Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 14.novembrim. Dodies pretī pārmaiņām! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tev nav skaļi jābļauj, lai tevi sadzirdētu turpmākā gada laikā, bet tu to darīsi tāpat, tikai jautrības dēļ. Aktīvāka loma sociālajās vai sabiedrības aktivitātēs liks tev ieraudzīt, kā dzīve mainās uz labo pusi tik daudzos veidos. Dodies pretīm šīm pārmaiņām, nevis bēdz no tām.

Auns

Vissvarīgākais šodien ir tas, lai apkārtējie cilvēki liktu tev justies atslābinātam un drošam. Saviesīgs ielūgums var izskatīties aizraujošs, bet, ja tas atrodas ārpus tavas komforta zonas, tev to vajadzētu laist garām. Tas patiešām nav tava veida pasākums.

Vērsis

Tas, ko kāds tev šodien saka, var likties mulsinoši un pretrunīgi, bet, ja tu par to nedaudz padomāsi, tad sapratīsi vēstījumu. Dažiem cilvēkiem ir grūti pateikt visu tieši, tāpēc izvelc savu kabatas tulkotāju. Tev tas ir jāsaprot ne tikai no vārdiem, bet arī no izturēšanās, žestiem un citām pazīmēm.

Dvīņi

Šis tev var būt grūts posms, bet nepadodies. Darba frontē, šķiet, kādam ir izveidojies nelāgs ieradums – šis cilvēks sagaida, ka tu paveiksi visu darbu. Varbūt ir pienācis laiks apgriezties apkārt un pateikt “nē

.

Vēzis

Ja tu neesi par 100% pārliecināts, ko tu vēlies no dzīves tieši šajā brīdī, tad to sapratīsi tikai nākamās nedēļas sākumā. Turpmākajās divās diennaktīs tava galva un sirds darbosies perfektā harmonijā. Esi apbrīnojams un paveic lielas lietas.

Lauva

Tevi var kaitināt, ja draugs saka vienu, kamēr dara pretējo, bet neļauj savām dusmām vaļu. Vislabākā pieeja būti izlikties, ka tevi tas it nemaz netraucē, kamēr veido slepenus plānus, kā tikt prom no viņa klātbūtnes. Ja tev aiz muguras vērpj intrigas, labāk būtu ar tādiem cilvēkiem neiesaistīties.

Jaunava

Savā prātā tu redzi, kas ir jāpaveic, lai padarītu tavu dzīvi aizraujošāku, bet tā paveikšana patiesībā ir pavisam kaut kas cits. Par laimi, saules zīmes maiņa iekustinās lietas – un no apjukuma radīsies izdevība.

Svari

Iespējams, tu esi palaidis garām izdevību uzlabot savu finansiālo situāciju, un tagad tu vēlies, kaut prāts būtu nesies uz piedzīvojumiem. Pašam gan šķiet, ka lēmums neriskēt bija pareizs. Lai nu kā, vairs nav tālu līdz vēl labākām iespējām.

Skorpions

Tu nekad neesi bijis no tiem, kuri pārāk uztraucas par to, ko citi cilvēki domā par tevi, un tas ir labi. Tomēr, būtu labi, ja tu šodien pievērstu uzmanību mīļotā cilvēka kritikai. Ja tu esi godīgs, tad atzīsi, ka viņam ir taisnība, vismaz daļēji.

Strēlnieks

Līdz ar šodienas prāta planētas Merkūra saikni ar Marsu tu beidzot būsi spējīgs piešķirt vārdu tam, kas tevi ir uztraucis dienām, nedēļām vai pat mēnešiem ilgi. Tagad, kad tu zini, kas tas ir, kaut kas jādara lietas labā.

Mežāzis

Šīs dienas notikumi pārliecinās tevi, ka lietas nav tik sliktas, kā izskatās, un dažas no pēdējo nedēļu nopietnākajām problēmām vairs tevi it nemaz neuztrauks. Pienācis laiks kļūt nopietnākam un stingrākam.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Turpini sev iestāstīt, ka viss izdosies, un nav svarīgi, cik sarežģīti izskatās uzdevumi, kuri tev ir priekšā. Saules zīmju maiņa palīdzēs tev ar visu tikt galā, apveltot ar nepieciešamo enerģiju, lai tu sevi neiedzītu zemē. Esi gatavs pielikt pūles.

Zivis

Ja ir kaut kas, ko vēlies pateikt, tad tam tagad ir piemērots brīdis. Nav svarīgi, cik daudzus cilvēkus tavi vārdi var aizskart, tev ir pienākums pastāstīt taisnību, kādu tu to redzi – un patiesībā tu to redzi labāk nekā lielākā daļa citu cilvēku. Dalies tajā, par spīti sākotnēji negatīvajai reakcijai.

LA.lv