Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 14.martam. Gara mantas labas, bet arī nauda nav atcelta! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tava attieksme pret materiālām lietām turpmākā gada laikā drastiski mainīsies – tu vairāk koncentrēsies uz garīgo bagātību nevis finansiālo. Tomēr neieslīgsti galējībās – naudai joprojām ir sava nozīme, un tev joprojām ir nepieciešams likt ēdienu galdā.

Auns

Tu jūties tā, it kā varētu nostāties pret pasauli un uzvarēt, bet Saturns tevi brīdina, ka tev joprojām ir vairāki pienākumi, ar kuriem ir jātiek galā pirms tu sāc izpausties. Tie var būt garlaicīgi, bet tomēr jāpaveic – dari to tagad!

Vērsis

Venera liek pasaulei izskatīties pēc laipnākas vietas, bet neļaujies apmānam. Tava attieksme pret apkārtējiem var būt kļuvusi maigāka, bet tev joprojām ir jāuzmanās, it īpaši, kad ir darīšanas ar naudas jautājumiem. Neesi viegls kumoss kādam citam.

Dvīņi

Kaut kas tevi šodien pārsteigs nesagatavotu un vainot tu vari vienīgi sevi. Jau kādu laiku ir bijušas zīmes un norādes, un tev tās vajadzēja ieraudzīt. Tomēr tev kā Dvīnim patīk pārsteigumi, tāpēc varbūt tas nemaz nebūs tik slikti. Itin visā ir sava pozitīva puse, neizmirsti to!

Vēzis

Tava dabiskā piesardzība nāks tev par labu, it īpaši darba frontē. Kamēr citi bezrūpīgi dosies pasaulē un izmētās savu naudu, tu klusītiņām veidosi plānus, lai nodrošinātu savas pozīcijas.

Lauva

Tu atrisināsi mīklu, kura tevi nelika mierā jau tik ilgi – un tu nepriecāsies par sevi, uzzinot, cik vienkārša bija atbilde. Pastāv iespēja, ka turpmākajās pāris dienās piedzīvosi vairākus šādus mirkļus. Tomēr sevi gan pie tā nevajadzētu vainot.

Jaunava

Turpmākajās 24 stundās notiks kaut kas tāds, kas sniegs tev iespēju pierādīt, cik neapturams tu esi. Sasprindzini gan savus fiziskos, gan garīgos muskuļus un pārliecinies, ka tie, ar kuriem tev ir darīšana, apzinās, ka tevi nevajadzētu uztvert kā viegli ietekmējamu.

Svari

Viena no tām lietām, kas tev padodas, ir iedvesmot citus cilvēkus, lai viņi uzlabo paši sevi, un turpmākajās pāris dienās tu palīdzēsi vismaz vienam draugam, varbūt vairākiem. Dari ko vien vari, cik labi vari! Par to viņi tevi mīlēs vēl vairāk nekā tagad.

Skorpions

Tu šodien jutīsi kārdinājumu izdarīt vērienīgu lēmumu, pat ja tu vēl nezini visus faktus. Tava nepacietība varētu atmaksāties vai arī tieši pretēji dārgi maksāt – nav iespējams paredzēt, kurš no variantiem īstenosies. Tā ir tava izvēle.

Strēlnieks

Kāds, ar kuru tu dzīvo vai strādā kopā, šodien kaut ko pārpratīs un vainos tevi pie kaut kā, pie kā neesi vainīgs. Par katru cenu attaisno savu vārdu un pieprasi atvainošanos, bet neturi ļaunu prātu. Visi mēdz pieļaut kļūdas, šis ir tikai īslaicīgs pārpratums.

Mežāzis

Venera padara jūtu izpaušanu daudz vieglāku. Tikai esi uzmanīgs, ka nekļūsti apmāts ar kādu, kuram pagātnē tev bija bail tuvoties. Tava kaisle varētu radīt problēmas, turi to veselā saprāta grožos.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tu šobrīd vari būt priecīgā noskaņojumā, bet tev ir arī nopietni jautājumi, kuri jāapsver, un tas ir jādara tagad. Šodien uz tiem koncentrē visu savu uzmanību un enerģiju – un rītdien tu varēsi atpūsties ar tīru sirdsapziņu.

Zivis

Tu atklāsi, ka tev tagad ir daudz vieglāk izpausties, un citiem būs arī vieglāk saprast, ko tu mēģini pateikt. Tavas grūtības rodas tikai un vienīgi vājas komunikācijas dēļ, bet no šodienas vārdi atkal sāks plūst. Izmanto to un sazinies ar sen nesatiktiem cilvēkiem!

LA.lv