Mobilā versija
Brīdinājums -5.0°C
Lidija, Lida
Otrdiena, 16. janvāris, 2018
13. janvāris, 2018
Drukāt

Horoskopi 14.janvārim. Izmanto labvēlīgo zvaigžņu stāvokli!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Auns
Ne vienmēr ir tā, kā mēs gribam. Precīzāk – bieži ir tā, kā mēs negribam. Tev to jau sen vajadzēja saprast un nemocīt sevi. Neizdevās šoreiz, izdosies citreiz. Galvenais ar optimismu raudzīties nākotnē.

Vērsis
Planētas šodien būs labvēlīgi noskaņotas attiecībā uz tavu labklājību un veselību, un to vajag izmantot. Katrai problēmai, kas rodas šodien, tev jāsameklē konstruktīvi risinājumi. Tava plānveidīgā darbība var izraisīt nelielas, bet ļoti perspektīvas izmaiņas tavā dzīvē.

Dvīņi
Dvīņi tuvākajā laikā varēs spert ievērojamu soli uz priekšu virzībā pa karjeras kāpnēm. Pamēģini eksperimentēt, pildot savus parastos pienākumus darbā.

Vēzis
Visticamāk, tevi gaida stabilas un stipras saiknes ar lietišķajiem partneriem un ģimenes locekļiem. Daudzi pasākumi un projekti šīs zīmes pārstāvjiem šodien būs prioritāri. Ar laiku sāksies veiksmīgāks finanšu periods. Pacenties neinvestēt naudu jaunā lietā. Mīlestībā centies turēties pie cilvēka, kas tev jau ir, jo tad, ja metīsies jaunā dēkā, tad zaudēsi visu esošo.

Lauva
Šodien tu būsi sabiedrisks un aktīvs. Tu būsi koncentrējies uz svarīgiem projektiem, kas prasīs no tevis paaugstinātu uzmanību un pastāvīgi kontroli pār notiekošo. Personiskās attiecības var likt tev raizēties.

Jaunava
Pašlaik saglabājas saspīlējums finansēs, attiecībās ar kolēģiem un otro pusīti. Tevi pārņems slikts noskaņojums. Kā lai priecājas, ja tevi nenovērtē ne mājās, ne darbā.

Pievienot komentāru

Ar ko Suņa gads būs veiksmīgāks nekā Gaiļa gads? Horoskops visām zodiaka zīmēm (3)Kāds būs 2018.gads zodiaka zīmēm 2018.gada horoskops vērš uzmanību uz to, ka Suni raksturo tādas īpašības kā atjautība, zinātkāre, apķērība.
Draugiem Facebook Twitter Google+