Horoskopi un mistika
Horoskopi

Baudi dzīvi lēnām – vairāk pamanīsi! Horoskopi 12. – 19. septembris 16

Foto-Shutterstock

Auns

Dinamiska nedēļa, kad Auniem var nākties plecos stiept smagāku atbildības nastu. Daži pamanīsies apkrauties ar darbiem un desmitiem rūpju. Pirmdien un otrdien esi prātīgāks ar vārdiem, risks – ātri vien sastrīdēties. Nedēļas vidū vairāk akurātumu prasīs darba lietas, esi uzmanīgāks ar dokumentiem. Piektdien saudzē veselību! Brīvdienās spēkus atjaunos atpūta svaigā gaisā, brīvības sajūta.

Vērsis

Saspringts nedēļas sākums, kad Vērši var just vairāk satraukumus un neziņu par naudas lietām. Pievērs lielāku uzmanību detaļām, agrākai pieredzei šajos jautājumus. Trešdiena daudziem būs nedēļas raženākā darba diena. Šoceturtdien un piektdien zvaigznes iesaka atturēties no tusiņiem, viesībām! Brīvdienās neesi pārsteidzīgs. Baudi dzīvi soli pa solim.

Dvīņi

Spraigs nedēļas ievads, kad Dvīņi var viegli iekaist strīdos un uzvilkties par sīkumiem. Esi lēnprātīgāks savos izteikumos, kā arī dodoties ceļojumos un iepērkoties. Trešdien valdīs optimistiskāka noskaņa. Ceturtdien un piektdien vairāk saudzējamas attiecības ar ģimeni, vecākiem. Brīvdienās ieteicams dot lielākas iniciatīvas iespējas dzīvesbiedram un ļauties jauniem piedzīvojumiem.

Vēzis

Nedēļas sākumā iespējams informācijas haoss, nekam īsti nevarēs ticēt. Ieteicams nepieņemt nekādus svarīgus, izšķirošus lēmumus. Otrdien sargies no rīcības emociju varā! Ceturtdienā Vēžiem jāmācās būt pašpaļāvīgākiem, ieklausīties savā intuīcijā. Piektdien, Mēness aptumsuma dienā, nevēlams laiks braucieniem, ceļojumiem, kontaktiem, kā arī ballītēm. Brīvdienās ievēro mērenību.

Lauva

Dinamisks nedēļas sākums, kad valdīs lielāka spriedze. Būs Lauvas, kurām, iespējams, būs grūtāk saprasties ar vīriešiem, dēliem. Mācies nekritizēt, nepaaugstināt balss toni. Labvēlīgs laiks naskam darbam, intensīvākam sportam. Ceturtdien un piektdien nepiemērots laiks svarīgiem darījumiem, pirkumiem, investīcijām. Brīvdienās Lauvas ķers vēju matos – dodies izbraucienā!

Jaunava

Spraigs nedēļas sākums, kad Jaunavu dzīvē var valdīt apjukums, neskaidrība, ātri viss var aizkaitināt. Uzmanies no fiziskām traumām, apdegumiem! Trešdien ne viena vien Jaunava strādās čakli kā darba bite un ar panākumiem. Nedēļas nogalē būs jārisina laulības savienības jautājumi, neizvirzi untumu “visu vai neko”.

Svari

Svariem sevi jāmācās saudzēt, veselība pirmā vietā, viss pārējais tikai pēc tam. Otrdien noderēs lielāka iecietība un sapratne pret cilvēkiem, atceroties “vienam māte, otram meita, trešajam kleita”. Trešdien sarīko nelielus svētkus sev un tuvākajiem. Ceturtdien un piektdien ne vienam vien iespējams saspringtāks laiks darbā, attiecībās ar kolēģiem. Brīvdienās atturies no pārsteidzības!

Skorpions

Nedēļas sākumā lieti noderēs vērīgums un nejaukšanās svešās problēmās. Otrdien atturies no kritizēšanas, nosodīšanas. Tas var skādēt tavai reputācijai, karjerai. Ceturtdien jārod laiks saviem hobijiem, lai paietu malā no ikdienas. Piektdien vērtīgāk pieskati bērnus, esi saudzīgāks attiecībās! Brīvdienās ieteicamas fiziskās aktivitātes.

Strēlnieks

Būs Strēlnieki, kuri nedēļas sākumā būs daudz vairāk nodarbināti ar karjeras lietām, kas savukārt var padarīt arī nemierīgākas partnerattiecības, laulības dzīvi. Trešdien laba diena sarunām, aktuālo jautājumu iztirzāšanai. Ceturtdien un piektdien nesavāri ziepes darbā! Brīvdienās sports būs labākais draugs.

Mežāzis

Aktīvs nedēļas sākums, kad daudz noslogotāki būs Mežāži biroja darbinieki, konsultanti, kā arī skolotāji. Trešdien būs piemērots laiks, lai parādītu savas plānošanas prasmes un lielisko intuīciju. Ceturtdien un piektdien saspringtāks laiks visiem ceļotājiem. Brīvdienās esi kopā ar ģimeni, velti uzmanību mājas lietām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Riskants nedēļas sākums, kad Ūdensvīri var viegli iekulties nepatikšanās. Zvaigznes iesaka neko nepirkt un nevienam neko neaizdot! Dažiem grūtāks laiks gaidāms arī partnerattiecībās. Atturies no strīdiem! Trešdien lieti noderēs pašpaļāvība un uzticēšanās intuīcijai. Brīvdienās labs laiks fiziskām aktivitātēm.

Zivis

Pirmdien un otrdien Zivīm jāmācās pārvaldīt attiecības, neko nekritizējot un nenosodot. Dzīve dos iespējas apkārtējos cilvēkus iepazīt daudzpusīgāk. Nedēļas vidū nežēlo laiku pilnvērtīgam miegam un atpūtai. Ceturtdien un piektdien lieti noderēs pacietība laulības dzīvē! Brīvdienās ne visi atpūtīsies – labvēlīgs laiks peļņai un karjeras izaugsmei.

LA.lv