Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 14.septembrim. Padomā par sevi arī! 16

Foto – Fotolia

Auns
Šodien tu vari ievērojami uzlabot savu labklājību. Šī ir viena no labvēlīgākajām dienām, lai sāktu jaunu darbu vai īstenotu senu projektu, kas atnesīs jaunu ienākumu avotu. Pateicoties tavai mērķtiecībai, tevi gaida jaunas perspektīvas pārmaiņas. Šodien tu vari īstenot dažādus tirdzniecības darījumus, pat riskantus. Bet personiskajā dzīvē diena nebūs tik laba, iespējama krāpšana un neuzticība.

Vērsis
Dienas gaitā visas ziņas būs tikai labas – no veciem draugiem, paziņām, kolēģiem. Priecājies par dzīvi, biežāk smaidi, pateicies Dievam par brīnišķīgo dzīvi.

Dvīņi
Vairākus šīs zīmes pārstāvjus, visticamāk, gaida negaidīts likteņa pavērsiens, kas var būt saistīts ar darbības sfēru, dzīvesvietu vai atpūtu. Radošais potenciāls šodien būs augstā līmenī. Vientuļie Dvīņi šodien var satikt cilvēku, ar kuru nākotnē, iespējams, izveidosies romantiskas attiecības.

Vēzis
Dienas gaitā tev nepārvarami gribēsies palīdzēt visiem, kam tas vajadzīgs. Šajā dienā tu, protams, vari nodarboties ar cēlsirdīgu rīcību, taču neaizmirsti padomāt arī par sevi.

Lauva
Neatlaidīgs darbs bez šaubām ir ļoti laba lieta! Tomēr dienas gaitā vismaz dažkārt atceries par atpūtu. Velti laiku mīļotajam cilvēkam.

Jaunava
Biznesa sfērā strādājošo Jaunavu finansiālais stāvoklis šodien var nedaudz uzlaboties. Azartspēļu cienītājus šodien gaida liels laimests, parādā atdošana vai izdevīga darījuma noslēgšana. Mīlestības lietās šodien veiksies sievietēm Jaunavām. Nav izslēgtas jaunas aizraušanās vai viegls flirts. Pacenties šodien nelietot spirtotos dzērienus, tas var novest pie negaidītām sekām.

Svari
Šī diena atnesīs Svariem iespēju veiksmīgi realizēt savus plānus. Pastāv iespēja izveidot jaunas un noderīgas iepazīšanās, kuras nākotnē var pāraugt romānā. Pacenties nepievērst uzmanību otršķirīgām detaļām un netērēt laiku tukšās sarunās. Šodien labāk koncentrēt uzmanību uz savu iekšējo pasauli vai vienkārši tikt galā ar sevi.

Skorpions
Šodien tev par piepeši šķist, ka viss ir zaudējis jēgu, taču pacenties nekrist panikā, jo pēc lietus vienmēr parādās saulīte. Vienkārši pacenties pareizi salikt prioritātes un drosmīgi ej uz izvirzīto mērķi. Ieklausies šodien tuvinieku un radinieku padomos, kā arī pasaudzē savu veselību. Nelieto alkoholu un treknu pārtiku.

Strēlnieks
Šīs zīmes pārstāvjiem šī būs labvēlīga diena. Visticamāk, tu šodien gūsi panākumus finanšu sfērā vai kļūsi par laimīgās loterijas biļetes īpašnieku. Pacenties netērēt naudu lietām, kas nav pirmās nepieciešamības priekšmeti. Labvēlīga diena intīmajā dzīvē.

Mežāzis
Komunicē, joko, dāvā komplimentus un uzslavas visiem apkārtējiem. Nestabila diena radošajā un darba jomā. Iespējams, tuvinieki sniegs tev atbalstu. Virzoties uz savu mērķi, neaizmirsti par atpūtu. Vakarā apmeklē sporta zāli.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Domstarpības ar kolēģiem – tā ir pārejoša parādība. Skaidrot attiecības labāk pēc darba laika beigām. Nekādā gadījumā nezaudē mieru un savaldību. Pats galvenais šodien ir padomāt par savu veselību. Saspringtais darba ritms ir izsmēlis tavus spēkus.

Zivis
Kritiska diena. Vairākiem šīs zīmes pārstāvjiem šodien nāksies saskarties ar nelabvēlību vai pat nodevību. No paša rīta tu tiksi ierauts dažādu darbu virpulī. Mēģini izvairīties no konfliktiem ar priekšniecību. Daudz spēka un laika atņems mājas rūpes, bet tomēr centies veltīt uzmanību vecākiem un bērniem.

 

LA.lv

Par svarīgo