmanīgs. Iespējams, kārtējais “labais padoms” nav nekas cits kā skauģu un konkurentu intrigas.

Zivis
Šodien esi uzmanīgs sabiedriskajā transportā. Pastāv liels risks iekrist kabatzagļu lamatās. Neņem līdzi lielas naudas summas un sargi savas kabatas.

LA.lv