Horoskopi un mistika
Horoskopi

Pratīsi pārliecināt! Karjeras horoskopi 12.09.2016. – 18.09.2016. 16

Foto EPA/LETA

Auns

Auns šonedēļ tiecas pēc visa jaunā, taču pārlieka steiga un nervozitāte nodomātā realizēšanā var novest gan pie kļūdām, gan nevajadzīga stresa. Gudri un pareizi darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri katru savu rīcību vispirms labi apdomās un tikai tad sāks rīkoties. Atbalstu plānu padarīšanā par realitāti sekmēs spēja modināt simpātijas apkārtējos. Mīlestībā labāk veiksies jau esošo attiecību spodrināšana.

Vērsis

Vērsis māk iepatikties apkārtējiem, un tas palīdzēs gan darba lietās, gan arī kārtojot privātās lietas. Profesionālajā darbībā vislabāk veiksies jau iesāktā slīpēšana un novešana līdz pilnībai. Attiecībās ar darba kolēģiem jāizvairās no pārliekas familiaritātes un jokiem nevietā. Mīlestībā planētas labvēlīgas, lai padarītu ciešākas jau esošās saites, taču tam varētu traucēt paša Vērša vēlme pēc kā jauna un nebijuša, kam drošāk būtu nepakļauties.

Dvīņi

Jaunas pazīšanās, nodomi, idejas. Plānu realizācijai palīdzēs spēja izprast apkārt notiekošā būtību un virzošos spēkus. Šobrīd radušos izdevību izmantošanā pārlieku vilcināties nevajadzētu – tikpat ātri kā radušās, tās var arī pazust. Dažas lietas gan var iekrist klēpī pat bez īpašas piepūles… Šonedēļ no jauna dibinātās mīlas saites var nest vilšanos, bet pašreizējās attiecībās vairāk ieteicams paļauties uz sirdsbalsi, nevis prāta apsvērumiem.

Vēzis

Ne pārāk viegla nedēļa. Vēzim šķiet, ka apkārt nekas nenotiek tā, kā vajadzētu, taču viņa centieni situāciju mainīt apkārtējo atbalstu ne visai gūst, arī pats Vēzītis līdz galam nesaprot, ko tad viņš īsti grib. Rezultātā iespējami gan visdažādākie strīdiņi (par laimi, ne strīdi!), gan sabojāti nervi. Prātīgākais – censties apkārt notiekošo pēc iespējas neievērot un darīt tos darbus, ko pats Vēzis uzskata par svarīgākajiem. Attiecībās ar apkārtējiem ieteicams būt punktuālam un precīzam.

Lauva

Veiksmīga nedēļa. Daudz jaunu ideju un plānu, arī enerģijas to realizācijai pietiek. Gudri darīs tie Lauvas, kuri šo nedēļu nenoslinkos, bet tūlīt arī ķersies pie savu nākotnes vīziju iemiesošanas dzīvē. Tas gan nenozīmē, ka steigties vajadzētu pa galvu pa kaklu – pirms sākt rīkoties, rīcības plānam tomēr ir jābūt skaidram un jāapzina arī visi iespējamie šķēršļi un kavēkļi.

Jaunava

Daudz jaunu plānu, ideju un nodomu un apstākļi ir labvēlīgi vismaz dažu realizēšanai. Apkārtējā sabiedrība reizēm Jaunavas rīcību var neatzīt par labu un pareizu, taču pareizi darīs tie zem šīs zīmes dzimušie, kuri skatīsies ilgtermiņa perspektīvā – redzot paveiktā rezultātus, arī sabiedrības attieksme uzlabosies. Svarīgi arī izvēlēties pareizās prioritātes un pieņemt pareizos lēmumus.

Svari

Spīdekļi noskaņo nedaudz vieglprātīgi, līdz ar to vientuļajiem Svariem piemērots brīdis gan izklaidēties, gan nodoties savas “otrās pusītes” meklējumiem. Arī ģimenes saitēm saistītajiem šīs zīmes pārstāvjiem neliela izklaide par ļaunu nenāks, taču viņi darītu labi, ja darītu to kopā ar saviem mīļajiem. Protams, nevajadzētu aizmirst arī darba lietas, un visiem svarīgākajiem darbiem būtu jābūt padarītiem. Nedēļas vidus piemērots sākt ko jaunu.

Skorpions

Piemērots brīdis sākt ko jaunu un oriģinālu, ieviest pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē. Tas gan nenozīmē, ka vajadzētu pārāk steigties – nenogaidot lietām to īsto laiku, iespējams pat visu izjaukt. Šonedēļ iesāktais un paveiktais var ietekmēt dzīvi ilgu laiku uz priekšu, tādēļ, pirms sākt rīkoties, ieteicams visu labi apdomāt – vēl jo vairāk tāpēc, ka zvaigznes šobrīd sekmē pārāk impulsīvu rīcību. Sargies no atkarībām!

Strēlnieks

Grūta nedēļa. No vienas puses, Marss vedina uz ātru un pēkšņu impulsu vadītu rīcību, no otras – Saturna ietekme pretojas pēkšņām un ātrām pārmaiņām. Vislabāk un pareizāk, šķiet, rīkosies tie šīs zīmes pārstāvji, kuri, pirms rīkoties, visu labi un kārtīgi apdomās un pēc tam jau darbosies noteikti un enerģiski. Zaudētāji nebūs arī tie Strēlnieki, kuri profesionālajā darbībā paveiks tikai kārtējos darbus, bet brīvajā laikā pacentīsies pēc iespējas labi atpūsties.

Mežāzis

Arī Mežāzim zvaigžņu stāvoklis diktē neapdomīgu un emociju vadītu rīcību, no kā labāk izvairīties. Pareizi rīkosies tie Mežāži, kuri, sākot ko jaunu, ņems vērā ilgtermiņa ieguvumus un arī iespējamos zaudējumus. Darba lietās vislabāk koncentrēties uz kaut ko vienu, vissvarīgāko, bet mīlestībā vislabāk turēties pie tā, kas jau ir. Vispareizāko rīcības plānu izstrādāt palīdzēs spēja “aizrakties” līdz notiekošā pirmcēloņiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīram Urāns dāvā daudz jaunu un oriģinālu ideju un, ja vien viņš enerģiski ķersies pie to realizēšanas, panākumi neizpaliks. Paveikt to gan nebūs viegli – Saturns sekmēs gan neuzņēmību, gan baiļošanos par iesāktā sekmīgu iznākumu. Personīgajā dzīvē jāizvairās no pakļaušanās acumirkļa iegribām un morāles normām ne visai atbilstošas rīcības. Darba lietās apkārtējo atbalstu nodrošinās prasme pārliecināt.

Zivis

Arī Zivis tiecas pēc visa jaunā un neparastā, un Jupitera iespaidā šī tieksme var nest bagātus augļus. Šonedēļ gan labāk nodarboties tikai ar ideju formulēšanu un rīcības plāna iz­strādi – ilgstošai piepūlei var pietrūkt pacietības. Šobrīd labāk samierināties ar tiem darbiem, ko iespējams paveikt, kaut arī ar piepūli, tomēr pietiekami ātri. Brīvo laiku labāk pavadīt kopā ar sev tuviem cilvēkiem.

LA.lv