Horoskopi un mistika
Horoskopi

Viena pagale nedeg! Attiecību horoskopi 5.09.16. – 11.09.16. 16

Foto – Edijs Pālens/LETA

Auns

It kā visumā mierīga nedēļa, bez sevišķiem notikumiem, kurā piepildīt lolotās ieceres būs grūti un no pārsteidzīgas rīcības labāk atturēties. Tomēr var gadīties kāda grūti pamanāma, iepriekš neparedzēta izdevība iegūt ko agrāk neplānotu. Veiksies tiem šīs zīmes pārstāvjiem, kuri pratīs saskatīt tieši šo izdevību un nepalaidīs to garām. Var gadīties, ka nāksies pārskatīt kādu iepriekš pieņemtu lēmumu.

Vērsis

Visās lietās būs nepieciešama pacietība un, lai virzītos uz priekšu, var nākties labot agrāk pieļautās kļūdas. Svarīgi iedziļināties detaļās un nesteigties. Jāizvairās no izdabāšanas citu vēlmēm, ja tas traucē paša nodomu piepildīšanu, taču agrāk dotos solījumus vajadzētu pildīt. Attiecības ar mīļoto sirsnīgas un kaislību pilnas, taču saskaņai var traucēt kāds negaidīts kārdinājums vai vecas mīlestības atdzimšana.

Dvīņi

Jauni iespaidi, idejas, pazīšanās un draudzība. Veiksies kolektīvi darāmie darbi un pasākumi, kuru rezultāts nav atkarīgs tikai no paša pūliņiem. Svarīgi iedziļināties darāmā detaļās un šaubu gadījumā ieteicams prasīt padomu kādam zinošākam. Piemērots laiks informācijas ieguvei un redzesloka paplašināšanai. Jāsargās no krāpniekiem, jāpievērš uzmanība tenkām. No darba brīvo laiku ieteicams veltīt ģimenei.

Vēzis

Planētas noskaņo atcerēties bijušo, taču pārlieka nodošanās šādai apcerei var traucēt virzību uz priekšu. Ja izdosies pārvarēt atmiņu radīto melanholiju, spīdekļu izvietojums sekmēs visu, kas saistīts ar mājokļa labiekārtošanu, komforta radīšanu sev un saviem mīļajiem. Ja šonedēļ paredzēts kāds ar ārzemēm saistīts pasākums, tas būs sekmīgs. No visa, kas saistīts ar paranormālajām parādībām un reliģiskajām sektām, labāk turēties tālāk.

Lauva

Daudz jaunu iespaidu, notikumu, izdevību, atlliek tikai mesties iekšā notikumu virpulī. Par nelaimi, Lauva nedaudz tā kā saguris, baidās ķerties kaut kam klāt un labāk nododas pagātnes atmiņām. Ja šo tendenci izdosies pārvarēt, nedēļas beigās tomēr var izrādīties, ka paveikts nav maz un ir pilnīgs pamats būt apmierinātam ar dzīvi. Var arī gadīties, ka kādā ceļā esošā mūra sienā labāk pameklēt durvis, nevis mēģināt to izsist ar pieri.

Jaunava

Joprojām saspringts un notikumiem bagāts laiks. Var gadīties, ka Jaunavas rīcība ne vienmēr gūst apkārtējo bezierunu atbalstu, taču, ja vien šī rīcība nav pretrunā ar likumu vai vispārpieņemtajām normām, vajadzētu palikt sev uzticīgai. Spīdekļi veicina arī vēlamā pieņemšanu par esošo un no visu veidu psihotropajām vielām labāk turēties tālāk. Jāizvairās arī no haosa domās un darbos, vislabāk to panākt, steidzoties tikai tik, cik tas ir absolūti nepieciešams.

Svari

Svari šonedēļ būs mīlēti un cienīti, nedēļa piemērota laika pavadīšanai kopā ar kolēģiem, draugiem un arī mīļotajiem. Veiksies visi darbi, kas prasa kolektīvus pūliņus, tomēr jāizvairās no viltus draugiem. Arī no nenoteiktības un vilcināšanās lēmumu pieņemšanā. No darba brīvo laiku ieteicams pavadīt kopā ar tiem, kas sirdij tuvi, daļu no tā ziedojot kopīgam kāda kultūras pasākuma apmeklējumam. Mīlestībā vajadzētu izvairīties no kārdinājumiem, kas var ievest neceļos.

Skorpions

Skorpions grib visu tūlīt un nekavējoties, bet tas draud ar neapdomīgu rīcību, pārsteidzību un arī nevajadzīgu nervozitāti. Gudrāk rīkosies tie šīs zīmes pārstāvji, kuri pacentīsies pārvarēt šo tendenci un rīkosies kaut nedaudz apdomīgi. Planētas veicina arī visu, kas saistīts ar kaisli un degsmi mīlestībā, tas var veicināt gan attiecību ar mīļoto uzspodrināšanu, gan sānsoļus un sarežģījumus jau esošajās attiecībās. Vientuļajiem Skorpioniem savukārt visai liela varbūtība beidzot vairs tādiem nebūt.

Strēlnieks

Strēlnieks darītu labi un pareizi, ja nerūpētos tikai par materiālo labklājību. Planētas gan ir labvēlīgas rūpēm par iespējām baudīt komfortu, taču, ja tas kļūs par galveno, var gadīties, ka ar iegūto vienalga nebūs gana… Pārlieka dzīves baudīšana var arī nākt par sliktu gan profesionālajai darbībai, gan veselībai. Pareizāk rīkosies tie Strēlnieki, kuri pacentīsies izmantot tās iespējas, kas tieši šobrīd paveras darbā.

Mežāzis

Jauni darbi, iespējas, perspektīvas. Iespējams, ka to izmantošana būs saistīta ar risku, tādēļ ieteicams būt arī apdomīgam, pēc iespējas rūpīgāk izplānot savu rīcību un katram gadījumam sagatavot atkāpšanās ceļus. Pārpūlēties, protams, nevajadzētu, taču, ja izklaidēm tiks veltīts pārlieku daudz laika, viena otra izdevība var arī tikt palaista garām. Visādā ziņā jāizvairās pamest iesākto.

Ūdensvīrs

Ne visai viegla nedēļa, kurā, pat cītīgi strādājot, var neizdoties realizēt visu nodomāto. Šobrīd liekas saistības ieteicams neuzņemties un solījumus pēc iespējas nedot, pat, ja apstākļi uz to spiež. Pareizi darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri pacentīsies vismaz daļu savu pienākumu uzticēt citiem. Nedēļa piemērota, lai plānotu dzīvi ilgākam laikam uz priekšu.

Zivis

Spīdekļu izvietojums sekmē visu, kas saistīts ar redzesloka paplašināšanu un jaunu atziņu gūšanu, rūpēm par māju, ģimeni un arī visiem citiem, kas sirdij tuvi un dārgi. Profesionālajā darbībā pienākumus, kas būtu jāveic citiem, uzņemties tomēr nevajadzētu un vairāk vajadzētu koncentrēties tikt galā ar saviem pienākumiem. Nevajadzētu arī ļauties ilūzijām un skatīties uz visu pārāk rožainām brillēm.

LA.lv