×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
10. oktobris, 2016
Drukāt

Ieguldi sevī! Darbīgie horoskopi no 10. līdz 17. oktobrim

Foto - LETAFoto - LETA

Auns. Jo brīvāks un filozofiskāks skats uz dzīvi nedēļas sākumā, jo labāki panākumi. Novērtē savus draugus un sociālos kontaktus, iesakāms izmēģināt jaunas lietas un tuvāk iepazīt modernās tehnoloģijas. Trešdien un ceturtdien neļauj sevi izprovocēt. Nedēļas nogalē būs pilnmēness, kad visu apkārt notiekošo uztversi daudz personiskāk.

Vērsis. Kāpēc samierināties ar to, kas un kā ir, ja var pakāpties augstāk un baudīt vairāk labumu? Veiksmīgs nedēļas ievads, lai gūtu panākumus karjerā. Otrdien dažiem Vēršiem izdosies izvilkt lielo dzīves lozi. Nedēļas otrā pusē saudzīgāk izturies pret veselību!

Dvīņi. Veiksmīgs nedēļas sākums, kad Dvīņiem būs likteņa labvēlība. Tiem, kuri meklē otro pusīti, iesakāms mest kaunu pie malas un aktīvāk iesaistīties iepazīšanās pasākumos. Auglīgs laiks arī tiem, kuri plāno ģimenes pieaugumu. Ceturtdien un piektdien gaidāma lielāka atbildība darba jomā. Brīvdienās jādodas izklaidēties.

Vēzis. Kaut arī Vēži izcili prognozēa nedēļas ievada notikumus, tāpat var pasprukt kāds negaidīts pārsteigums, kas sašūpos ierasto mieru. Otrdien un trešdien gaidāms labvēlīgs zvaigžņu stāvoklis gan sociāliem kontaktiem un pirkumiem, gan ģimenes lietām. Brīvdienās pilnmēness gaismā virmos emocijas saistībā ar darbu.

Lauva. Nedēļas sākumā Lauvas būs aizņemtas ar draudzības tematiku. Dažas būs gatavas labu attiecību vārdā ziedot arī kripatu sava egoisma. Otrdien un trešdien gaidāms finansiāli veiksmīgs laiks. Būs Lauvas, kas kāri un optimistiski mācīsies jaunas gudrības. Nedēļas otrā pusē lieti noderēs savaldība, īpaši ceļotājiem un skolā gājējiem.

Jaunava. Labvēlīgs nedēļas sākums, kad Jaunavām bez vilcināšanās jākaļ dzelzs, kamēr tā karsta. Tagad ir īstais laiks īstenot jaunus projektus un tiekties uz zaļāka dzīves zara. Ceturtdien prātīgāk ar vīriešiem, lai iztiktu bez strīdiem. Piektdien un sestdien dod priekšroku pārbaudītām vērtībām. Brīvdienās ieteicams tikt vaļā no tā, kas lieks.

Svari. Veiksmīgs nedēļas sākums, kad Svari droši var lolot lielākas iecers, jo būs labvēlīgi apstākļi, lai tās īstenotu. Otrdien un trešdien zvaigznes iesaka vairāk sevi reklamēt. Neturi sveci zem pūra! Ceturtdien un piektdien būs čakli jāstrādā. Brīvdienās pilnmēness partnerattiecībās. Laiks atklātībai.

Skorpions. Nedēļas sākums būs kā radīts, lai vairāk parūpētos par ģimeni un savējiem. Iesakāms izmantot iespējas un uzlabot attiecības ar tuviniekiem. Dažiem Skorpioniem šis būs jaunu atklāsmju laiks. Neatstāj novārtā savu iekšējo pasauli. Ceturtdien un piektdien valdīs kaislības. Brīvdienās čaklums atmaksāsies. Rosies!

Strēlnieks. Vairākumam Strēlnieku gaidāms aktīvs nedēļas sākums, kad jāiesaistās sarunās un jāveido arī jauni kontakti. Zīmīgs laiks gaidāms partnerattiecībās, laulības dzīvē. Ceturtdien un piektdien jāmācās savaldība un pacietība. Brīvdienās atļaujies vairāk prieka, jautrības un izklaides.

Mežāzis. Labvēlīgs nedēļas sākums, kad Mežāžiem būs noskaņa vairāk parūpēties par savu labklājību un papildu ieņēmumiem. Otrdien un trešdien izmanto iespējas apspriest karjeras iespējas. Veiksmīgs laiks darba sarunām. Nedēļas otrā pusē vairāk ieklausies savā intuīcijā un esi nesteidzīgs.

Ūdensvīrs. Kad vēl, ja ne tagad, vairāk laika un enerģijas atvēlēt un investēt sevī. Būs Ūdensvīri, kurus vairāk iedvesmos bērni un bērnu bērni. Veiksmīgs laiks iecerēm un ceļojumiem. Ceturtdien un piektdien ne vienam vien noderēs lielāka pacietība. Brīvdienās sports darīs brīnumlietas.

Zivis. Zivīm nedēļas sākumā noderēs vērība. Skaties un mācies, mācies no citu veiksmēm un kritumiem. Nedēļas vidus šoreiz iespējams kā medusmēnesis, kad zvaigznes būs īpaši labvēlīgas partnerattiecībām. Ceturtdien necilā pagātnes sāpīgās tēmas. Brīvdienās ieteicams būt aktīvākam, iesaistīties fiziskās aktivitātēs un doties ceļojumos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+