×
Mobilā versija
+16.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
4. oktobris, 2016
Drukāt

Izdevusies nedēļa! Horoskopi no 3. līdz 9. oktobrim

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Auns | Ieguvēji būs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri pasīvi negaidīs notikumu attīstību, bet pacentīsies izprast notiekošā likumsakarības un pēc tam virzīt tās sev vēlamajā virzienā. Tas gan nenozīmē, ka vajadzētu būt pārlieku agresīvam – daudzos gadījumos ar diplomātiju būs iespējams sasniegt vairāk. Ir arī iespējams, ka vismaz dažos jautājumos nāksies lūgt kāda zinošāka cilvēka padomu. Lielākiem pirkumiem šis nav pārāk labvēlīgs laiks.

Vērsis | Vērsis šonedēļ būs gaidīts un mīlēts gandrīz vai jebkurā sabiedrībā. Zvaigžņu izvietojums sekmē attiecību uzlabošanu un nostiprināšanu gan ar darba kolēģiem, gan tuviniekiem. Jāizvairās tomēr no pārliekas uzbāzības un familiaritātes, arī savas nebūšanas labāk paturēt pie sevis – tā iespējams apnikt pat vislabākajiem draugiem un arī kolēģiem. Mīlestībai šis ir labvēlīgs laiks, un vientuļie Vērši varētu pat beidzot atrast savu otro pusīti.

Dvīņi | Ne pārāk mierīga nedēļa – daudz visādu notikumu un krasu pavērsienu. Ieguvēji šajā situācijā būs tie Dvīņi, kuri mazāk paļausies uz laimīgu gadījumu, bet vairāk uz savām prasmēm un zināšanām. Pārlieku riskantos pasākumos labāk neielaisties – tie var gan nest lielo laimestu, gan atstāt pie sasistas siles. Grūtākās situācijās ieteicams lūgt draugu, domubiedru un tuvinieku palīdzību.

Vēzis | Saturna un Mēness novietojums sekmē gūt panākumus gandrīz vai jebkurā jomā, taču, lai tas notiktu, nāksies krietni vien pastrādāt un svarīgi arī izprast savas vēlmes un prioritātes. Domāšanā jāizvairās no pārlieka materiālisma, skatīties vajadzētu vairāk nākotnē, nevis pagātnē. Saturna un Neptūna ietekme veicina dažādas fobijas, mazdūšību un arī tieksmi uz intrigām. Tikai no paša Vēža būs atkarīgs, kā viņš ar visu to tiks galā, taču, ja tas izdosies, panākumi nodrošināti.

Lauva | Planētu konfigurācija vairākumā gadījumu veicina gūt panākumus un optimismu, var gadīties, ka ļaus pat spēlēt līdera lomu ja ne visā, tad vismaz daļā šobrīd notiekošajā. Uz draugu un domubiedru, sevišķi pretējā dzimuma pārstāvju, palīdzību varēs paļauties. Piemērots laiks meklēt atbalstītājus savām idejām un projektiem. Nevajadzētu gan rīkoties pārlieku impulsīvi un neapdomīgi – tā var visu sabojāt.

Jaunava | Daudz jaunu ideju un nodomu, arī ap­stākļi ir labvēlīgi to realizācijai, tomēr jāizvairās no pārlieka egoisma – tā iespējams iegūt arī kādu ienaidnieku. Jupitera un Merkura novietojums sekmēs redzesloka paplašināšanos, tuvākus un arī tālākus klātienes vai neklātienes ceļojumus. Liktenis var piespēlēt arī kādu negaidītu izdevību, tādēļ acis un ausis vajadzētu turēt vaļā, droši rīkoties nevajadzētu baidīties.

Svari | Planētas sekmē izvirzīto mērķu sasniegšanu, taču būs nepieciešama pacietība un spēja koncentrēties uz galveno, savukārt pārlieku steidzīga un impulsīva rīcība var visu sabojāt. Katrā gadījumā nepieciešams vispirms padomāt un tikai tad rīkoties, bet šķēr­šļus labāk pacensties apiet, nevis tos pārvarēt vai novākt. Attiecībās ar apkārtējiem ieteicama savaldība un diplomātija. Nedēļas beigās kāda ideja vai iespēja var izrādīties mānīga.

Skorpions | Profesionālajā darbībā sevišķi notikumi nav gaidāmi, un, ja tiks paveikti kārtējie darbi, nedēļa varēs tikt uzskatīta par izdevušos. Tomēr no jauna radušās idejas aizmirst nevajadzētu, šis pat varētu būt īstais laiks meklēt tām atbalstītājus. To vairāk gan izdosies panākt, izmantojot savu prasmi modināt simpātijas, nevis izmantojot racionālus argumentus. Prasme modināt simpātijas noderēs arī visā, kas saistīts ar draugiem, tuviniekiem un mīļoto.

Strēlnieks | Labāk klāsies tiem Strēlniekiem, kuri vairāk paļausies uz racionāliem prāta apsvērumiem, mazāk uz savām sajūtām un emocijām. Darba lietās būs nepieciešamas spējas koncentrēties uz galveno, cītīgi strādāt un izvēlēties pareizās prioritātes. Pārlieka pieķeršanās pagātnei var traucēt saskatīt nākotnes perspektīvas. Var gadīties, ka iespēju un izdevību būs vairāk nekā iespēju tās realizēt, tādēļ vismaz dažas nāksies atstāt vēlākam laikam.

Mežāzis | Šonedēļ nevajadzētu mēģināt paspēt visu uzreiz, taču arī slinkot nevajadzētu. Gudri rīkosies tie šīs zīmes pārstāvji, kuri no nedēļas daudzajām iespējām un darbiem izvēlēsies dažus – vissvarīgākos ilgtermiņā – un tiem arī veltīs lielāko daļu uzmanības. Tas gan nenozīmē, ka šīsdienas darbi un darbiņi var palikt novārtā pavisam – kāds no tiem var izrādīties pat visai svarīgs arī no nākotnes perspektīvas.

Ūdensvīrs | Spēka un enerģijas vairāk nekā parasti, tā ka atliek izvēlēties vissvarīgāko un ķerties klāt… Tikai nevajadzētu visus darbus darīt uzreiz un vienā laikā – tā var apjukt un arī pārpūlēties ir visas iespējas. Labāk darīt visu pēc kārtas un sākt ar svarīgāko, tad nedēļas beigās nepadarītā nemaz tik daudz nepaliks. Brīvajā laikā par darbu domāt gan pārāk nevajadzētu – šī nedēļa ir taisni kā radīta dažādām izklaidēm un pat svinēšanām.

Zivis | Veiksmīgs laiks visā, kas saistīts ar darba pienākumu pildīšanu, ir visas iespējas izvirzīties un gūt gan priekšniecības, gan darba kolēģu ievērību. Nav pat izslēgts, ka nāksies palīdzēt ar padomu tiem, kam šimbrīžam gluži tik labi neveicas. Attiecībās ar tuviniekiem dominēs vairāk prāta apsvērumi un auksts aprēķins, tādēļ var pietrūkt emociju. Visveiksmīgākais būs nedēļas sākums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+